MARKUS ROTHKRANZ WILD FORCE

GREEN FORMULA

green formula 1
SLOŽENÍ

Chlorella, listy kelu, aktivovaný mladý ječmen, listy špenátu, kopřivový list, šťáva z vojtěšky, prášek z hroznové šťávy, listy jitrocele, pšeničná tráva, ovesné trávy, dobromysl obecná, hrušňový plod, listy bambusu, křenové listy, amla plody, pampeliškový kořen, kudzu, pampeliškový list, jablečný pektin, listy moringy, ženšenový kořen (sibiřský), petrželový list, klíčky chia, listy jinanu, kaktus nopal, astragalusový kořen, listy rukoly, ovocný extrakt z plodu monkfruit, lékořicový kořen, chřest pampelišek, listy malin, pampelišková rostlina, gotu kola, japonec japonský, jablečná kyselina z zelených jablek, koncentrát z papájové šťávy, květy červeného jetelce, kořen čekanky, kořen rebarbory, dulce, mořská řasa.

K ČEMU PŘISPÍVÁ:

 • Celková detoxikace organismu
 • Podpora správné funkce ledvin
 • Napomáhá k přirozenému růstu vlasů, pevných nehtů
 • Podpora jaterních funkcí a normální činnosti jater
 • Napomáhá k normální a přirozeně krásné kůži a pleti bez akné, bez exémů, bez kožních neduhů a bez předčasné tvorby vrásek
 • Napomáhá normální činnosti trávícího ústrojí
 • Správná funkce imunitního systému a přirozená obranyschopnost
 • Napomáhá k tvorbě červených krvinek
 • Normální činnost nervové soustavy
 • Silný a účinný antioxidant
 • Podpora normálního stavu střevní mikrobioty
 • Přispívá ke správnému metabolismus a udržení správné hmotnosti
 • Normální činnost močových cest
 • Přirozené hubnutí a potlačení chuti k jídlu
 • Přirozená výživa přirozenými vitamíny, minerály,antioxidanty pocházejících 100% z celistvých rostlin
 
MARKUSOVA GREEN FORMULA MÁ NOVOU A VYLEPŠENOU CHUŤ!

Tuto zelenou formuli plnou živin můžete užívat tak často, jak chcete a to každý den. Upozorňujeme, že vám může dodat i několik hodin energie. Proto ji neberte večer, protože byste nemuseli usnout. Po užití 1 dávky (1-2 lžičky) nemusíte až 5 hodin pocítit hlad! Výsledky a zkušenosti s tímto produktem jsou nekonečné.  Markus (62) a Cara (50) ji užívají každý den a to je důvod, proč se cítí tak skvěle. Tato GREEN FORMULA pomáhá doplnit mnoho živin, které chybí v moderní stravě! Je to dokonalý MULTIVITAMÍN!

Vzdělávejte se více o síle těchto legendárních bylin a jak fungují. Vygooglete si je nebo si přečtěte Markusovu knihu „Free food medicine“. Dle nařízení EU zde nemůžeme zmínit, co vše tato formule pro lidi udělala, ale dopad překvapil mnoho z nich, kteří neustále sdílejí své zkušenosti na YouTube. Zažijte to sami. Počkejte, až to vyzkoušíte! Rozdíl je jako noc a den. Bez přidaného cukru, bez plničů, jen sušené rostlinné, divoké byliny v prášku. Hotovo! Zažijte rozdíl ve svém životě a obujte se pevně do zdravějšího životního stylu, protože o to jde! Cítít se skvěle, mít spoustu energie a být tím nejlepším, čím můžete být! Zažijte neuvěřitelnou sílu naší syrové veganské Markus Wild Force Green Formule a divoce sbíraných bylin. Markus tuto formuli prvotně skládal pro sebe. Dnes je mu 62 let a jak sám s oblibou říká, cítí se sotva na 30 let!
(430 g)

INFORMACE O DÁVKOVÁNÍ MARKUS WILD FORCE GREEN FORMULA

Zelenou formuli můžete užívat kdykoliv během dne s libovolným druhem tekutiny. Také chutná dobře pouze ve vodě. Tyto bylinné produkty jsou silné, začněte pouze s poloviční lžičkou do vody, abyste se ujistili, že je vaše tělo zvládne. Dávku zvyšte na požadované množství. Normální dávka je jedna nebo dvě polévkové lžíce ve sklenici vody nebo džusu.

Tato zelená formule Markus Wild Force vám dodá hodně energie, proto je nejlepší ji užívat ráno, ne večer. Výborně chutná v smoothies. Například: Green Formula s kokosovou vodou, zmraženým banánem, polévkovou lžící konopného oleje a možná nějaké čerstvé zelené listy. Užijte si to! Nebo čerstvé ovoce jako banán, pomeranč a MARKUS GREEN FORMULA.

Skutečně se budete cítit dobře po jejím užití, protože Markus Wild Force Green forma obsahuje tolik minerálů a živin, které tělo postrádá. Je to ten nejdokonalejší MULTIVITAMÍN, jaký kdy příroda vytvořila!

Konvenčně pěstované potraviny jsou pěstovány na půdách, které byly obdělávány 100 let, a jsou proto zbaveny živin. Navíc se sklízejí 1 – 2 týdny před plnou zralostí.

Mimořádné výživové hodnoty těchto divoce rostoucích rostlin v této GREEN FORMULI neobsahuje žádné konvenční ovoce ani zelenina!

Současná legislativa a NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14.12.2012, nám, bohužel, neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus. Mohly by vzbudit dojem zakázaného zdravotního nebo léčebného účinku bylin a přírodních látek i přesto, že se používají stovky let a pomohly mnoha lidem. Proto se vzdělávejte o jednotlivých rostlinnách z veřejně dostupných zdrojů jako například MARKUSOVA vzdělávací videa na jeho YTB kanále!

 

V ČEM JSME SPECIÁLNÍ

Všechny bylinné receptury od společnosti Markus Products jsou NON-GMO, ekologické nebo udržitelné a divoce sbírané. Termín „udržitelně divoce sbírané“ znamená, že jsou sklízeny ručně z neporušené divočiny daleko od civilizace. Například: jehličí z Shasta v Kalifornii, mateřídouška a jetelem drobným z Duranga v Coloradu a plody Gubinge Kakadu Plum sklízené domorodými kmeny v australské pustině. Jdeme do extrémů, abychom vám zajistili ty nejčistší, nejvzácnější a nejčistší byliny, bez ohledu na náklady! Žádné byliny nejsou z Číny, všechny produkty jsou sestavovány/baleny v Americe v zařízení schváleném FDA.

CENA €94,90

K ceně bude připočítáno dopravné dle země EU.

PO KLIKNUTÍ NA TLAČÍTKO KOUPIT BUDETE PŘESMĚROVÁNÍ NA STRÁNKU NAŠEHO EVROPSKÉHO CENTRÁLNÍHO SKLADU BOOMBEE – Markus Rothkranz Products – European Distributor

„Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem.“  Hippokratés

VZDĚLÁVEJTE SE O DIVOKÉM JÍDLE

MARKUS GREEN FORMULA - DIVOKÉ BYLINY / CZ
VÝSLEDKY TESTU GREEN FORMULA JSOU ÚŽASNÉ! / CZ
DOKUMENT O JÍDLE A LÉCÍCH ZDARMA / CZ
OXALÁTY V ROSTLINNÁCH A LEDVINOVÉ KAMENY!
DOKUMENT O WILD FOOD - ZMĚNÍ VÁM TO ŽIVOT / CZ
TAJEMSTVÍ GLADIÁTORSKÉ STRAVY GREEN FORMULA
BIO POTRAVINY VERSUS DIVOKÉ POTRAVINY / CZ
MARKUS ROTHKRANZ 60 LET

KDE NAKOUPIT

Markusovy produkty máme naskladněny v centrálním evropském skladu v Nizozemí. A to z mnoha důvodů, které jsou popsány níže. Po stisknutí tlačítka koupit budete přesměrováni do eshopu centrálního skladu, kde můžete zcela pohodlně nakupovat. Na těchto stránkách se dozvíte vše, co je potřeba k jednotlivým produktům vědět. My si vaší důvěry obrovsky vážíme, a proto jsme vám k dispozici pro vaše dotazy, poradenství, konzultace i užívání prostřednictvím formuláře níže. Pokud to vnímáte stejně, zanechte nám níže ve formuláři kontakt na vás společně s vaším dotazem. Naše zákaznická služba je vynikající, odpovídá na všechny dotazy a je k dispozici téměř 24/7. Děkujeme vám a těšíme se na další kontakt s vámi.

DŮVODY NÁKUPU MARKUSOVÝCH PRODUKTŮ SKRZE EVROPSKÝ CENTRÁLNÍ SKLAD:

 • Naše zkušenosti ukázaly, že dovoz těchto produktů z USA není přímo možný v mnoha evropských zemích.
 • Při dovozu přímo z Ameriky, bývalo zboží často zabavováno celními úřady. Zboží nebylo vráceno, ale zničeno. A zákazníci tak přicházeli o své peníze bez doručeného zboží.
 • Evropská dovozní DPH a clo jsou již zaplaceny námi.
Obraťte se na nás s vašimi dotazy. Jsme tady pro vás!
Váš Markus Europe Sales Team

co o nás říkají
naši klienti

Moc Ti děkuji Evi. Stejně jako Tebe mě trápilo dlouholeté astma a pravidelná dušnost. Díky tomu, že jsem se otevřela Tvým radám ohledně celkové změny stravovacích návyků a pravidelného jedení chlorofylu, se mohu po mnoha nepříjemných letech znova nadechnout a žít život v nadhledu, klidu, svobodě, bez nyní již nepotřebných léků.
Martina Medová
klient
Evi děkuji Ti z celého srdce za Tvou trpělivost, cenné rady a Tvé nadšení pomáhat lidem, kdy čerpáš z obrovské studnice znalostí jak o nutričním potenciálu chlorofylu a celé rostlinné stravy, tak o emočních rovnicích, které si celá řada lidí neuvědomuje. Díky Tobě jsem pochopila, proč jsem stále v hormonální nerovnováze a trápí mne celoživotní akné.
Lenka Pekárková
klient
Evi, Tvé zelené poradenství mne absolutně nakoplo začít věnovat pozornost tomu, co mi roste pod nohama. Zelené koktejly jsou velmi chutné a líbí se mi, že mám zdroj jídla pořád u sebe na zahrádce. Netušila jsem, co všechno je možné z volné přírody kozumovat. Upravilo se mi zažívání, zhubla jsem a celkově se cítím nabitá energií. Ještě jednou Ti děkuji.
Monika Lebedová
klient
Wow!!! Děkuji Ti Evi za naprosto vyčerpávající informace o zelených, jedlých, volně rostoucích rostlinách. Vůbec jsem netušila, že něco tak léčivého, regeneračního, detoxikačního a výživného roste všude kolem nás, navíc v tak vysoko kvalitě přímo z přírody. Trpěla jsem řadou nemocí, ale už se o ně nemusím starat, stačí pít zelené a tělo se postará samo.
Kateřina Vaňková
klient
Jsem tak vděčná za Tvou zelenou konzultaci, kterou lidem pravidelně poskytuješ. Začala jsem pít zelené divoké byliny a po pár týdnech se mi zmenšilo břicho, zmizela celulitida i akné se stáhlo na minimum. Nebolí mě už ani křečové žíly. Děkuji Ti z celého srdce Evi.
Iveta Kroupilová
klient
Eva je moc milá a má spoustu znalostí ohledně rostlinné stravy a fungování těla. Ochotně Vás se vším seznámí a poradí jaké bylinky používat, jak je zařazovat do stravy a kde je sbírat. Není problém si říct o radu v případě nejasností. Navíc Vám poskytne spoustu receptů a rad pro inspiraci. Díky ní jsem si uvědomila, že mi spousta divokých bylinek roste přímo před nosem... Moc děkuji
Adéla Grulichová
klient

zůstaňme v kontaktu

Chcete-li využít naší bezplatné poradenské péče po nákupu produktů a to pro konzultace, dávkování, pomoci při silnějším detoxu nebo máte dotazy ohledně našich produktů, zanechte nám zde na sebe kontakt a zprávu. Pokud budete potřebovat poradit rychle, připište prosím i vaše telefonní číslo. Budeme vás obratem kontaktovat. Děkujeme vám.

Naše výsledky

Zelených konzultací
0 +

Osobní přístup zaměřený na konkrétní problémy klientů.

Spokojených klientů
0 +

Klientů, kteří dostali odpovědi a řešení formou poradenství, živých a online kurzů, a kteří dokázali změnit svůj životní styl.

Komunita na FB
0 +

Stále se rozrůstající komunita lidí, kteří sdílejí svou vášeň pro zelené potraviny.

KONTAKT

Ing. Eva BENEK

eva@evabenek.com

+420 774 088 854

www.evabenek.com

sociální sítě
×
×

Košík