Eva Benek a Lucie Wise

LIVE green
asistent 2.0

Díky zelené krvi rostlin – chlorofylu pomáháme lidem zapomenout na jméno jejich obvodního lékaře.

Dáme vám know-how za 10 let naší praxe.

Přes 2000 lidí už zažilo zelené wellness. Zjistěte to i vy!

„Nechť chlorofyl koluje v našich žilách“ – Eva Benek

webinar 20 1

Eva Benek

Naše krédo je „nechat chlorofyl nepřetržitě kolovat ve svých žilách“, protože zelená krev rostlin v lidských tepnách, cévách i žilách, to je opravdová svoboda ve zdraví a nezávislost na preventivní lékařské péči.

Sdílíte stejný pohled na věc? 

Navrh bez nazvu 28

Spolu ke svobodě ve ZDRAVÍ

LIVE GREEN ASISTENT 2.0

Když kolem sebe máte komunitu nadšenců, kteří jsou do věci zapálení stejně jako vy, je pravidelný „GREENING“ vzrušující cestou ke SVOBODĚ VE ZDRAVÍ.

CO JE LIVE GREEN ASISTENT 2.0

Live Green Asistent 2.0 je právě takovým „klubem zelenáčů“, kde pod taktovkou Evy Benek a Lucie Wise získá vaše zdraví zase drive bez ohledu na to, jestli začínáte nebo už toho máte na vaší cestě za skutečným zdravím hodně za sebou. U nás nikdo není víc, nikdo míň. Někteří vedou, další se vést nechají a v mnoha případech dochází k nádhernému propojení ve vědomostech, zkušenostech i na upřímnosti a čistotě založené spolupráci. A toho si na naší komunitě obrovsky vážíme.

Přidejte se k nám, přesvědčíte se sami.

STAň SE I TY ČLENEM KLUBU "ZELENÁČŮ"

výjimečná komunita, která ti změní život

návod na restart tvého fyzického i duševního zdraví

úSPĚŠNÝ RESTART TVÉHO ZDRAVÍ VE 4 KROCÍCH

Navrh bez nazvu 30

Takovéto smýšlení bylo dříve doménou uvědomělým mistrům alternativní medicíny, kteří s autoritou bílého pláště neměli absolutně nic společného. Dnešní doba však díky medializaci a šíření informací o zdraví jako CELKU ukazuje na mnoho probuzených odborníků, jako je například Prof. PhDr. Radek Ptáček, Ph.D. – český klinický psycholog, jež zcela otevřeně hovoří o čtyřech pilířích, které jedině a bez výhrad mohou býti cestou vedoucí ke SVOBODĚ ve zdraví fyzickém i duševním. Tyto 4 jednoduché kroky zahrnují:

Těmito 4 jednoduchými kroky jsme se začali řídit v roce 2012. Já se zbavila celoživotního astmatu, alergií na seno, trávu, prach, zvířecí srst, neustále opakovaných zánětů močového měchýře a to v takové míře, že jsem i v létě na dovolené u italského moře popíjela na pláži horký urologický čaj … . Můj manžel se zbavil lékaři komentované jako dědičná a „neléčitelná“ steatózy jater. Náš tchán se jen po 1 měsíci na přirozeně rostlinné stravě založené na velkých dávkách chlorofylu a čerstvých potravin úspěšně dostal z pomrtvičkového stavu, kdy zase začal pěkně vyslovovat, přestal být zarudlý v obličeji, přestal tahat nohu za sebou při chůzi. To je nejvyšší ukazatel toho, že divoká zelenina, chlorofyl a přirozená, celistvá rostlinná strava čistí tepny, cévy, žíly, lymfatický systém, nakopává imunitní systém, staví nové tkáně, odvádí z těla ty staré, obnovuje střevní mikrobiom, protože tam jsou uloženy základy fyzického i duševního zdraví. Další 2 tisícovky klientů za těch 10 let jsou jasným důkazem, že tyto principy fungují v jakémkoli věku a s jakoukoli diagnózou. MUDr. Jan Kužela – „osvícený“ gastroenterolog, Dr. Radkin Honzák – nejznámější český psychiatr, MUDr. Helena Hogenová Tlaskalová – předsedkyně české mikrobiologické společnosti, MUDr. Jan Vojáček, MUDr. Jan Frey, MUDr. Karel Erben – nejznámější český lékař, který pojmenoval toxické působení homocysteinu na lidské tkáně a způsob, jak je eliminovat, Dr. Colin Campbel, Dr. Rober Mors, Ann Wigmore – průkopnice zelených potravin, Dr. Hagiwara – japonský lékař a majitel farmakologické společnosti … a mnoho, mnoho dalších lékařů se na základě pozorování a zkušeností shodují na tom, že základem každé z civilizačních chorob, ať už je to cukrovka, alzheimer, osteoporóza, vysoký či nízký tlak, rakovina, kardiovaskulární choroby, bércové vředy, kožní problémy s chorobným svěděním, migrény…vznikají vždy a jen na základě chronického stresu, který vede k vysoké toxicitě těla především ve střevním prostředí a s projevem velkých zánětlivých ložisek. Odstraníte-li chronický stres, poskytneme tělu buněčnou výživu, kdy výzkumy a dlouholeté studie poskytují informace o OBROVSKY PROTIZÁNĚTLIVÉM PŮSOBENÍ CHLOROFYLU – zeleného barviva rostlin,  zařadíte pravidelný stres odbourávající a relax přinášející pohyb, začnetě kvalitně spát a doslova a do písmene se do sebe ZNOVU ZAMILUJETE, nemůže na vaše dveře, vašeho Božího chrámu, vašeho těla zaklepat nikdo jiný, NEŽ PLNÉ ZDRAVÍ, KLIDNÁ MYSL A CELKOVÁ ŽIVOTNÍ HARMONIE. Tak jest.

V podstatě je tedy úplně jedno, jakou máte ne-moc, diagnózu, nálepku … jediná nemoc, která existuje je TOXICITA TĚLA A MYSLI. Zbavíte se toxicity na fyzické úrovni vašeho těla pomoci metody 3Z, zbavíte se toxických myšlenek i lidí ve svém okolí a začnete zcela nový život s nikdy nekončící energií, sexy tělem s možnostmi doslova nadlidských výkonnů a schopností, o kterých se vám nikdy nesnilo.

Jen se rozhlédněte kolem sebe, kolik je všude nemohoucích důchodců o berličkách. Jakou mají kvalitu života, když kvalita zdravotnictví se neustále zvyšuje? Tito lidé dřeli celý život, odváděli daně státu, ale nikdo je ve škole nenaučil, nikdo jim nikdy neřekl, nikdo jim nikdy neukázal základy přirozeného stravování, pohybu a psychické hygieny. Proto i vy, pokud jste ve věku, kdy se vám začínají ozývat první zdravotní problémy, pohybový aparát tuhne, vaše kondice je úplně v „háji“, energetické kolapsy řešíte nájezdy na lednici a nosíte si s sebou 10, 20, 30kg …nadváhy …prosím probuďte se. Přidejte se do naší komunity LIVE GREEN ASISTENT 2.0 a staňte se opět plně zdravými, vitalními a stále usměvavými bytostmi, které se zase cítí ve svém těle jako BOHYNĚ a hlavně se stanete fantastickým vzorem pro vaše děti!!! Díky vaší proměně získají vaše děti ten NEJVĚTŠÍ DAR, jaký jim můžete dát. A to SVOBODU VE ZDRAVÍ, protože budete jejich vzorem, ze kterého budou čerpat celý život. A když na ně nějaký doktor, nebo redaktor bulvárního deníku, či ředitel televizí a jiných médií, houkne STRACH  v podobě „hrozícího“ nástupu civilizačních chorob, „zničujících“ virových hrozeb, degenerace jejich pohybového aparátu, tak se vaše děti jen usmějí pod „vousy“ a vzpomenou si na vás, jak krásně i ve svém vysokém věku vypadáte, jak překypujete zdravím, silou, vitalitou, energií a záříte štěstím i životní spokojeností. I vy si tedy uvědomte a sami ověřte v praxi, že po padesátce život nekončí, ba přesně naopak!

My tedy neléčíme, my uklízíme a vyživujeme tělo až na buněčné úrovni. O tom všem a mnohem více je LIVE GREEN ASISTENT 2.0.

Proč by vás to mělo zajímat? Respektive, proč by to mělo zajímat vaše tepny, cévy a žíly?

Golden Luxury Letter MM Logo 3

Zelený CHLOROFYL je svých složením téměř totožný jako HEMOGLOBIN – červené krevní barvivo. Liší se jen jedním atomem. V případě CHLOROFYLU jde o atom hořčíku, u HEMOGLOBINU jde o atom železa. Už to je obrovský důvod, proč nechat CHLOROFYL pravidelně kolovat ve vašich žilách!

Nemůžeš mít to, čemu nerozumíš! To platí v životě úplně ve všem, včetně plného zdraví.​

koho u nás najdete?

Live Green Asistent jsme vytvořili a vytváříme pro začínající i pokročilé nadšence do chlorofylu, obecně pak pro všechny, kdo nechtějí řešit vysedávání u obvodního lékaře, nedostatek kvalitních a na výživu chudých potravin, stále přibývající zdravotní problémy, pochůzky od lékaře k lékaři bez skutečných výsledků, závislost na cizí pomoci…, ale chtějí se na tomto světě převážně radovat ze silného a zdravého těla a to i ve vysokém věku.

Kdo a co všechno je Live Green Asistent 2.0?

Uzavřená online platforma Live Green Asistent 2.0

Navrh bez nazvu 16

(LGA) dnes sdružuje stovky členů, především pak:

co vám dá LIVE GREEN ASISTENT 2.0

Především SVOBODU ve ZDRAVÍ!

Proč je vaše zdraví zrovna o čisté a vyživené krvi!?

„Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem.“ — Hippokratés

Jsem přesvědčená o tom, že pravidelným užíváním CHLOROFYLU – zeleného barviva rostlin, a to ve formě zapomenuté jedlé, volně rostoucí divoké zeleniny i instantního řešení, které máte vždy po ruce v podobě nejkvalitnějších zelených potravin na evropském trhu – JEČMENE A CHLORELLY, se lidé mohou postavit do svého PLNÉHO ZDRAVÍ i SÍLY a udržet si je i ve velmi vysokém věku.  Jako 8-letá holka jsem strachy plakala nad záněty křečových žil mé maminky a bércovými vředy na nohou mé babičky. Obě trpěly a vůbec si to nezasloužily. Klasická medicína jim neměla co nabídnout! Za dvacet let jsem sama řešila totéž. Záněty v křečových žilách. A vyřešila je do 24 hodin. Vyhnula jsem se tak problémům mé maminky i babičky. Když se pak můj manžel zbavil díky zeleným rostlinám steatózy jater a tchán za 1 měsíc po prodělané mrtvici přestal tahat nohu při chůzi za sebou, přestal být zarudlý v obličeji, začal zase krásně mluvit a artikulovat …, tak mi selský rozum napovídal, že je potřeba zjistit co a jak to vše způsobilo, navzdory tomu, že klasická medicína hovořila o všem výše uvedeném, jako o neléčitelných civilizačních chorobách!

A to je má obrovská motivace. Můj hnací motor. Má vize je, předat tyto informace všem lidem, kteří chtějí naslouchat SRDCEM a předcházet všem civilizačním chorobám, ke kterým v životech lidí vůbec nemusí dojít!!! Je to tak jednoduché. Pokud chcete být součástí této vize i VY, vyplňte formulář níže pro 15 minutovou konzultaci zdarma, kde vám budeme naslouchat a společně najdeme řešení přímo pro vás.

Pracujeme s volně rostoucími, jedlými, zelenými, divokými rostlinami, pracujeme s nejkvalitnějším zeleným ječmenem a chlorellou na Evropském trhu a především pracujeme v souvislostech! Nezalepujeme zdravotní problém náplastí. Zdraví vnímáme jako CELEK!

Je úplně jedno jakou máte ne-moc, protože jediná nemoc je TOXICITA těla!

Na diagnóze nezáleží, záleží jen na vašem ROZHODNUTÍ!

A nyní si představte, že se skupina deseti mužů vylodí na pustém ostrově. Na břehu najdou hromadu dřeva, klacků, větví. Co si z nich vyrobí? Samozřejmě, že zbraně, aby  dokázali lovit a bránit své teritorium. 

A nyní si představte, že se na stejný pustý ostrov vylodí skupina deseti žen. Na břehu naleznou hromadu zcela stejného dřeva, klacků, větví. Co si z nich vyrobí? Samozřejmě, že ve většině případů nábytek jako židle, stoly, aby se zahnízdily. 

Je tedy zcela jedno, jestli jste muž nebo žena. Pokud do svých těl dodáte zcela totožný „stavební materiál“ ZELENÉ POTRAVINY prvotřídní kvality, tak mužské tělo tento „materiál“ použije na tvorbu testosteronu, vyššího podílu svalové tkáně … a ženské tělo tento „materiál“ použije na ladění rovnováhy ženských pohlavních hormonů estrogenu s progesteronem, tvorbu krásných ženským tvarů, silných vlasů, mladistvé pleti …

Vaše tělo je MOUDRÉ, a to tak moc, že si to většina lidí ani neuvědomuje! Ať už jste muž či žena, oba jste mimořádné bytosti. Vaše tělo spustí tvorbu hlenů, jen aby pochytalo patogenní bakterie, viry, plísně … a poté je co nejkratší cestou (kašel, rýma), pošle ven. Lidé však toto hodnotí jako ne-moc a tyto očistné pochody těla stopují kortikoidy a všemožnými toxickými léky! Jediná nemoc je však jen a jen TOXICITA TĚLA!

Odstraňujte pravidelně TOXICITU a budete plně zdraví i ve vysokém věku!!! Ať už vám dali jakoukoli nálepku-diagnózu! Jediná cesta k uzdravení je ZBAVIT SE TOXICITY a to na fyzické i myšlenkové úrovni. S tím vším vám dokážeme pomoci. Vzít vás za ruku a ukázat směr. Podpořit vás s vědomím, že se na této cestě máte na koho obrátit v případě, že klopýtnete. Ale ROZHODNUTÍ a KRÁČENÍ naproti vašemu ŠTĚSTÍ je už jen a jen na VÁS!

Členové roční verze Live Green Asistent s 40% SLEVOU mají všechny naše online digitalní produkty v celkové hodnotě 11.400,-Kč ZDARMA!

Co říkají ti, kteří Live Green Asistent 2.0 používají

co o nás říkají
naši klienti

Navrh bez nazvu 5
Už asi 10 let zpátky jsem byla na živé stravě a cítila jsem se skutečně živě. Ale když je na to člověk sám, tak úplně ztrácí motivaci a hlavně výdrž. Zase jsem sklouzla ke klasické vařené české kuchyni a zdravotní neduhy, kterých jsem se již dříve zbavila se zase vrátily. Díky sledování paní Evy na internetu jsem pochopila, že ať už člověk jí živou stravu, klasickou stravu či jakoukoli jinou stravu, tak největším základem při jakémkoli stravování jsou velké dávky zelených listů rostlin. Členství v LGA je pro mne dar z čistého nebe. Nejen, že jsem stále v komunitě stejně smýšlejících lidí, takže motivace je hromada, ale kdykoli se zde mohu obrátit s otázkou či pomocí, když si nevím rady a mám sklony lenošit a přestat se o sebe starat. Takže za mne je LGA absolutní špička!
Marcela Vánesová
členka LGA (45 let)
Navrh bez nazvu 5
Obrovská dávka inspirace, know-how, receptů, zkušeností, vědeckých výzkumů, stovky zkušeností podaných osvícenými lékaři, kteří skutečně chápou přirozené mechanismy lidského těla a jeho vysoce regenerační a samoozdravné schopnosti. Jedním slovem WOW! Jsem nadšená a musím říct, že jsem v praxi ohledně přirozeného zdraví už více než 2 desítky let, ale s tak propracovaným a hlavně životními zkušenostmi nabytými informacemi v tak laskavé komunitě lidí jsem se ještě nesetkala. Děkuji tisíckrát! Tyto mimořádné informace jsou zde skutečně jako na stříbrném podnose a navíc za úplnou hubičku. Já bych tak štědrá jako paní Eva rozhodně nebyla :), protože všechny informace v LGA jsou k nezaplacení s obrovskou hodnotou. Jsou doslova život zachraňující.
Lenka Chalupová
členka LGA (32 let)
Navrh bez nazvu 5
LGA je vysoce hodnotná komunita s pravými lidskými hodnotami založenými na laskavosti, důvěře, čistotě, upřímnosti, pochopení a vzájemnému naslouchání. Jsou zde obrovsky hodnotné informace o mimořádně léčivých účincích jedlé divoké zeleniny, o jejich druzích, o všem tom kolečku, jak je najít, poznat, jíst, zpracovat, uchovat na později a také o nejkvalitnějších zelených potravinách na evropském trhu. Je zde vše co k plnému zdraví potřebuje naprostý začátečník čili úplný laik, i trochu zkušený jedinec s něco málo znalostmi, ale i vysoce erudovaný odborník, který s nadšením předává všechny tyto znalosti ve své vlastní praxi. Kdyby se to všechno, co je zde v LTA, vyučovalo na vysokých lékařských školách, nebylo by zapotřebí tolik léků na nemoci, které vychází jen z čisté lidské nevědomosti o mimořádných léčivých zdrojích z přírody.
Iveta Sekaninová
členka LGA (34 let)

Vysílání s osvícenými lékaři a odborníky

webinar 21

Tisíce a tisíce lidí po celém světě už pochopili, že v přírodě najdete lék na všechno. Na podlomené fyzické zdraví i na bolavou duši. Nejúžasnější je, že osobně známe a spolupracujeme s mnoha lékaři, kteří už tuto moudrost praktikují ve svých ordinacích a se kterými máme tu čest předávat vám v LGA jejich mimořádné zkušenosti se zelenými potravinami v jejich lékařské praxi.

ROZHOVOR V TV POLAR O CHLOROFYLU

KDO JE EVA BENEK
MŮJ PŘÍBĚH A UVĚDOMĚNÍ

Nechte se vést - Live Green Asistent 2.0

délka členství

výhodná nabídka

U nás to nákupem nekončí!
My o své klienty poctivě pečujeme!

21 DENNI VYZVA WEBINAR ZDARMA 42
21 DENNI VYZVA WEBINAR ZDARMA 43
evicka

Eva Benek

Kontakt

green modern webinar facebook post 1

lucie Wise

Kontakt

Zdraví začíná ve vaší hlavě!