Eva Benek

GREEN FOOD

"NECHŤ CHLOROFYL KOLUJE V NAŠICH ŽILÁCH" - Eva BENEK

evicka

Eva Benek

Tajemství zdraví leží v úklidu a prvotřídní výživě vaší krve!

Chlorofyl jako zelená krev rostlin

CHLOROFYL je svých složením téměř totožný jako HEMOGLOBIN – červené krevní barvivo. Liší se jen jedním atomem. V případě CHLOROFYLU jde o atom hořčíku, u HEMOGLOBINU jde o atom železa. Už to je obrovský důvod k zamyšlení, proč nechat CHLOROFYL pravidelně kolovat ve vašich žilách!

Golden Luxury Letter MM Logo 3

Chlorofyl a jeho význam pro lidské zdraví!

cHLOROFYL JE VYSOCE PROTIZÁNĚTLIVÝ

foto eshop

Kvalitní chlorofyl účinně stimulují proliferaci NK buněk a makrofágů a zvyšují jejich schopnost rozpoznávat a eliminovat rakovinové buňky včetně opravy poškozené DNA buněk!​

proč je vaše zdraví zrovna o čisté a vyživené krvi!

„Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem.“ — Hippokratés

Jsem přesvědčená o tom, že pravidelným užíváním CHLOROFYLU – zeleného barviva rostlin, a to ve formě zapomenuté jedlé, volně rostoucí divoké zeleniny i instantního řešení, které máte vždy po ruce v podobě nejkvalitnějších zelených potravin na evropském trhu – JEČMENE A CHLORELLY, se lidé mohou postavit do svého PLNÉHO ZDRAVÍ i SÍLY a udržet si je i ve velmi vysokém věku.  Jako 8-letá holka jsem strachy plakala nad záněty křečových žil mé maminky a bércovými vředy na nohou mé babičky. Obě trpěly a vůbec si to nezasloužily. Klasická medicína jim neměla co nabídnout! Za dvacet let jsem sama řešila totéž. Záněty v křečových žilách. A vyřešila je do 24 hodin. Vyhnula jsem se tak problémům mé maminky i babičky. Když se pak můj manžel zbavil díky zeleným rostlinám steatózy jater a tchán za 1 měsíc po prodělané mrtvici přestal tahat nohu při chůzi za sebou, přestal být zarudlý v obličeji, začal zase krásně mluvit a artikulovat …, tak mi selský rozum napovídal, že je potřeba zjistit co a jak to vše způsobilo, navzdory tomu, že klasická medicína hovořila o všem výše uvedeném, jako o neléčitelných civilizačních chorobách!

A to je má obrovská motivace. Můj hnací motor. Má vize je, předat tyto informace všem lidem, kteří chtějí naslouchat SRDCEM a předcházet všem civilizačním chorobám, ke kterým v životech lidí vůbec nemusí dojít!!! Je to tak jednoduché. Pokud chcete být součástí této vize i VY, vyplňte formulář níže pro 15 minutovou konzultaci zdarma, kde vám budeme naslouchat a společně najdeme řešení přímo pro vás.

Pracujeme s volně rostoucími, jedlými, zelenými, divokými rostlinami, pracujeme s nejkvalitnějším zeleným ječmenem a chlorellou na Evropském trhu a především pracujeme v souvislostech! Nezalepujeme zdravotní problém náplastí. Zdraví vnímáme jako CELEK!

Zřízení vip zeleného uživatelského účtu

Pokud si budete chtít objednat ty nejkvalitnější zelené potraviny na evropském trhuzelený ječmen a chlorellu, vyplňte prosím tento formulář a my vám zašleme odkaz, pro jeho zřízení. Tento krok je zcela ZDARMA. K ničemu se nezavazujete. Díky tomuto kroku se vám zobrazí naše zelené produkty, které si pak můžete objednat s 25% SLEVOU. Dostanete se také do databáze všech článků našich odborných garantů z řad lékařů i vědců, získáte přístup ke všem zkušenostem našich klientů. Tímto krokem také získáte naši plnou podporu při užívání zelených potravin a to vše gratis. Povedeme vás doslova za ruku po vaší cestě k plnému zdraví a vitalitě.

foto eshop 1

Tisíce a tisíce lidí po celém světě už pochopili, že v přírodě najdete lék na všechno. Na podlomené fyzické zdraví i na bolavou duši. Nejúžasnější je, že osobně známe a spolupracujeme s mnoha lékaři, kteří už tuto moudrost praktikují ve svých ordinacích.

vždy si můžete vybrat

foto eshop 2

Obraťte se zpátky k přírodě. Choďte na pravidelné procházky do hor, prozkoumejte svou zahradu, naučte se rozlišovat divokou zeleninu a znovu nasajte moudrost našich předků!

foto eshop 3

Nemáte čerstvou divokou zeleninu dostupnou každý den? Žijete ve městě, nemáte zahrádku, netušíte jak se v divoké zelenině vyznat? Volte nejkvalitnější zelené potraviny na Evropském trhu!

co o nás říkají
naši klienti

Shop Eva Benek 1
Křečové žíly, šíleně bolestivé záněty v žilách, kvůli kterým nebyla možná ani chůze ze schodů, natož si sednout do auta ... to vše se podařilo díky chlorofylu vyřešit.
Eva Benek
poradce
Díky zelenému ječmeni v prvotřídní kvalitě, který jsem začala na základě konzultace paní Evy Benek pravidelně užívat už vůbec nepociťuji bolest v křečových žilách, nemám žádný pocit těžkých nohou, nemusím si po práci dávat nohy do zvýšené pozice, mám tolik nové, řekla bych nekončící energie a viditelné křečové žíly se mi stahují a zmenšují. Děkuji mnohokrát, že mé trápení skončilo a já mám energie na rozdávání!
Petra Měchová
klientka 55let
Nevím jak začít, snad velkou vděčností. Trpěla jsem totální vyčepraností, záněty v žilách, hormonální nerovnováhou, stále jsem užívala antibiotika, moje trávení bylo jako na horské dráze. Netuším, co bych si počala bez pomoci zelenáčů - nejkvalitnějšího ječmene a chlorelly. Sice to chtělo čas a obrovskou podporu paní Evičky, ale po půl roce se cítím jako znovuzrozená a zase jako přitažlivá a sexy žena. Nejen, že jsem se zbavila všech problémů, ale stala jsem se zase milenkou svému muže a náš vztah je opět naplněný láskou a vášní. Děkuji!
Marcela P.
klientka 45let
Milá Evičko, moc Ti děkuji za úžasnou inspiraci ke konzumaci "zeleniska" v každé podobě. Za posledního půl roku jsem si díky tomu znatelně zlepšila zdraví. Jemi 62 let a díky každodenní konzumaci zeleného smoothie ustoupila makulární degenerace natolik, že mám oči téměř zdravé a taky nepotřebuji žádné brýle. Oči se nadále zlepšují. Nohy jako mladice! Jsem plná elánu a radosti ze života! Díky také za objevování nových kombinací do smoothie.​
Věra Burešová
klientka
Evi, jsem nadšená, že jsem Vás potkala. Moc jste mi pomohla, po telefonu jsme si krásně popovídaly, bylo to takové přirozené a pro mě důležité k tomu, udělat ten první krok. Co piju zelené pití, jsem víc fit, imunitu mám perfektní, migrény se zlepšily. A moc ráda se stále učím, co vše mohu z divoké přírody využít a k čemu to je. Jste úžasná, milá, ochotná a komunikujete s námi všemi a musí to být náročné všem stíhat odpovídat. Děkuji za Vás.​
Lenka Rauch Vakešová
klientka
Eva je moc milá a má spoustu znalostí ohledně rostlinné stravy a fungování těla. Ochotně Vás se vším seznámí a poradí jaké bylinky používat, jak je zařazovat do stravy a kde je sbírat. Není problém si říct o radu v případě nejasností. Navíc Vám poskytne spoustu receptů a rad pro inspiraci. Díky ní jsem si uvědomila, že mi spousta divokých bylinek roste přímo před nosem... Moc děkuji
Adéla Grulichová
klientka
Moc Ti děkuji Evi. Stejně jako Tebe mě trápilo dlouholeté astma a pravidelná dušnost. Díky tomu, že jsem se otevřela Tvým radám ohledně celkové změny stravovacích návyků a pravidelného jedení chlorofylu, se mohu po mnoha nepříjemných letech znova nadechnout a žít život v nadhledu, klidu, svobodě, bez nyní již nepotřebných léků.​
Martina Medová
klient
Evi děkuji Ti z celého srdce za Tvou trpělivost, cenné rady a Tvé nadšení pomáhat lidem, kdy čerpáš z obrovské studnice znalostí jak o nutričním potenciálu chlorofylu a celé rostlinné stravy, tak o emočních rovnicích, které si celá řada lidí neuvědomuje. Díky Tobě jsem pochopila, proč jsem stále v hormonální nerovnováze a trápí mne celoživotní akné.
Lenka Pekárková
klient
Evi, Tvé zelené poradenství mne absolutně nakoplo začít věnovat pozornost tomu, co mi roste pod nohama. Zelené koktejly jsou velmi chutné a líbí se mi, že mám zdroj jídla pořád u sebe na zahrádce. Netušila jsem, co všechno je možné z volné přírody kozumovat. Upravilo se mi zažívání, zhubla jsem a celkově se cítím nabitá energií. Ještě jednou Ti děkuji.
Monika Lebedová
klient
Wow!!! Děkuji Ti Evi za naprosto vyčerpávající informace o zelených, jedlých, volně rostoucích rostlinách. Vůbec jsem netušila, že něco tak léčivého, regeneračního, detoxikačního a výživného roste všude kolem nás, navíc v tak vysoko kvalitě přímo z přírody. Trpěla jsem řadou nemocí, ale už se o ně nemusím starat, stačí pít zelené a tělo se postará samo.
Kateřina Vaňková
klient
Jsem tak vděčná za Tvou zelenou konzultaci, kterou lidem pravidelně poskytuješ. Začala jsem pít zelené divoké byliny a po pár týdnech se mi zmenšilo břicho, zmizela celulitida i akné se stáhlo na minimum. Nebolí mě už ani křečové žíly. Děkuji Ti z celého srdce Evi.
Iveta Kroupilová
klient
evicka

Eva Benek

Zdraví začíná ve vaší hlavě!

×
×

Košík