MARKUS BODY FORCE

MARKUS SWEET

Navrh bez nazvu 2
Cena €38,50
K ceně bude připočítáno dopravné dle země EU.
100% PŘÍRODNÍ "CUKR" 907g

Tento cukr prochází přímo tělem, aniž by byl absorbován, a nemá žádný vliv na trávicí trakt.

V ČEM JSME SPECIÁLNÍ

Všechny bylinné formule od společnosti Markus Products jsou bez geneticky modifikovaných organismů, ekologické nebo udržitelné a divoce zpracované. „Udržitelně divoce zpracované“ znamená, že jsou ručně sklízeny z nedotčené divočiny daleko od civilizace. Například borovicové jehličí ze Shasta, Kalifornie, sleziníky a jetele z Durango, Colorado, a Gubinge Kakadu Plum, který byl sklizen původními obyvateli v australském vnitrozemí. Děláme vše, abychom vám poskytli nejvzácnější a nejčistší byliny, bez ohledu na náklady! žádné byliny nejsou z Číny, všechny produkty jsou zde v Americe sestaveny / baleny v zařízení schváleném FDA.

MARKUS SWEET VÝHODNÉ BALENÍ

Markus Sweet je nejzdravější přírodní alternativa cukru na světě! Žádné kalorie, žádná glykemická hodnota, žádná reakce inzulinu, prostě žádné vedlejší účinky! Ideální pro diabetiky.

Markus Sweet Sugar chutná a používá se jako cukr. Je to prostě úžasné! Je vyrobený z Lo Han Guo Monkfruit a Erythritolu, přírodního cukrového alkoholu, který se vyskytuje i v lidském těle. Vše pochází z neupravených rostlinných zdrojů. Všechny testovací série byly bez jakýchkoli vedlejších účinků. Jedná se o zcela přírodní produkt, který je dokonce klasifikován jako antioxidant, a tím bojuje proti volným radikálům.

Tělo ho neabsorbuje a nemá žádný vliv na trávicí trakt. To znamená: žádná tvorba plynu, žádné průjmy, pouze sladká chuť na jazyku.

Markus Sweet chutná jako hnědý cukr s nádechem karamelu a má nulový obsah kalorií. Proto nezvyšuje hladinu cukru ani hladinu inzulinu a je ideální pro diabetiky.

Ani Candidu ani kvasinky tímto cukrem nenakrmíte! Tato přírodní alternativa cukru nezpůsobuje zažívací potíže jako látky xylitol, sorbitol atd. Zvláště důležité: Nepřispívá k přibírání na váze!

Ideální pro dietu s nízkým obsahem sacharidů. Chutná o světelné roky lépe než stevia.

Poznámka: Nekonzumujte pouze průmyslově zpracované sladké potraviny! Zdravá přírodní strava není tak sladká, ale po krátkém čase na ní vám průmyslové sladkosti budou připadat šíleně přeslazené a nechutné! Hořce chutnající rostliny  jsou velmi důležité a naprosto nezbytné pro účinné trávení, vstřebávání živin a zdravá játra! Ačkoli zde nejsou žádné vedlejší účinky, Markus Sweet slouží především jako zdravá alternativa cukru k přechodu od příliš mnoha nezdravých sladkých potravin na přirozenější, méně sladkou stravu.

  • Je přírodní náhrada cukru Markus Sweet bezpečná pro děti?

Ano, ale myslete na to, že dětem nemůžeme jen zabránit v touze po sladkostech, ale musíme je také naučit vyváženému stravovacímu stylu.

  • Je toto přírodní sladidlo bezpečné pro psy?

Překvapivě ano. Zde je veřejná vědecká studie. STUDIE >>>

  • Lze naši přírodní alternativu cukru Markus Sweet také použít na pečení a vaření?

Ano, lze ho používat jako běžný cukr, i když nejsem příznivcem vystavování potravin vysokým teplotám. Vysoké teploty ničí živiny a enzymy v potravinách, které jsou dnes důležitou součástí zdraví.

„Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem.“  Hippokratés

VZDĚLÁVEJTE SE O DIVOKÉM JÍDLE

MARKUS SWEET 01 - CZ
MARKUS SWEET 02 - CZ
CUKR ZPŮSOBUJE STÁRNUTÍ! ZMĚNÍ VÁM TO ŽIVOT! CZ

KDE NAKOUPIT

Markusovy produkty máme naskladněny v centrálním evropském skladu v Nizozemí. A to z mnoha důvodů, které jsou popsány níže. Po stisknutí tlačítka koupit budete přesměrováni do eshopu centrálního skladu, kde můžete zcela pohodlně nakupovat. Na těchto stránkách se dozvíte vše, co je potřeba k jednotlivým produktům vědět. My si vaší důvěry obrovsky vážíme, a proto jsme vám k dispozici pro vaše dotazy, poradenství, konzultace i užívání prostřednictvím formuláře níže. Pokud to vnímáte stejně, zanechte nám níže ve formuláři kontakt na vás společně s vaším dotazem. Naše zákaznická služba je vynikající, odpovídá na všechny dotazy a je k dispozici téměř 24/7. Děkujeme vám a těšíme se na další kontakt s vámi.

DŮVODY NÁKUPU MARKUSOVÝCH PRODUKTŮ SKRZE EVROPSKÝ CENTRÁLNÍ SKLAD:

  • Naše zkušenosti ukázaly, že dovoz těchto produktů z USA není přímo možný v mnoha evropských zemích.
  • Při dovozu přímo z Ameriky, bývalo zboží často zabavováno celními úřady. Zboží nebylo vráceno, ale zničeno. A zákazníci tak přicházeli o své peníze bez doručeného zboží.
  • Evropská dovozní DPH a clo jsou již zaplaceny námi.
Obraťte se na nás s vašimi dotazy. Jsme tady pro vás!
Váš Markus Europe Sales Team

co o nás říkají
naši klienti

Moc Ti děkuji Evi. Stejně jako Tebe mě trápilo dlouholeté astma a pravidelná dušnost. Díky tomu, že jsem se otevřela Tvým radám ohledně celkové změny stravovacích návyků a pravidelného jedení chlorofylu, se mohu po mnoha nepříjemných letech znova nadechnout a žít život v nadhledu, klidu, svobodě, bez nyní již nepotřebných léků.
Martina Medová
klient
Evi děkuji Ti z celého srdce za Tvou trpělivost, cenné rady a Tvé nadšení pomáhat lidem, kdy čerpáš z obrovské studnice znalostí jak o nutričním potenciálu chlorofylu a celé rostlinné stravy, tak o emočních rovnicích, které si celá řada lidí neuvědomuje. Díky Tobě jsem pochopila, proč jsem stále v hormonální nerovnováze a trápí mne celoživotní akné.
Lenka Pekárková
klient
Evi, Tvé zelené poradenství mne absolutně nakoplo začít věnovat pozornost tomu, co mi roste pod nohama. Zelené koktejly jsou velmi chutné a líbí se mi, že mám zdroj jídla pořád u sebe na zahrádce. Netušila jsem, co všechno je možné z volné přírody kozumovat. Upravilo se mi zažívání, zhubla jsem a celkově se cítím nabitá energií. Ještě jednou Ti děkuji.
Monika Lebedová
klient
Wow!!! Děkuji Ti Evi za naprosto vyčerpávající informace o zelených, jedlých, volně rostoucích rostlinách. Vůbec jsem netušila, že něco tak léčivého, regeneračního, detoxikačního a výživného roste všude kolem nás, navíc v tak vysoko kvalitě přímo z přírody. Trpěla jsem řadou nemocí, ale už se o ně nemusím starat, stačí pít zelené a tělo se postará samo.
Kateřina Vaňková
klient
Jsem tak vděčná za Tvou zelenou konzultaci, kterou lidem pravidelně poskytuješ. Začala jsem pít zelené divoké byliny a po pár týdnech se mi zmenšilo břicho, zmizela celulitida i akné se stáhlo na minimum. Nebolí mě už ani křečové žíly. Děkuji Ti z celého srdce Evi.
Iveta Kroupilová
klient
Eva je moc milá a má spoustu znalostí ohledně rostlinné stravy a fungování těla. Ochotně Vás se vším seznámí a poradí jaké bylinky používat, jak je zařazovat do stravy a kde je sbírat. Není problém si říct o radu v případě nejasností. Navíc Vám poskytne spoustu receptů a rad pro inspiraci. Díky ní jsem si uvědomila, že mi spousta divokých bylinek roste přímo před nosem... Moc děkuji
Adéla Grulichová
klient

zůstaňme v kontaktu

Chcete-li využít naší bezplatné poradenské péče po nákupu produktů a to pro konzultace, dávkování, pomoci při silnějším detoxu nebo máte dotazy ohledně našich produktů, zanechte nám zde na sebe kontakt a zprávu. Pokud budete potřebovat poradit rychle, připište prosím i vaše telefonní číslo. Budeme vás obratem kontaktovat. Děkujeme vám.

Naše výsledky

Zelených konzultací
0 +

Osobní přístup zaměřený na konkrétní problémy klientů.

Spokojených klientů
0 +

Klientů, kteří dostali odpovědi a řešení formou poradenství, živých a online kurzů, a kteří dokázali změnit svůj životní styl.

Komunita na FB
0 +

Stále se rozrůstající komunita lidí, kteří sdílejí svou vášeň pro zelené potraviny.

×
×

Košík