SPECIÁLNÍ 21 DENNÍ FACEBOOK VÝZVA ZDARMA

JAK NA KŘEČOVÉ ŽÍLY BEZ OPERACE A BEZ SKLEROTIZACE

evicka

Eva Benek

"Papej zeleně a zapomeň na jméno svého obvodního lékaře"

TAJEMSTVÍ ZDRAVÍ JE V ÚKLIDU A PRVOTŘÍDNÍ VÝŽIVĚ. PUSŤ SE S NÁMI DO GENERÁLNÍHO VNITŘNÍHO ÚKLIDU I TY!!! 

TATO 21 DENNÍ VÝZVA TI ZMĚNÍ ŽIVOT! NEBUDEŠ LITOVAT!

Začínáme už v pondělí 15.04. 2024

od 8:00

Vítáme všechny moudré bytosti, které jsou skálopevně rozhodnuty převzít zodpovědnost za zdraví své vnitřní dálnice tvořící život. Zodpovědnost za čistotu a zdraví celého TRÁVÍCÍHO SYSTÉMU, LYMFATICKÉHO SYSTÉMU A CÉVNÍHO SYSTÉMU. Všechny tyto systémy stojí za zdravím a vitalitou tepen a cév v celém vašem těle!

TATO VÝZVA KONČÍ ZA:

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Výzva proběhne na našich sociálních sítích FB, IG, TT, YTB! SLEDUJTE NÁS TAM, AŤ VÁM NIC NEUNIKNE!

Každý den hodnotný video obsah, každý týden živá vysílání, každý den prostor na vaše otázky v komentářích i při živých vstupech. To vše od 15.4. do 05. 05. 2024.

NENECHTE SI TO UJÍT !

REZERVACE MÍSTA

Kapacita je omezena, získejte místo hned!

PROČ SE PŘIHLÁSIT

Krev ve Tvém těle

V lidské krvi to všechno začíná i končí. Zde se rozhoduje o tom, jak na tom bude celé Tvé tělo a každý orgán v něm. Vše, co koluje ve Tvých žilách, z jídla, vzduchu i vody, buď tvoří PLNÉ zdraví nebo směřuje k nemoci.

CHLOROFYL je ZELENÉ barvivo rostlin. HEMOGLOBIN je ČERVENÉ barvivo lidské krve. Tato dvě barviva jsou svým složením téměř TOTOŽNÁ. Pro tvorbu krve v plné síle potřebujeme nutně konzumovat CHLOROFYL.

Golden Luxury Letter MM Logo 3

Dodej svému tělu CHLOROFYL s pořádnou dávkou vitamínů, minerálů, antioxidantů, enzymů, bílkovin… Za pomoci nerozmazlených rostlin z VOLNÉ PŘÍRODY, které jsou všude kolem nás a ZDARMA! Pochop základní principy fungování lidského těla, o kterých nás nikdo ve škole neučil a to díky změně stravování, myšlení, pohybu a pravidelného kolování chlorofylu ve tvých žilách! 

Vysprchuj a vyživ své žíly, tepny, cévy a celé tělo zevnitř, tak jako poskytuješ pravidelný generální úklid a servis svému vytuněnému automobilu!

RAKETOVÝM ZPŮSOBEM tak nastartuješ své ZDRAVÍ, bez ohledu na to, co Tě trápí. O zbytek se už Tvé tělo postará samo.

Není nad to, cítit se zase sexy, přitažlivě a v plném zdraví i síle. To vše díky zeleným rostlinám velice rychle získáš. Je to tak JEDNODUCHÉ!

„Nechť CHLOROFYL koluje v našich žilách!“

Golden Luxury Letter MM Logo

Má osobní zkušenost s vyřešením těžkého zánětu v křečových žilách, který neumožňoval ani pohyb či obyčejnou chůzi, jeho rozehnání do 24h zelenou krví rostlin a následná půlroční regenerace a trvalý stav tepen a cév!

Chlorofyl a jeho význam pro lidské zdraví!

WhatsApp Image 2024 01 12 at 16.16.09

kdo vás bude provázet

Eva Benek

Eva je především milující maminka tří úžasných dětí. Od roku 2012 se věnuje tématu rostlinné stravy a jejího vlivu na fyzické i psychické zdraví člověka. Spouštěčem jejího zaměření na toto téma byla v roce 2012 ztráta těhotenství v pátém měsíci, kdy ji lékaři nedokázali odpovědět na zásadní otázku PROČ? Začala se tedy vzdělávat sama. Absolvovala kurzy zaměřující se na samoléčbu těla, jako je autopatie, homeopatie, bylinná terapie i vliv lidské psychiky na fyzické zdraví člověka. V čase dalšího těhotenství napsala mezi čtenáři velmi oblíbenou knihu s názvem „Raw food jako zážitek“, ve které se svými přáteli a příznivci sdílela nejen mnoho nevšedních receptů, ale také souhrn myšlenek ohledně současného stravování lidí.

Díky konzumaci jedlých divokých bylin z volné přírody a jídelníčku postaveném z větší části na čerstvém ovoci, zelenině, oříškách a dalších přirozených rostlinných potravinách se Eva zbavila desítek let trvající alergie na srst zvířat, prach, seno, a také křečových žil, nadváhy, a rovněž i problematického astmatu, jež její tehdejší plicní lékař označil jako nevyléčitelný s nutností užívat kortikoidy.

Eva vystudovala nutriční poradenství, pořádala desítky seminářů, přednášek a zážitkových večerů na téma rostlinné stravy. Vystupovala v mnoha televizních pořadech a byla hostem celé řady interview.

REZERVACE MÍSTA

Kapacita je omezena, získejte místo hned!

PROČ JE TO TAK DŮLEŽITÉ

PŘÍRODA JE LÉK NA VŠE

TOHLE VÁM POVÍ MÁLOKTERÝ DOKTOR

VÝSLEDKY HOVOŘÍ ZA VŠE

JE TO TAK JEDNODUCHÉ

proč je vaše zdraví zrovna o čisté a vyživené krvi!

„Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem.“ — Hippokratés

Jsem přesvědčená o tom, že pravidelným užíváním CHLOROFYLU – zeleného barviva rostlin, a to ve formě zapomenuté jedlé, volně rostoucí divoké zeleniny i instantního řešení, které máte vždy po ruce v podobě nejkvalitnějších zelených potravin na evropském trhu – JEČMENE A CHLORELLY, se lidé mohou postavit do svého PLNÉHO ZDRAVÍ i SÍLY a udržet si je i ve velmi vysokém věku.  Jako 8-letá holka jsem strachy plakala nad záněty křečových žil mé maminky a bércovými vředy na nohou mé babičky. Obě trpěly a vůbec si to nezasloužily. Klasická medicína jim neměla co nabídnout! Za dvacet let jsem sama řešila totéž. Záněty v křečových žilách. A vyřešila je do 24 hodin. Vyhnula jsem se tak problémům mé maminky i babičky. Když se pak můj manžel zbavil díky zeleným rostlinám steatózy jater a tchán za 1 měsíc po prodělané mrtvici přestal tahat nohu při chůzi za sebou, přestal být zarudlý v obličeji, začal zase krásně mluvit a artikulovat …, tak mi selský rozum napovídal, že je potřeba zjistit co a jak to vše způsobilo, navzdory tomu, že klasická medicína hovořila o všem výše uvedeném, jako o neléčitelných civilizačních chorobách!

A to je má obrovská motivace. Můj hnací motor. Má vize je, předat tyto informace všem lidem, kteří chtějí naslouchat SRDCEM a předcházet všem civilizačním chorobám, ke kterým v životech lidí vůbec nemusí dojít!!! Je to tak jednoduché. Pokud chcete být součástí této vize i VY, vyplňte formulář níže pro 15 minutovou konzultaci zdarma, kde vám budeme naslouchat a společně najdeme řešení přímo pro vás.

Pracujeme s volně rostoucími, jedlými, zelenými, divokými rostlinami, pracujeme s nejkvalitnějším zeleným ječmenem a chlorellou na Evropském trhu a především pracujeme v souvislostech! Nezalepujeme zdravotní problém náplastí. Zdraví vnímáme jako CELEK!

cHLOROFYL JE VYSOCE PROTIZÁNĚTLIVÝ

foto eshop

Kvalitní chlorofyl účinně stimulují proliferaci NK buněk a makrofágů a zvyšují jejich schopnost rozpoznávat a eliminovat rakovinové buňky včetně opravy poškozené DNA buněk!​

foto eshop 1

Tisíce a tisíce lidí po celém světě už pochopili, že v přírodě najdete lék na všechno. Na podlomené fyzické zdraví i na bolavou duši. Nejúžasnější je, že osobně známe a spolupracujeme s mnoha lékaři, kteří už tuto moudrost praktikují ve svých ordinacích.

vždy si můžete vybrat

foto eshop 2

Obraťte se zpátky k přírodě. Choďte na pravidelné procházky do hor, prozkoumejte svou zahradu, naučte se rozlišovat divokou zeleninu a znovu nasajte moudrost našich předků!

foto eshop 3

Nemáte čerstvou divokou zeleninu dostupnou každý den? Žijete ve městě, nemáte zahrádku, netušíte jak se v divoké zelenině vyznat? Volte nejkvalitnější zelené potraviny na Evropském trhu!

co o nás říkají
naši klienti

Shop Eva Benek 1
Navrh bez nazvu 5
Křečové žíly, šíleně bolestivé záněty v žilách, kvůli kterým nebyla možná ani chůze ze schodů, natož si sednout do auta ... to vše se podařilo díky chlorofylu vyřešit.
Eva Benek
poradce
Navrh bez nazvu 5
Díky zelenému ječmeni v prvotřídní kvalitě, který jsem začala na základě konzultace paní Evy Benek pravidelně užívat už vůbec nepociťuji bolest v křečových žilách, nemám žádný pocit těžkých nohou, nemusím si po práci dávat nohy do zvýšené pozice, mám tolik nové, řekla bych nekončící energie a viditelné křečové žíly se mi stahují a zmenšují. Děkuji mnohokrát, že mé trápení skončilo a já mám energie na rozdávání!
Petra Měchová
klientka 55let
Navrh bez nazvu 5
Nevím jak začít, snad velkou vděčností. Trpěla jsem totální vyčerpaností, záněty v žilách, hormonální nerovnováhou, stále jsem užívala antibiotika, moje trávení bylo jako na horské dráze. Netuším, co bych si počala bez pomoci zelenáčů - nejkvalitnějšího ječmene a chlorelly. Sice to chtělo čas a obrovskou podporu paní Evičky, ale po půl roce se cítím jako znovuzrozená a zase jako přitažlivá a sexy žena. Nejen, že jsem se zbavila všech problémů, ale stala jsem se zase milenkou svému muže a náš vztah je opět naplněný láskou a vášní. Děkuji!
Marcela P.
klientka 45let
Navrh bez nazvu 1
Navrh bez nazvu 5
Milá Evičko, moc Ti děkuji za úžasnou inspiraci ke konzumaci "zeleniska" v každé podobě. Za posledního půl roku jsem si díky tomu znatelně zlepšila zdraví. Jemi 62 let a díky každodenní konzumaci zeleného smoothie ustoupila makulární degenerace natolik, že mám oči téměř zdravé a taky nepotřebuji žádné brýle. Oči se nadále zlepšují. Nohy jako mladice! Jsem plná elánu a radosti ze života! Díky také za objevování nových kombinací do smoothie.​
Věra Burešová
klientka
Navrh bez nazvu 2
Navrh bez nazvu 5
Evi, jsem nadšená, že jsem Vás potkala. Moc jste mi pomohla, po telefonu jsme si krásně popovídaly, bylo to takové přirozené a pro mě důležité k tomu, udělat ten první krok. Co piju zelené pití, jsem víc fit, imunitu mám perfektní, migrény se zlepšily. A moc ráda se stále učím, co vše mohu z divoké přírody využít a k čemu to je. Jste úžasná, milá, ochotná a komunikujete s námi všemi a musí to být náročné všem stíhat odpovídat. Děkuji za Vás.​
Lenka Rauch Vakešová
klientka
Navrh bez nazvu 3
Navrh bez nazvu 5
Eva je moc milá a má spoustu znalostí ohledně rostlinné stravy a fungování těla. Ochotně Vás se vším seznámí a poradí jaké bylinky používat, jak je zařazovat do stravy a kde je sbírat. Není problém si říct o radu v případě nejasností. Navíc Vám poskytne spoustu receptů a rad pro inspiraci. Díky ní jsem si uvědomila, že mi spousta divokých bylinek roste přímo před nosem... Moc děkuji
Adéla Grulichová
klientka
Navrh bez nazvu 5
Moc Ti děkuji Evi. Stejně jako Tebe mě trápilo dlouholeté astma a pravidelná dušnost. Díky tomu, že jsem se otevřela Tvým radám ohledně celkové změny stravovacích návyků a pravidelného jedení chlorofylu, se mohu po mnoha nepříjemných letech znova nadechnout a žít život v nadhledu, klidu, svobodě, bez nyní již nepotřebných léků.​
Martina Medová
klient
Navrh bez nazvu 5
Evi děkuji Ti z celého srdce za Tvou trpělivost, cenné rady a Tvé nadšení pomáhat lidem, kdy čerpáš z obrovské studnice znalostí jak o nutričním potenciálu chlorofylu a celé rostlinné stravy, tak o emočních rovnicích, které si celá řada lidí neuvědomuje. Díky Tobě jsem pochopila, proč jsem stále v hormonální nerovnováze a trápí mne celoživotní akné.
Lenka Pekárková
klient
Navrh bez nazvu 5
Evi, Tvé zelené poradenství mne absolutně nakoplo začít věnovat pozornost tomu, co mi roste pod nohama. Zelené koktejly jsou velmi chutné a líbí se mi, že mám zdroj jídla pořád u sebe na zahrádce. Netušila jsem, co všechno je možné z volné přírody kozumovat. Upravilo se mi zažívání, zhubla jsem a celkově se cítím nabitá energií. Ještě jednou Ti děkuji.
Monika Lebedová
klient
Navrh bez nazvu 5
Wow!!! Děkuji Ti Evi za naprosto vyčerpávající informace o zelených, jedlých, volně rostoucích rostlinách. Vůbec jsem netušila, že něco tak léčivého, regeneračního, detoxikačního a výživného roste všude kolem nás, navíc v tak vysoko kvalitě přímo z přírody. Trpěla jsem řadou nemocí, ale už se o ně nemusím starat, stačí pít zelené a tělo se postará samo.
Kateřina Vaňková
klient
Navrh bez nazvu 5
Jsem tak vděčná za Tvou zelenou konzultaci, kterou lidem pravidelně poskytuješ. Začala jsem pít zelené divoké byliny a po pár týdnech se mi zmenšilo břicho, zmizela celulitida i akné se stáhlo na minimum. Nebolí mě už ani křečové žíly. Děkuji Ti z celého srdce Evi.
Iveta Kroupilová
klient
Navrh bez nazvu 5
Poslechněte si video velmi moudré a zkušené ženy, maminky, podnikatelky Mišky Lánové, která vyladila své žíly k dokonalosti a kráse.
Michaela Lánová
podnikatelka
webinar (13)
woocommerce-placeholder
Shop Eva Benek 13

REZERVACE MÍSTA

Kapacita je omezena, získejte místo hned!

"NECHŤ CHLOROFYL KOLUJE V NAŠICH ŽILÁCH" - Eva BENEK

SADA 31 ZDARMA 2

"Papejte ZELENĚ a zapomeňte na jméno svého obvodního lékaře!"

evicka

Eva Benek

Kontakt

Eva Benek

Láká-li vás spolupráce s námi, neváhejte nás kontaktovat!

webinar 21
×
×

Košík