KONZULTACE

KONTAKT

SPOJÍME SE
S VÁMI

„Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem.“ — Hippokratés

Jsme přesvědčeni o tom, že pravidelným užíváním CHLOROFYLU – zeleného barviva rostlin, se lidé mohou postavit do svého PLNÉHO ZDRAVÍ a SÍLY a udržet si je i ve velmi vysokém věku.

Hojivé, regenerační, ozdravujicí i chemopreventivní a pozitivně imunomodulační účinky CHLOROFYLU včetně regenerace poškozené DNA, jsou tak rychlé, že nás to stále nepřestává překvapovat!

Pokud máte dotaz, jak i vy si můžete plně užívat těchto vlastností CHLOROFYLU, řešíte-li zdravotní problémy, které se vlečou, potřebujete-li nastartovat silnou imunitu, posílit psychiku či máte-li touhu se vzdělávat v této oblasti a pomáhat dalším lidem, vyplňte formulář níže a my vás budeme obratem kontaktovat. Zasejeme společně semínka vašeho rozkvětu směrem do plného zdraví. Spojíme se a zcela nezávazně probereme, jak bychom vám mohli být ve vaší cestě nápomocni. Děkujeme vám a těšíme se na kontakt s vámi.

Než bude spuštěn rezervační systém, vyplňte formulář níže. Napište nám také prosím, co bude předmětem konzultace, s čím se na nás obracíte. Děkujeme za vaši důvěru, které si velmi vážíme.

Ing. Eva Benek

evca2

Kontakt

co o nás říkají
naši klienti

Moc Ti děkuji Evi. Stejně jako Tebe mě trápilo dlouholeté astma a pravidelná dušnost. Díky tomu, že jsem se otevřela Tvým radám ohledně celkové změny stravovacích návyků a pravidelného jedení chlorofylu, se mohu po mnoha nepříjemných letech znova nadechnout a žít život v nadhledu, klidu, svobodě, bez nyní již nepotřebných léků.
Martina Medová
klient
Evi děkuji Ti z celého srdce za Tvou trpělivost, cenné rady a Tvé nadšení pomáhat lidem, kdy čerpáš z obrovské studnice znalostí jak o nutričním potenciálu chlorofylu a celé rostlinné stravy, tak o emočních rovnicích, které si celá řada lidí neuvědomuje. Díky Tobě jsem pochopila, proč jsem stále v hormonální nerovnováze a trápí mne celoživotní akné.
Lenka Pekárková
klient
Evi, Tvé zelené poradenství mne absolutně nakoplo začít věnovat pozornost tomu, co mi roste pod nohama. Zelené koktejly jsou velmi chutné a líbí se mi, že mám zdroj jídla pořád u sebe na zahrádce. Netušila jsem, co všechno je možné z volné přírody kozumovat. Upravilo se mi zažívání, zhubla jsem a celkově se cítím nabitá energií. Ještě jednou Ti děkuji.
Monika Lebedová
klient
Wow!!! Děkuji Ti Evi za naprosto vyčerpávající informace o zelených, jedlých, volně rostoucích rostlinách. Vůbec jsem netušila, že něco tak léčivého, regeneračního, detoxikačního a výživného roste všude kolem nás, navíc v tak vysoko kvalitě přímo z přírody. Trpěla jsem řadou nemocí, ale už se o ně nemusím starat, stačí pít zelené a tělo se postará samo.
Kateřina Vaňková
klient
Jsem tak vděčná za Tvou zelenou konzultaci, kterou lidem pravidelně poskytuješ. Začala jsem pít zelené divoké byliny a po pár týdnech se mi zmenšilo břicho, zmizela celulitida i akné se stáhlo na minimum. Nebolí mě už ani křečové žíly. Děkuji Ti z celého srdce Evi.
Iveta Kroupilová
klient
Eva je moc milá a má spoustu znalostí ohledně rostlinné stravy a fungování těla. Ochotně Vás se vším seznámí a poradí jaké bylinky používat, jak je zařazovat do stravy a kde je sbírat. Není problém si říct o radu v případě nejasností. Navíc Vám poskytne spoustu receptů a rad pro inspiraci. Díky ní jsem si uvědomila, že mi spousta divokých bylinek roste přímo před nosem... Moc děkuji
Adéla Grulichová
klient

Naše výsledky

0 +
Zelených konzultací

Osobní přístup zaměřený na konkrétní problémy klientů.

0 +
Spokojených klientů

Klientů, kteří dostali odpovědi a řešení formou poradenství, živých a online kurzů, a kteří dokázali změnit svůj životní styl.

0 +
Komunita na FB

Stále se rozrůstající komunita lidí, kteří sdílejí svou vášeň pro zelené potraviny.

KONTAKT

Ing. Eva BENEK

eva@evabenek.com

+420 774 088 854

www.evabenek.com

sociální sítě

© 2023 Eva Benek