Eva Benek

Markus Europe Sales Team

MARKUS ROTHKRANZ

100 % RAW-VEGAN PŘÍRODNÍ PRODUKTY

MARKUS ROTHKRANZ EUROPE

markus titulni

1.

Prvotřídní multivitamín z více než 40 divokých rostlin z panensky čisté přírody! Spolehlivě „vypíná“ chutě na sladké, na jakékoli průmyslově zpracované jídlo a zabraňuje přejídání! Upozorňujeme, že vám může dodat i několik hodin energie!

2.

Geniální směs, která zajišťuje detoxikaci jater, nejdůležitějšího orgánu vašeho těla. Sportovní, pracovní a dokonce i sexuální výkon se odvíjí od čistoty a zdraví jater! Chcete-li zářit včetně vaší kůže, vyčistěte si svá játra!

3.

Ledviny filtrují každou hodinu veškerou krev v těle. Udržovat je čisté je životně důležité, jinak je to jako blokovat dálnici! Zdraví vašeho srdce je provázáno se zdravím ledvin! Tato směs rozbíjí ledvinové i žlučové kameny!

4.

Ucpaná kanalizace ve vašem domě by nasekala pěknou neplechu. Splašky v koupelně by se vám vůbec nelíbily! Vaše střevo je něco jako „kanalizace“! Musíte ho udržovat čisté a průchozí! Přirozené hubnutí jako bonus navíc!

5.

Pesticidy, herbicidy, dioxiny, těžké kovy, rezidua hormonální antikoncepce, antidepresiv, parazité …  toho všeho je v těle víc než dost! Lidské buňky jsou v toxicitě! Je potřeba své tělo pravidelně ČISTIT! O zbytek se už postará samo!

6.

Doslova buňečná výživa i trocha toho mlsání je to, co dělá lidské tělo silným, pevným a zdravým i ve vysokém věku! V době chemizovaných „potravin“  je buněčná výživa na prvním místě. Protože vy jste na prvním místě!

7.

Hormonální rovnováha ženy je důležitá v každém věku. Bohužel už mladé dívky zažívají pravý opak. Žena je mimořádná bytost, která si zaslouží krásu a smyslnost v každém věku! Bez žen by byl svět šedý a bez „šťávy“ Pocit cítit se skvěle, je na cestě k vám!

8.

Celkové zdraví muže je důležité v každém věku. Muž je báječná bytost, která si zaslouží sílu a status laskavého ochránce v každém věku! Bez mužů by byl svět slabý a bez, tolik chtěného a každé ženě dobře známého, mravenčení v břiše. Pocit cítit se skvěle, je na cestě k vám!

9.

Nejsilnější antioxidanty a adaptogeny dají vašemu tělu vše, aby vás chránili před moderním stresujícím světem! Předčasnému šedivění vlasů, stárnutí pleti, špatnému vidění, degeneraci tepen, vysokému tlaku i cholesterolu můžete udělat jednoduše pápá!

10.

Cenově výhodné sady mimořádně účinných přírodních směsí výživy a přirozené detoxikace vašeho těla! Využíjte této příležitosti a vyberte si již přesně poskládané sady přesně pro vaše potřeby.

zůstaňme v kontaktu

Chcete-li využít naší bezplatné poradenské péče pro nákup produktů, pro konzultaci, dávkování či pomoci při silnějším detoxu nebo máte dotazy ohledně našich produktů, potřebujete si objednat v ČESKÝCH KORUNÁCH nebo byste s námi rádi SPOLUPRACOVALI … zanechte nám zde na sebe kontakt a zprávu. Budeme vás obratem kontaktovat. Děkujeme vám. Jsme zde pro vás!

evicka

Eva Benek

Markus Europe Sales Team

Kontakt

×
×

Košík