Eva Benek

GREEN FOOD

LÉKAŘI I VĚDOU PODPOROVANÉ ZELENÉ POTRAVINY

"NECHŤ CHLOROFYL KOLUJE V NAŠICH ŽILÁCH" - Eva BENEK

webinar 20 1

Eva Benek

Díky zelené krvi rostlin - chlorofylu, pomáháme lidem zapomenout na jméno jejich obvodního lékaře!
Odevzdáme vám veškeré know-how za 10 let v přímé praxi.
Máme komunitu přes 2000 lidí, kteří už vědí jak na to.
Zjistěte to i vy!

Chlorofyl jako zelená krev rostlin

CHLOROFYL je svých složením téměř totožný jako HEMOGLOBIN – červené krevní barvivo. Liší se jen jedním atomem. V případě CHLOROFYLU jde o atom hořčíku, u HEMOGLOBINU jde o atom železa. Už to je obrovský důvod k zamyšlení, proč nechat CHLOROFYL pravidelně kolovat ve vašich žilách!

Golden Luxury Letter MM Logo 3

JE ÚPLNĚ JEDNO JAKOU "MÁTE" NE-MOC!

Na diagnóze nezáleží, záleží jen na vašem ROZHODNUTÍ!

A nyní si představte, že se skupina deseti mužů vylodí na pustém ostrově. Na břehu najdou hromadu dřeva, klacků, větví. Co si z nich vyrobí? Samozřejmě, že zbraně, aby  dokázali lovit a bránit své teritorium. 

A nyní si představte, že se na stejný pustý ostrov vylodí skupina deseti žen. Na břehu naleznou hromadu zcela stejného dřeva, klacků, větví. Co si z nich vyrobí? Samozřejmě, že ve většině případů nábytek jako židle, stoly, aby se zahnízdily. 

Je tedy zcela jedno, jestli jste muž nebo žena. Pokud do svých těl dodáte zcela totožný „stavební materiál“ ZELENÉ POTRAVINY prvotřídní kvality, tak mužské tělo tento „materiál“ použije na tvorbu testosteronu, vyššího podílu svalové tkáně … a ženské tělo tento „materiál“ použije na ladění rovnováhy ženských pohlavních hormonů estrogenu s progesteronem, tvorbu krásných ženským tvarů, silných vlasů, mladistvé pleti …

Vaše tělo je MOUDRÉ, a to tak moc, že si to většina lidí ani neuvědomuje! Ať už jste muž či žena, oba jste mimořádné bytosti. Vaše tělo spustí tvorbu hlenů, jen aby pochytalo patogenní bakterie, viry, plísně … a poté je co nejkratší cestou (kašel, rýma), pošle ven. Lidé však toto hodnotí jako ne-moc a tyto očistné pochody těla stopují kortikoidy a všemožnými toxickými léky! Jediná nemoc je však jen a jen TOXICITA TĚLA!

Odstraňujte pravidelně TOXICITU a budete plně zdraví i ve vysokém věku!!! Ať už vám dali jakoukoli nálepku-diagnózu! Jediná cesta k uzdravení je ZBAVIT SE TOXICITY a to na fyzické i myšlenkové úrovni. S tím vším vám dokážeme pomoci. Vzít vás za ruku a ukázat směr. Podpořit vás s vědomím, že se na této cestě máte na koho obrátit v případě, že klopýtnete. Ale ROZHODNUTÍ a KRÁČENÍ naproti vašemu ŠTĚSTÍ je už jen a jen na VÁS!

PRODUKTY PLNÉ chlorofylu

webinar (18)

BIO ZELENÝ JEČMEN

100% BIO

Jedno balení 100% BIO odšťavněné a vysušené šťávy z nejkvalitnějšího mladého ječmene na evropském trhu pro každodenní užívání. Obsahuje 300g odšťavněné a do 30 stupňů vysušené 100% šťávy se zachováním všech vitamínů včetně B12 i K2, minerálů, antioxidantů, všech aminokyselin a především se 40% obsahu tolik důležitých ENZYMŮ! Jedno balení obsahuje 40 – 90 denních dávek. Zelený ječmen si pěstujeme sami v panensky čistém prostředí na zdravé půdě 1500 m.n.m. bez chemické zátěže a pod slunečními paprsky. Do 30 minut po sklizení máme odšťavněno, vysušeno, zabaleno. Každá šarže je pravidelně testována v nezávislých laboratořích. Nadstandartně splňujeme podmínky čistoty a hygienickými normami stanovené podmínky kvality potravních doplňků stravy. Za kvalitu a výživu dáváme ruku do ohně! Pokud jste nyní v životní fázi totálně bez energie, bez nálady, obrovsky vyčerpaní s vybitými „baterkami“, mladý ječmen je přesně to, co vás vrátí zase do radostné hry jménem ŽIVOT! „Nechť chlorofyl koluje v našich žilách!“ Pusťte se do životní změny ještě dnes!

webinar (19)

BIO CHLORELLA

100% BIO

Jedno balení 100% BIO mimořádně čisté chlorelly obsahuje 1320 tabletek (330g). Zapomeňte na chlorellu páchnoucí po rybách. S naší chlorellou se ponoříte do zeleného ráje s oříškovou příchutí! Chuť naší chlorelly vás dostane! Obsahuje nejvíce chlorofylu ze všech rostlin na světě a přes 60% těch nejkvalitnějších bílkovin pro rychlý nárůst a udržení svalové hmoty. Jedno balení vám vystačí na 40 – 90 dní. Chlorellu  si pěstujeme sami v kádích na přímém slunečním svitu a v mimořádně kvalitní a precizně filtrované vodě. V naší chloleře nenajdete rezidua pesticidů, ATB, HA a jiných. Naše chlorella je bohatá na vitamíny sk. B včetně B12, vitamín D, omega 3 a další. Každá šarže je pravidelně testována v nezávislých laboratořích. Nadstandartně splňujeme podmínky čistoty a hygienickými normami stanovené podmínky kvality potravních doplňků stravy. Za kvalitu dáváme ruku do ohně! Pokud jste nyní v životní fázi totálně bez energie, bez nálady, obrovsky vyčerpaní s vybitými „baterkami“, naše chlorella je přesně to, co vás vrátí zase do radostné hry jménem ŽIVOT! Pusťte se do životní změny ještě dnes!

PRO VÍCE INFORMACÍ VYPLŇTE FORMULÁŘ

Po vyplnění formuláře vám zašleme všechny informace týkající se těchto výjimečných zelených potravin a zároveň se můžete obrátit na jednoho z našich poradců pro 15 minutovou konzultaci ZDARMA.

K výhodnému nákupou zelených potravin s 25% SLEVOU máte od nás zcela gratis poradenství a péči po celou dobu užívání (dávkování, konzultace, pomoc se změnou jídelníčku, pomoc v případě silnějších detoxikačních projevů …).
 
Dále od nás dostáváte BONUSY v podobě weináře: JAK PŘEDCHÁZET CIVILIZAČNÍM CHOROBÁM, ANIŽ MUSÍTE OBCHÁZET LÉKAŘE, ebooky s mnoha rostlinnými recepty pro usnadnění změny střevního mikrobiomu a podporu přátelských bakterií, které stojí za 80% silného imunitního systému, členství v naší uzavřené skupině GREEN ASISTENT na 1 měsíc ZDARMA, 1 týden z online kurzu OBJEV ZLATOU ŽÍLU SVÉHO ZDRAVÍ o jedlé, zelené, divoké zelenině z volné přírody …

BONUSY V HODNOTĚ 11.400,-kČ ZDARMA​

Vyplňte tedy formulář výše a my vám zašleme vše potřebné. Každému z vás osobně zatelefonujeme, proto nám prosím zadejte vaše telefonní číslo a email ve správném formátu.
 
POKUD CHCETE VŠECHNY INFORMACE HNED, KLIKNĚTE NA TLAČÍTKO NÍŽE:

Tak jako naší zemí protékají řeky, roznášející krajině výživu, stejně tak i ve vašich žilách koluje "řeka", ve které lidské zdraví končí, ale i ZAČÍNÁ!!!

KNOW - HOW NA CELÝ ŽIVOT

Chlorofyl a jeho význam pro lidské zdraví!

cHLOROFYL JE VYSOCE PROTIZÁNĚTLIVÝ

foto eshop

Kvalitní chlorofyl účinně stimulují proliferaci NK buněk a makrofágů a zvyšují jejich schopnost rozpoznávat a eliminovat rakovinové buňky včetně opravy poškozené DNA buněk!​

proč je vaše zdraví zrovna o čisté a vyživené krvi!

„Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem.“ — Hippokratés

Jsem přesvědčená o tom, že pravidelným užíváním CHLOROFYLU – zeleného barviva rostlin, a to ve formě zapomenuté jedlé, volně rostoucí divoké zeleniny i instantního řešení, které máte vždy po ruce v podobě nejkvalitnějších zelených potravin na evropském trhu – JEČMENE A CHLORELLY, se lidé mohou postavit do svého PLNÉHO ZDRAVÍ i SÍLY a udržet si je i ve velmi vysokém věku.  Jako 8-letá holka jsem strachy plakala nad záněty křečových žil mé maminky a bércovými vředy na nohou mé babičky. Obě trpěly a vůbec si to nezasloužily. Klasická medicína jim neměla co nabídnout! Za dvacet let jsem sama řešila totéž. Záněty v křečových žilách. A vyřešila je do 24 hodin. Vyhnula jsem se tak problémům mé maminky i babičky. Když se pak můj manžel zbavil díky zeleným rostlinám steatózy jater a tchán za 1 měsíc po prodělané mrtvici přestal tahat nohu při chůzi za sebou, přestal být zarudlý v obličeji, začal zase krásně mluvit a artikulovat …, tak mi selský rozum napovídal, že je potřeba zjistit co a jak to vše způsobilo, navzdory tomu, že klasická medicína hovořila o všem výše uvedeném, jako o neléčitelných civilizačních chorobách!

A to je má obrovská motivace. Můj hnací motor. Má vize je, předat tyto informace všem lidem, kteří chtějí naslouchat SRDCEM a předcházet všem civilizačním chorobám, ke kterým v životech lidí vůbec nemusí dojít!!! Je to tak jednoduché. Pokud chcete být součástí této vize i VY, vyplňte formulář níže pro 15 minutovou konzultaci zdarma, kde vám budeme naslouchat a společně najdeme řešení přímo pro vás.

Pracujeme s volně rostoucími, jedlými, zelenými, divokými rostlinami, pracujeme s nejkvalitnějším zeleným ječmenem a chlorellou na Evropském trhu a především pracujeme v souvislostech! Nezalepujeme zdravotní problém náplastí. Zdraví vnímáme jako CELEK!

webinar 21

Tisíce a tisíce lidí po celém světě už pochopili, že v přírodě najdete lék na všechno. Na podlomené fyzické zdraví i na bolavou duši. Nejúžasnější je, že osobně známe a spolupracujeme s mnoha lékaři, kteří už tuto moudrost praktikují ve svých ordinacích.

vždy si můžete vybrat

foto eshop 3

Nemáte čerstvý chlorofyl dostupný každý den? Žijete ve městě, nemáte zahrádku, netušíte jak se v zelených rostlinách vyznat? Volte nejkvalitnější zelené potraviny na evropském trhu!

co o nás říkají
naši klienti

Shop Eva Benek 1
Navrh bez nazvu 5
Křečové žíly, šíleně bolestivé záněty v žilách, kvůli kterým nebyla možná ani chůze ze schodů, natož si sednout do auta ... to vše se podařilo díky chlorofylu vyřešit.
Eva Benek
poradce
21 DENNI VYZVA WEBINAR ZDARMA 3
Navrh bez nazvu 5
Díky zelenému ječmeni v prvotřídní kvalitě, který jsem začala na základě konzultace paní Evy Benek pravidelně užívat už vůbec nepociťuji bolest v křečových žilách, nemám žádný pocit těžkých nohou, nemusím si po práci dávat nohy do zvýšené pozice, mám tolik nové, řekla bych nekončící energie a viditelné křečové žíly se mi stahují a zmenšují. Děkuji mnohokrát, že mé trápení skončilo a já mám energie na rozdávání!
Petra Měchová
klientka 55let
21 DENNI VYZVA WEBINAR ZDARMA 2
Navrh bez nazvu 5
Nevím jak začít, snad velkou vděčností. Trpěla jsem totální vyčerpaností, záněty v žilách, hormonální nerovnováhou, stále jsem užívala antibiotika, moje trávení bylo jako na horské dráze. Netuším, co bych si počala bez pomoci zelenáčů - nejkvalitnějšího ječmene a chlorelly. Sice to chtělo čas a obrovskou podporu paní Evičky, ale po půl roce se cítím jako znovuzrozená a zase jako přitažlivá a sexy žena. Nejen, že jsem se zbavila všech problémů, ale stala jsem se zase milenkou svému muže a náš vztah je opět naplněný láskou a vášní. Děkuji!
Marcela P.
klientka 45let
Navrh bez nazvu 1
Navrh bez nazvu 5
Milá Evičko, moc Ti děkuji za úžasnou inspiraci ke konzumaci "zeleniska" v každé podobě. Za posledního půl roku jsem si díky tomu znatelně zlepšila zdraví. Jemi 62 let a díky každodenní konzumaci zeleného smoothie ustoupila makulární degenerace natolik, že mám oči téměř zdravé a taky nepotřebuji žádné brýle. Oči se nadále zlepšují. Nohy jako mladice! Jsem plná elánu a radosti ze života! Díky také za objevování nových kombinací do smoothie.​
Věra Burešová
klientka
Navrh bez nazvu 2
Navrh bez nazvu 5
Evi, jsem nadšená, že jsem Vás potkala. Moc jste mi pomohla, po telefonu jsme si krásně popovídaly, bylo to takové přirozené a pro mě důležité k tomu, udělat ten první krok. Co piju zelené pití, jsem víc fit, imunitu mám perfektní, migrény se zlepšily. A moc ráda se stále učím, co vše mohu z divoké přírody využít a k čemu to je. Jste úžasná, milá, ochotná a komunikujete s námi všemi a musí to být náročné všem stíhat odpovídat. Děkuji za Vás.​
Lenka Rauch Vakešová
klientka
Navrh bez nazvu 3
Navrh bez nazvu 5
Eva je moc milá a má spoustu znalostí ohledně rostlinné stravy a fungování těla. Ochotně Vás se vším seznámí a poradí jaké bylinky používat, jak je zařazovat do stravy a kde je sbírat. Není problém si říct o radu v případě nejasností. Navíc Vám poskytne spoustu receptů a rad pro inspiraci. Díky ní jsem si uvědomila, že mi spousta divokých bylinek roste přímo před nosem... Moc děkuji
Adéla Grulichová
klientka
Navrh bez nazvu 5
Moc Ti děkuji Evi. Stejně jako Tebe mě trápilo dlouholeté astma a pravidelná dušnost. Díky tomu, že jsem se otevřela Tvým radám ohledně celkové změny stravovacích návyků a pravidelného jedení chlorofylu, se mohu po mnoha nepříjemných letech znova nadechnout a žít život v nadhledu, klidu, svobodě, bez nyní již nepotřebných léků.​
Martina Medová
klient
Navrh bez nazvu 5
Evi děkuji Ti z celého srdce za Tvou trpělivost, cenné rady a Tvé nadšení pomáhat lidem, kdy čerpáš z obrovské studnice znalostí jak o nutričním potenciálu chlorofylu a celé rostlinné stravy, tak o emočních rovnicích, které si celá řada lidí neuvědomuje. Díky Tobě jsem pochopila, proč jsem stále v hormonální nerovnováze a trápí mne celoživotní akné.
Lenka Pekárková
klient
Navrh bez nazvu 5
Evi, Tvé zelené poradenství mne absolutně nakoplo začít věnovat pozornost tomu, co mi roste pod nohama. Zelené koktejly jsou velmi chutné a líbí se mi, že mám zdroj jídla pořád u sebe na zahrádce. Netušila jsem, co všechno je možné z volné přírody kozumovat. Upravilo se mi zažívání, zhubla jsem a celkově se cítím nabitá energií. Ještě jednou Ti děkuji.
Monika Lebedová
klient
Navrh bez nazvu 5
Wow!!! Děkuji Ti Evi za naprosto vyčerpávající informace o zelených, jedlých, volně rostoucích rostlinách. Vůbec jsem netušila, že něco tak léčivého, regeneračního, detoxikačního a výživného roste všude kolem nás, navíc v tak vysoko kvalitě přímo z přírody. Trpěla jsem řadou nemocí, ale už se o ně nemusím starat, stačí pít zelené a tělo se postará samo.
Kateřina Vaňková
klient
Navrh bez nazvu 5
Jsem tak vděčná za Tvou zelenou konzultaci, kterou lidem pravidelně poskytuješ. Začala jsem pít zelené divoké byliny a po pár týdnech se mi zmenšilo břicho, zmizela celulitida i akné se stáhlo na minimum. Nebolí mě už ani křečové žíly. Děkuji Ti z celého srdce Evi.
Iveta Kroupilová
klient
Navrh bez nazvu 5
Poslechněte si video velmi moudré a zkušené ženy, maminky, podnikatelky Mišky Lánové, která vyladila své žíly k dokonalosti a kráse.
Michaela Lánová
podnikatelka
webinar (13)
woocommerce-placeholder
Shop Eva Benek 13

U nás to nákupem nekončí!
My o své klienty poctivě pečujeme!

SADA 31 ZDARMA 2
evicka

Eva Benek

Kontakt

Zdraví začíná ve vaší hlavě!

Láká-li Vás spolupráce s námi, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vás!