Eva Benek

SPECIÁLNÍ 3 DENNÍ FACEBOOK VÝZVA ZDARMA

Papej zeleně a zapomeň na jméno svého obvodního lékaře

Poznej TAJEMSTVÍ jedlých ZELENÝCH rostlin z divoké přírody a vytvoř si ve svém těle podmínky pro plné zdraví.

Začínáme už v neděli 31.10.2021

od 18:00 hodin

Po tomto datu bude vstup uzavřen.

Hledáme všechny lidi, kteří jsou skálopevně rozhodnuti převzít zodpovědnost za své zdraví.

STARTUJEME ZA:

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Výzva proběhne ve FB skupině ZELENÉ POSELSTVÍ.

Veškeré živé vysílání bude dostupné pouze do půlnoci 05. 11. 2021.

NENECHTE SI TO UJÍT !

PROČ SE PŘIHLÁSIT

Krev ve Tvém těle

V lidské krvi to všechno začíná i končí. Zde se rozhoduje o tom, jak na tom bude celé Tvé tělo a každý orgán v něm. Vše, co koluje ve Tvých žilách, z jídla, vzduchu i vody, buď tvoří PLNÉ zdraví nebo směřuje k nemoci.

CHLOROFYL je ZELENÉ barvivo rostlin. HEMOGLOBIN je ČERVENÉ barvivo lidské krve. Tato dvě barviva jsou svým složením téměř TOTOŽNÁ. Pro tvorbu krve v plné síle potřebujeme nutně konzumovat CHLOROFYL.

Dodej svému tělu CHLOROFYL s pořádnou dávkou vitamínů, minerálů, antioxidantů, enzymů, bílkovin… Za pomoci nerozmazlených rostlin z VOLNÉ PŘÍRODY, které jsou všude kolem nás a ZDARMA! Pochop základní principy fungování lidského těla, o kterých nás nikdo ve škole neučil.

RAKETOVÝM ZPŮSOBEM tak nastartuj své ZDRAVÍ, bez ohledu na to, co Tě trápí. O zbytek se už Tvé tělo postará samo.

Není nad to, cítit se zase sexy, přitažlivě a v plném zdraví i síle. To vše díky zeleným rostlinám velice rychle získáš. Je to tak JEDNODUCHÉ!

„Nechť CHLOROFYL koluje v našich žilách!“

IMG 20210918 160212785 scaled

kdo vás bude provázet

Eva Benek

Eva je především milující maminka tří úžasných dětí. Od roku 2012 se věnuje tématu rostlinné stravy a jejího vlivu na fyzické i psychické zdraví člověka. Spouštěčem jejího zaměření na toto téma byla v roce 2012 ztráta těhotenství v pátém měsíci, kdy ji lékaři nedokázali odpovědět na zásadní otázku PROČ? Začala se tedy vzdělávat sama. Absolvovala kurzy zaměřující se na samoléčbu těla, jako je autopatie, homeopatie, bylinná terapie i vliv lidské psychiky na fyzické zdraví člověka. V čase dalšího těhotenství napsala mezi čtenáři velmi oblíbenou knihu s názvem „Raw food jako zážitek“, ve které se svými přáteli a příznivci sdílela nejen mnoho nevšedních receptů, ale také souhrn myšlenek ohledně současného stravování lidí.

Díky konzumaci jedlých divokých bylin z volné přírody a jídelníčku postaveném z větší části na čerstvém ovoci, zelenině, oříškách a dalších přirozených rostlinných potravinách se Eva zbavila desítek let trvající alergie na srst zvířat, prach, seno, a také křečových žil, nadváhy, a rovněž i problematického astmatu, jež její tehdejší plicní lékař označil jako nevyléčitelný s nutností užívat kortikoidy.

Eva vystudovala nutriční poradenství, pořádala desítky seminářů, přednášek a zážitkových večerů na téma rostlinné stravy. Vystupovala v mnoha televizních pořadech a byla hostem celé řady interview.

PROČ JE TO TAK DŮLEŽITÉ

PŘÍRODA JE LÉK NA VŠE

TOHLE VÁM POVÍ MÁLOKTERÝ DOKTOR

VÝSLEDKY HOVOŘÍ ZA VŠE

JE TO TAK JEDNODUCHÉ

REFERENCE

Milá Evičko, moc Ti děkuji za úžasnou inspiraci ke konzumaci "zeleniska" v každé podobě. Za posledního půl roku jsem si díky tomu znatelně zlepšila zdraví. Jemi 62 let a díky každodenní konzumaci zeleného smoothie ustoupila makulární degenerace natolik, že mám oči téměř zdravé a taky nepotřebuji žádné brýle. Oči se nadále zlepšují. Nohy jako mladice! Jsem plná elánu a radosti ze života! Díky také za objevování nových kombinací do smoothie.
vera buresova
Věra Burešová
Evi, Tvé zelené poradenství mne absolutně nakoplo začít věnovat pozornost tomu, co mi roste pod nohama. Zelené koktejly jsou velmi chutné a líbí se mi, že mám zdroj jídla pořád u sebe na zahrádce. Netušila jsem, co všechno je možné z volné přírody kozumovat. Upravilo se mi zažívání, zhubla jsem a celkově se cítím nabitá energií. Ještě jednou Ti děkuji.
Monika Lebedová
Evi, jsem nadšená, že jsem Vás potkala. Moc jste mi pomohla, po telefonu jsme si krásně popovídaly, bylo to takové přirozené a pro mě důležité k tomu, udělat ten první krok. Co piju zelené pití, jsem víc fit, imunitu mám perfektní, migrény se zlepšily. A moc ráda se stále učím, co vše mohu z divoké přírody využít a k čemu to je. Jste úžasná, milá, ochotná a komunikujete s námi všemi a musí to být náročné všem stíhat odpovídat. Děkuji za Vás.
lenka vakesova
Lenka Rauch Vakešová
Moc Ti děkuji Evi. Stejně jako Tebe mě trápilo dlouholeté astma a pravidelná dušnost. Díky tomu, že jsem se otevřela Tvým radám ohledně celkové změny stravovacích návyků a pravidelného jedení chlorofylu, se mohu po mnoha nepříjemných letech znova nadechnout a žít život v nadhledu, klidu, svobodě, a bez nyní již nepotřebných léků.
Martina Medová
Wow!!! Děkuji Ti Evi za naprosto vyčerpávající informace o zelených, jedlých, volně rostoucích rostlinách. Vůbec jsem netušila, že něco tak léčivého, regeneračního, detoxikačního a výživného roste všude kolem nás, navíc v tak vysoké kvalitě přímo z přírody. Trpěla jsem řadou nemocí, ale už se o ně nemusím starat, stačí pít zelené a tělo se postará samo.
Kateřina Vaňková
Evi děkuji Ti z celého srdce za Tvou trpělivost, cenné rady a Tvé nadšení pomáhat lidem, kdy čerpáš z obrovské studnice znalostí, jak o nutričním potenciálu chlorofylu a celé rostlinné stravy, tak o emočních rovnicích, které se celá řada lidí neuvědomuje. Díky Tobě jsem pochopila, proč jsem stále v hormonální nerovnováze a trápí mne celoživotní akné.
Lenka Pekárková
Jsem tak vděčná za Tvou zelenou konzultaci, kterou lidem pravidelně poskytuješ. Začala jsem pít zelené divoké byliny a po pár týdnech se mi zmenšilo břicho, zmizela celulitida i akné se stáhlo na minimum. Nebolí mě už ani křečové žíly. Děkuji Ti z celého srdce Evi.
Iveta Kroupilová