MARKUS WILD FORCE

SUPER ROSTLINNÝ PROTEIN 681g

eb73dd cf410f173ed14d5c93efcefa5475da0dmv2
NESLAZENÝ SUPER ROSTLINNÝ PROTEIN - RAW
NESLAZENÝ SUPER ROSTLINNÝ PROTEIN - RAW

„Markus Wild Force Super Plant Protein Powder obsahuje cedrové oříšky a durian, dvě superdrahé ingredience, které se nikde jinde v jiných proteinech nevyskytují.

Žádný z mých konkurentů nepoužívá durian ve svém rostlinném proteinovém prášku. (Pravděpodobně proto, že je tak obtížné získat a zpracovat!) Přečtěte si seznam ingrediencí a porovnejte ho s ostatními na trhu. Nejlépe to vyzkoušejte po dobu měsíce a podívejte se na výsledky!

Zatímco jiné organické proteinové prášky způsobují zácpu, tento vám pomůže vyladit vaše trávení do špičkové kondice! Opravdu je to nejlepší RAW veganský proteinový prášek, který kdy byl vyroben!

 

SEZNAM INGREDIENCÍ:

CEDROVÉ OŘÍŠKY, DURIAN, NOPALES KAKTUS (OPUNCIE), CHLORELLA, KLÍČENÉ QUINOA, DÝNĚ, HRÁŠEK, KONOPÍ, KLÍČENÁ HNĚDÁ RÝŽE, LISTY KOPŘIVY, PARA OŘECHY, PRÁŠEK Z KOŘENE JUKKY, AMLA BERRY – INDICKÝ ANGREŠT, PRÁŠEK Z ALFAALFA, JABLEČNÁ KYS. MALÁTOVÁ, TMG – Trimethylglycin, GLUTAMIN, BLADDERWRACK-CHALUHA BUBLINATÁ, PRÁŠEK Z KOKOSOVÉ VODY, VANILKA, KOŘEN LÉKOŘICE, DATLOVÝ CUKR, HORČÍK MALÁTOVÝ, ERYTHRITOL.

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte s libovolným druhem tekutiny kdykoliv během dne, ale ideálně po cvičení nebo fyzické zátěži. Chutná dobře, takže jej můžete jednoduše rozpustit ve vodě. Můžete jej smíchat i se zeleným nápojem. Tyto bylinné produkty jsou silné, začněte s pouhou 1/2 lžičky ve vodě. Poté postupujte k požadovanému množství.

Normální dávka je jedna nebo dvě odměrky ve sklenici vody nebo džusu o objemu cca 500ml (1 odměrka jsou 2 nadrcené lžíce).

Osobně někdy beru půl šálku, když je to potřeba. Ostatní proteiny způsobují zácpu – tento je jediný na světě, který vám skutečně pomůže s příjemným trávením i vylučováním! Tento protein je skvělý do smoothies.

Například 500ml mandlového mléka, 1 zmražený banán, 1-2 odměrky (1 odměrka jsou 2 nadrcené lžíce) super rostlinného proteinového prášku, 2 lžíce arašídového másla, 1 lžíce kokosového oleje a možná i trocha čerstvé ananasu a čajová lžička čerstvě nasekaného zázvoru.

VSTŘEBATELNOST PROTEINU TĚLEM:

Čtyři polévkové lžíce obsahují 23,125 gramů VELMI stravitelného proteinu. Většina proteinů se špatně vstřebává. Celkové množství proteinu na porci není tak důležité jako to, kolik z něj skutečně tělo vstřebá. Jiné bílkoviny mohou způsobit zácpu, což dokazuje, že se nestravují dobře, pouze se proměňují v cement ve střevním traktu. Protože prášek SUPER PLANT PROTEIN – Wild Force je potravina, můžete si ho vzít tolik, kolik chcete. Velikost porce je na vás. Často dávám do smoothie více než polovinu hrnku! Jsou to jen sušené rostliny, ovoce a ořechy, takže se tím rozhodně nemůžete předávkovat. Navíc to chutná skvěle! Kromě toho, že je to dobrý zdroj bílkovin, udělá tato směs pro vaše tělo MNOHEM, MNOHEM VÍCE!

POPIS INGREDIENCÍ

PINIOVÉ OŘECHY

Na světě není oříšek ani semínko s vyšším obsahem bílkovin než jsou piniové ořechy. Indiáni používali polévku z těchto ořechů jako náhradu mateřského mléka! Důvodem, proč neuvidíte piniové ořechy v žádném proteinovém prášku, je jejich vysoká cena. Mě to nezajímá. Chci to nejlepší. Tečka! Piniové ořechy jsou také extrémně bohaté na esenciální tuky a někdy mohou zplesnivět. Piniové ořechy v této formuli jsou zachyceny novým speciálním procesem mrazícího sušení vyvinutým v Rusku, aby se zachovala jejich síla a vitalita po velmi dlouhou dobu.

DURIAN

Toto je jediný proteinový prášek na světě s durianem. Známý jako „král ovoce“, toto velké ovoce ve tvaru fotbalového míče s výrazným vzhledem prehistorického ovoce může vážit až 10 liber (4,5 kg). Je skvělým zdrojem bílkovin pro budování svalů a esenciálních mastných kyselin (EFA), má vysoký obsah síry (což je skvělé pro mladistvou pokožku) a tryptofanu (který zpříjemňuje náladu a uvolňuje stres).

NOPALES KAKTUS (OPUNCIE)

Super vysoký komplex aminokyselin, polysacharidů a vlákniny pro tvorbu bílkovin. (Vysoké množství bílkovin může způsobit zácpu. Potřebujete hodně vlákniny!) Tento oblíbený kaktus může růst po celém světě a má být příští velkou bylinnou superstar. Každá část této rostliny je zároveň potravou a lékem a byla používána po staletí. Antivirotické vlastnosti této rostliny byly používány při herpetických, chřipkových, HIV, obezitních, gastrointestinálních poruchách, cholesterolu a problémech s kůží. Obsahuje obrovské dávky vitamínu C. Ploché zelené pláty obsahují plnou škálu aminokyselin, stavebních bloků bílkovin. Je extrémně vzácné, že rostlinný zdroj obsahuje tolik aminokyselin. Je velmi bohatý na rozpustnou vlákninu a pektin. Obsahuje stejný imunitní polysacharid, který se nachází v Aloe Vera. Studie ukázaly, že opuncie je účinná proti diabetu, dokonce i typu 2! Pomáhá také slinivce vytvářet inzulín. Prostě úžasné! Také se používá na problémy s plícemi a prostatou.

CHLORELLA

Považována za jeden z nejkompletnějších potravin na planetě, můžete z této věci obrovsky profitovat. Obsahuje VŠECHNY aminokyseliny (kompletní bílkovinu) – více než jakákoli celá potravina na Zemi. Navíc obsahuje všechny druhy minerálů, enzymů, chlorofylu a téměř všechno ostatní. Čtyřnásobně zvyšuje přátelskou flóru (probiotika), což z ní činí jedno z nejúčinnějších růstových faktorů. Ohromně posiluje imunitní systém (pomáhá dětem růst a zůstat zdravým), pomáhá trávení, alkalizuje, hojí střevní stěnu, pomáhá odstraňovat chemikálie, toxiny a těžké kovy z těla. Není to jen skvělý zdroj bílkovin, ale také vlákniny!

NAKLÍČENÁ QUINOA

Klíček je nejsilnější a vysoce výživnou fází tohoto starověkého inkovského superobilného zrna s vyšším obsahem bílkovin než hnědá rýže. Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny pro kompletní bílkovinu. Je velmi bohatý na lyzin – esenciální pro růst a opravu tkání. Má vysoký obsah riboflavinu (B2), který zlepšuje energetický metabolismus v buňkách svalů a mozku. Také je dobrý zdroj vlákniny a fosforu, vápníku a je bohatý na hořčík a železo. Inkové tvrdili, že zvyšuje výdrž jejich válečníků. Obsahuje dvojnásobné množství vlákniny než ostatní obiloviny, což je skvělé pro snižování cholesterolu a boj proti srdečním onemocněním.

DÝŇOVÁ SEMÍNKA

Skutečný výživový obr. Jsou skvělým zdrojem bílkovin a pomáhají při vypadávání vlasů, problémech s prostatou a hormony. Kulturisté pozor! Obsahují vysoký obsah bílkovin, zinku, hořčíku, vitaminů B, tryptofanu! Jdu dobré pro srdeční problémy, oči a vidění a skvělé proti stárnutí. Používají se pro krásnou pokožku, prevenci rakoviny prostaty, mají protizánětlivé účinky, užívají se v prevenci vzniku artritidy, v prevenci ledvinových kamenů i depresi.

HRACHOVÝ PROTEIN

Hrachový protein je relativně nový druh proteinového prášku ceněný pro jeho vysokou stravitelnost (90-95%) a nízký potenciál alergických reakcí. Hrachový protein má lehkou, pěnivou texturu a mírně sladkou chuť, která se dobře míchá v roztoku. Je méně alergenní než sója a není s ním spojeno žádná negativní zdravotní kontraindikace.

HEMP (KONOPÍ)

Obsahuje všech devět esenciálních aminokyselin a dokonalou rovnováhu omega 3 a omega 6 esenciálních mastných kyselin. Obsahuje mnoho minerálů. Je skvělý pro spalování tuků, budování svalů a zlepšení sportovního výkonu. Je velmi snadno stravitelný. Obsahuje 50% čisté bílkoviny.

NAKLÍČENÁ HNĚDÁ RÝŽE

Biofermentovaná směs klíčeného endospermu a otrub z neupravené klíčené hnědé celozrnné rýže. 83% bílkovin s aminokyselinovým profilem podobným lidskému mateřskému mléku. Zejména bohaté na arginin, glutamin a leucin. Hypoalergenní, snadno stravitelná. Vysoké množství nerozpustné vlákniny, skvělé pro snižování cholesterolu a diabetu. 100% bezlepkové.

LISTY KOPŘIVY

Jedna z nadřazených rostlin. Můžete žít jen z tohoto. Kopřivy jsou jedním z nejbohatších zdrojů bílkovin a minerálů, zejména vápníku, železa, křemíku, vitamínu C (který zlepšuje absorpci vápníku a živin), posiluje imunitní funkci, chrání před poškozením volnými radikály a podporuje tvorbu kolagenu. Vitamín K v kopřivě posiluje kosti. Odstraňuje mléčnou a močovou kyselinu při dně. Blokuje cyklus mléčné kyseliny, což v podstatě vyhladí buňky rakoviny. Podporuje růst prospěšné střevní flóry (probiotik). Skvělý pro uvolnění hlenu v tlustém střevě. Zdroj serotoninu, podporuje správnou funkci nadledvin, steroidní protizánětlivý prostředek na snížení zánětu prostaty a vynikající zdroj výživy pro zdraví prostaty. Snížení hladiny cukru v krvi, zvýšení citlivosti na inzulín díky obsahu chromu a ochrana krevních cév před poškozením inzulínem. Obsahuje vitamíny A, kompletní skupinu B, C, D, vápník, chrom, měď, vysoký obsah železa, hořčíku, fosforu, draslíku, selenu, křemíku, síry, zinku, bioflavonoidy, saponiny, acetylcholin a serotonin. Antidepresivum, antibiotikum a protiplísňový prostředek. Pomáhá rozpouštět ledvinové kameny, reguluje štítnou žlázu, snižuje tělesný tuk, zvyšuje energii, léčí anémii, vředy, posiluje tkáně, mírně působí jako projímadlo. Podporuje nadledviny, ledviny, játra a štítnou žlázu. Kopřiva je jediná známá rostlina, která obsahuje kyselinu mravenčí, která se používá k rozpouštění cholesterolu. Kopřiva obsahuje také bílkovinnou molekulu nazývanou UDA, která útočí na houby v těle.

PARA OŘECH

Velmi bohatý na bílkoviny a kalorie, brazilské ořechy jsou jedním z nejlepších přírodních zdrojů selenu, a to i s velkým množstvím mědi, železa a hořčíku. Stromy s brazilskými ořechy mohou žít 500-700 let a mají mnoho anti-aging vlastností. Snížení špatného cholesterolu LDL a zvýšení dobrého cholesterolu HDL, což pomáhá předcházet koronárním srdečním onemocněním a mrtvicím. Vynikající zdroj vitamínů skupiny B.

PRÁŠEK Z KOŘENE YUCCA

Zdroj sterolů a saponinů, které zvyšují absorpci živin a propustnost buněčných stěn. Zvyšuje účinek všech bylin ve formuli. Silné protizánětlivé působení, skvělé po cvičení. Steroly váží cholesterol, pomáhají tvorbě hormonů prostřednictvím nadledvin. Vysoký obsah resveratrolu – velmi silného anti-aging a anti-tumorového fytoestrogenu, který působí proti některým silnějším estrogenům, které mohou urychlit růst buněk rakoviny. Saponiny jsou přirozené steroidní protizánětlivé látky – skvělé pro ulcerózní kolitidu, gastritidu, jakýkoli druh střevního zánětu, artritidu, astma a některé alergie. Extrakt byl používán při nádorech a melanomu. Pomáhá rozkládat patogenní biofilmy a navozovat správnou rovnováhu střevní flóry (probiotik) v žaludku a tlustém střevě. Yucca je skvělá proti nadýmání, což je někdy problém pro lidi, kteří přijímají příliš mnoho bílkovin nebo mají slabé trávení. Vysoké hladiny resveratrolu (neokardiogenní látky) ji činí lídrem v anti-aging a regeneraci buňek srdce (regenerace tkání srdce), pomáhá dokonce s obnovou po poranění míchy a degenerativní onemocnění kloubů. Vše od divoké rostliny pouště, které nikdo příliš nevěnuje pozornost.

AMLA BERRY – INDICKÝ ANGREŠT

Jeden z nejvyšších zdrojů přírodního vitaminu C, nezbytného pro plnou funkci všech ostatních bylin v těle. Vitamin C hraje klíčovou roli v sekretagenní aktivitě (regeneraci hormonů) a je vynikající alternativou k hormonální substituční terapii. Je silným dárcem elektronů, který pomáhá obnovit formu a funkci hormonů jako estradiol, progesteron, testosteron atd. Amla berry je také silným antioxidantem, antispazmodikem, posiluje cévní systém, reguluje střevní flóru. Vysoký obsah vitamínů A, B1, B2, B3, C, D, E, vápníku, chromu, kobaltu, železa, manganu, hořčíku, fosforu, draslíku, selenu, křemíku, zinku, bioflavonoidů a saponinů.


PRÁŠEK Z ALFAALFA

Kompletní potravina. Vitamíny C, D, E, K pro silné kosti a imunitní systém. Kompletní skupina B, C, D, E, K, octakosanol, železo, mangan, hořčík, selen, křemík, sodík, síra, cín, stopové minerály, zinek, kumariny, 8 trávicích enzymů, všechny 18 esenciálních aminokyselin (což z ní činí hlavní zdroj bílkovin), mastné kyseliny a saponiny. Štěpice je nejbohatším zdrojem fytoestrogenů (dobrých pro prevenci ztráty kostní hmoty a tvorbu hormonů). Stimuluje a živí hypofýzu, chrání před ozařováním, neutralizuje kyseliny a jedy v těle, používá se při artritidě a rakovině, posiluje všechny tkáně, léčí vředy, posiluje kosti, obnovuje zuby a čistí tlusté střevo.


JABLEČNÁ KYS. MALÁTOVÁ

Pomáhá tělu absorbovat všechny tyto úžasné látky. Pomáhá rozpouštět močovou kyselinu v těle (což pomáhá při dně) a také oxalátové ledvinové kameny. Umírající rakovinné buňky vytvářejí močovou kyselinu, která zatěžuje ledviny. Jablčanová kyselina pomáhá s tímto čištěním. Pomáhá zvyšovat přenos kyslíku do buněk a je prekurzorem ATP. ATP je palivem pro buňky a pomáhá jim správně fungovat. Naše buňky potřebují kyseliny k tvorbě energie, včetně jablčanové kyseliny, citronové kyseliny, pyrohroznové kyseliny, kyseliny pantotenové, atd. Jablčanová kyselina také pomáhá při fibromyalgii.


TMG- TriMethylglycine

Vyrobeno z řepy, TMG je skvělé pro zlepšení absorpce živin, produkci energie, produkci hormonů, ochranu DNA a obnovu nadledvin. Je to jeden z nejlepších methylodárců známých. Téměř každá molekulární funkce těla vyžaduje methylaci (existuje více než 4000 reakcí methylace v těle) – jako například přepínání genetické DNA zpět tam, kde by měla být, tvorba kyseliny žaludeční, produkce hormonů a neurotransmiterů, energie, imunita, rovnováha vody, podpora jater, podpora imunity, hojení, prevence srdečních onemocnění snížením zánětlivého homocysteinu, což vede ke tvorbě plaku. Většina lidí má nedostatek methylace, což vede k méně než optimálnímu fungování téměř každé tělesné funkce a genetickým problémům. TMG pomáhá vrátit věci zpět na správnou cestu. Je také skvělý pro játra, která jsou hlavním regulátorem cholesterolu v těle a tvůrcem glykogenu a energie. Pomocí návratu hladin kyseliny žaludeční zpět na normální úroveň nakonec TMG pomáhá všemu, od zvýšené absorpce živin po obnovu nadledvin (více energie) a dostání hormonů zpět na správnou cestu. To se může ukázat jako nový průlom v optimálním fungování těla.


GLUTAMIN

Dobrý pro regeneraci. Glutamin je aminokyselina, kterou je potřeba nahradit po tréninku. Pomáhá také předcházet únavě po tréninku a cítíte se dobře. Rychle zlepšuje retenci paměti, schopnost připomínat si, koncentraci a bdělost. Dalšími účinky glutaminu jsou zlepšení mentálního výkonu v případech opoždění, senility, epileptických záchvatů a schizofrenie. Snížení touhy po alkoholu a cukru, ochrana před toxicitou alkoholu a kontrola hypoglykemie.


BLADDERWRACK – CHALUHA BUBLINATÁ

Mořská řasa plná vitamínu K – vynikající stimulant nadledvin. Dodnes používaná indiány v páření proti artritidě, dně a obnově z nemoci. Dobrý zdroj imunitních stimulujících polysacharidů, které stimulují bílé krvinky.


PRÁŠEK Z KOKOSOVÉ VODY

Povrchově aktivní látka, pomáhá absorpci živin. Skvělá sladká příchuť s výhodami kokosové vody – skvělý výživný elektrolyt s množstvím vitamínů B, esenciálních mastných kyselin, železa, hořčíku, selenu, zinku, kaprylové kyseliny a bílkovin. Dobré pro žlučník, ledviny, játra a štítnou žlázu.


VANILKA

Ochucovadlo z lusků tropické lezoucí orchideje, řečené mít afrodiziakální účinky.


KOŘEN LÉKOŘICE

Kořen štípku je 15krát sladší než cukr, přesto nezpůsobuje zvýšení hladiny cukru a inzulínu. Obsahuje více než 400 fytochemikálií s léčivými vlastnostmi. Pomáhá při léčbě hormonálních nerovnováh a snižuje nepříznivé účinky estrogenů. Pomáhá zabraňovat tvorbě DHT (primární příčiny vypadávání vlasů). Pomáhá obnovit nadledviny vyhořelé ze stresu. Zvyšuje tok žluče z jater, reguluje střevní flóru, snižuje tělesný tuk, odstraňuje plak z tepen a pomáhá snižovat křeče.


DATLOVÝ CUKR

Sladký zdroj vlákniny, železa, bílkovin a mnoha minerálů. Pomáhá při zácpě, střevních poruchách, sexuální slabosti, problémech s hmotností, srdečními problémy, energií a vytrvalostí.


MAGNEZIUM MALÁT

Kritický minerál nezbytný pro správnou funkci nervů a svalů, zdravé krevní cévy, vyvážený krevní tlak a sportovní vytrvalost. Důležitý pro tvorbu zubů, zdraví srdce a ledvin a klidný spánek. Působí proti stresu, nepravidelnému srdečnímu rytmu, emocionální nestabilitě a depresi. Po kyslíku je hojivým prvkem nejdůležitějším látkou v těle. Potřebujeme ho hodně a téměř každý má nebezpečně nízké hladiny. Je to stejně důležité pro život jako vzduch, který dýcháme. Pokud jiné léčebné metody nefungují, jak by měly, znamená to, že máte málo hořčíku, protože bez něj nemůže vaše tělo být zdravé. Stres vede k vyčerpání hořčíku, takže každý v moderním světě ho potřebuje.


ERYTHRITOL

Přírodní sladidlo vytvořené fermentací glukózy určitým typem kvasinek, bez vedlejších účinků a téměř žádnými kaloriemi, které se neabsorbuje naším tělem, neovlivňuje hladinu cukru ani hladinu inzulínu a je skvělé pro diabetiky. Je to velmi bezpečné bez vedlejších účinků.

Protein Breakdown:

Aspartic Acid 8.43 %
Threonine 3.57 %
Serine 4.38 %
Glutamic Acid 22.59 %
Proline 3.81 %
Glycine 3.96 %
Alanine 4.71 %
Valine 4.59 %
Isoleucine 3.60 %
Leucine 6.57 %
Tyrosine 3.18 %
Phenylalanine 4.23 %
Lysine 4.20 %
Histidine 1.92 %
Arginine 6.96 %
Tryptophan 1.26 %
Cystine 1.35 %
Methionine 2.1 %

Nutrient Breakdown (4 tbsp / 60 g):

Protein (g) 23.125
Calories (kcal) 245.6
Calories from fat (kcal) 44.15
Calories from salt (kcal) 12.31
Fat (g) 4.9
Saturated fat (g) 1.3
Cholesterol (mg) 0
Carbohydrates 27.09
Dietary fiber (g) 12.1
Total sugars (g) 10.88
Ash (g) 3.63
Vitamin A -IU 3274
Vitamin C (mg) 13.89
Sodium (mg) 169.44
Iron (mg) 15.92
Potassium (mg) 769.91

MARKUS ROTHKRANZ
ROZDÍL MEZI ŽIVOČIŠNÝMI A ROSTLINNÝMI BÍLKOVINAMI
MARKUS ROTHKRANZ
PROTEIN - HORMONY - SPÁNEK

KDE NAKOUPIT

Markusovi produkty máme naskladněny v centrálním evropském skladu v Nizozemí. A to z mnoha důvodů, které jsou popsány níže. Po stisknutí tlačítka koupit budete přesměrováni do eshopu centrálního skladu, kde můžete zcela pohodlně nakupovat. Na těchto stránkách se dozvíte vše, co je potřeba k jednotlivým produktům vědět. My si vaší důvěry obrovsky vážíme, a proto jsme vám k dispozici pro vaše dotazy, poradenství, konzultace i užívání prostřednictvím formuláře níže. Pokud to vnímáte stejně, zanechte nám níže ve formuláři kontakt na vás společně s vaším dotazem. Naše zákaznická služba je vynikající, odpovídá na všechny dotazy a je k dispozici téměř 24/7. Děkujeme vám a těšíme se na další kontakt s vámi.

DŮVODY NÁKUPU MARKUSOVÝCH PRODUKTŮ SKRZE EVROPSKÝ CENTRÁLNÍ SKLAD:

  • Naše zkušenosti ukázaly, že dovoz těchto produktů z USA není přímo možný v mnoha evropských zemích.
  • Při dovozu přímo z Ameriky, bývalo zboží často zabavováno celními úřady. Zboží nebylo vráceno, ale zničeno. A zákazníci tak přicházeli o své peníze bez doručeného zboží.
  • Evropská dovozní DPH a clo jsou již zaplaceny námi.
Obraťte se na nás s vašimi dotazy. Jsme tady pro vás!
Váš Markus Europe Sales Team

„Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem.“ — Hippokratés

co o nás říkají
naši klienti

Moc Ti děkuji Evi. Stejně jako Tebe mě trápilo dlouholeté astma a pravidelná dušnost. Díky tomu, že jsem se otevřela Tvým radám ohledně celkové změny stravovacích návyků a pravidelného jedení chlorofylu, se mohu po mnoha nepříjemných letech znova nadechnout a žít život v nadhledu, klidu, svobodě, bez nyní již nepotřebných léků.
Martina Medová
klient
Evi děkuji Ti z celého srdce za Tvou trpělivost, cenné rady a Tvé nadšení pomáhat lidem, kdy čerpáš z obrovské studnice znalostí jak o nutričním potenciálu chlorofylu a celé rostlinné stravy, tak o emočních rovnicích, které si celá řada lidí neuvědomuje. Díky Tobě jsem pochopila, proč jsem stále v hormonální nerovnováze a trápí mne celoživotní akné.
Lenka Pekárková
klient
Evi, Tvé zelené poradenství mne absolutně nakoplo začít věnovat pozornost tomu, co mi roste pod nohama. Zelené koktejly jsou velmi chutné a líbí se mi, že mám zdroj jídla pořád u sebe na zahrádce. Netušila jsem, co všechno je možné z volné přírody kozumovat. Upravilo se mi zažívání, zhubla jsem a celkově se cítím nabitá energií. Ještě jednou Ti děkuji.
Monika Lebedová
klient
Wow!!! Děkuji Ti Evi za naprosto vyčerpávající informace o zelených, jedlých, volně rostoucích rostlinách. Vůbec jsem netušila, že něco tak léčivého, regeneračního, detoxikačního a výživného roste všude kolem nás, navíc v tak vysoko kvalitě přímo z přírody. Trpěla jsem řadou nemocí, ale už se o ně nemusím starat, stačí pít zelené a tělo se postará samo.
Kateřina Vaňková
klient
Jsem tak vděčná za Tvou zelenou konzultaci, kterou lidem pravidelně poskytuješ. Začala jsem pít zelené divoké byliny a po pár týdnech se mi zmenšilo břicho, zmizela celulitida i akné se stáhlo na minimum. Nebolí mě už ani křečové žíly. Děkuji Ti z celého srdce Evi.
Iveta Kroupilová
klient
Eva je moc milá a má spoustu znalostí ohledně rostlinné stravy a fungování těla. Ochotně Vás se vším seznámí a poradí jaké bylinky používat, jak je zařazovat do stravy a kde je sbírat. Není problém si říct o radu v případě nejasností. Navíc Vám poskytne spoustu receptů a rad pro inspiraci. Díky ní jsem si uvědomila, že mi spousta divokých bylinek roste přímo před nosem... Moc děkuji
Adéla Grulichová
klient

zůstaňme v kontaktu

„Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem.“ — Hippokratés

Naše výsledky

Zelených konzultací
0 +

Osobní přístup zaměřený na konkrétní problémy klientů.

Spokojených klientů
0 +

Klientů, kteří dostali odpovědi a řešení formou poradenství, živých a online kurzů, a kteří dokázali změnit svůj životní styl.

Komunita na FB
0 +

Stále se rozrůstající komunita lidí, kteří sdílejí svou vášeň pro zelené potraviny.

×
×

Košík