MARKUS WILD FORCE

KIDNEY FORMULA

kidney formula

Markus Rothkranz Kidney Formula podporuje životně důležitý orgán a napomáhá bezpróblémové filtraci v ledvinách. Ledviny každou hodinu filtrují veškerou krev ve vašem těle. Udržovat je v čistotě je důležité, jinak je to jako blokování superdálnice. Vše ve vašem těle závisí na správné funkci ledvin. Příznaky: bolavá dolní část zad, nízká chuť na sex, vrásky, velká únava, stres, lámavé vlasy a nehty, chuť na sladké, hodně čůrání, hodně nachlazení, strava s vysokým obsahem bílkovin a živočišná strava, alkohol, kofein, málo spánku…? Vyčištěte si ledviny!

(170 g – zásoba na 1 měsíc)

SLOŽENÍ
 • NETTLE LEAF: Kopřiva (list)
 • BACH: Bergénie srdčitolistá
 • CHANCA PIEDRA: Rozmarýn kamenný
 • LAMB MAGNESIUM: Hořčík
 • CITRUS PEEL: Citrusová kůra
 • UVA URSI: Medvědice obecná
 • APPLE PECTIN: Jablčný pektin
 • HYDRANGE ROOT: Hluchavka (kořen)
 • CINNAMON BARK: Skořice (kůra)
 • AMLA BERRY: Amla (plod)
 • JUNIPER: Jalovec
DÁVKOVÁNÍ

1-3 DEN: Začněte s 1/2 kávové lžičky denně rozmíchané do vody.

3-6 DEN: Pokračujte s 1 kávovou lžičkou denně.

6 … DEN: Pokračujte s 3 kávovými lžičkami denně.

Doporučujeme výrazně zvýšit pitný režim po celou dobu užívání.

Na formuláři níže vyplňte své údaje a spojte se s námi pro konzultaci.

V ČEM JSME SPECIÁLNÍ

Všechny bylinné receptury od společnosti Markus Products jsou NON-GMO, ekologické nebo udržitelné a divoce sbírané. Termín „udržitelně divoce sbírané“ znamená, že jsou sklízeny ručně z neporušené divočiny daleko od civilizace. Například: jehličí z Shasta v Kalifornii, mateřídouška a jetelem drobným z Duranga v Coloradu a plody Gubinge Kakadu Plum sklízené domorodými kmeny v australské pustině. Jdeme do extrémů, abychom vám zajistili ty nejčistší, nejvzácnější a nejčistší byliny, bez ohledu na náklady! Žádné byliny nejsou z Číny, všechny produkty jsou sestavovány/baleny v Americe v zařízení schváleném FDA.

CENA €64,90

K ceně bude připočítáno dopravné dle země EU.

PO KLIKNUTÍ NA TLAČÍTKO KOUPIT BUDETE PŘESMĚROVÁNÍ NA STRÁNKU NAŠEHO EVROPSKÉHO CENTRÁLNÍHO SKLADU BOOMBEE – Markus Rothkranz Products – European Distributor

MARKUS WILD FORCE

KDE NAKOUPIT

Markusovy produkty máme naskladněny v centrálním evropském skladu v Nizozemí. A to z mnoha důvodů, které jsou popsány níže. Po stisknutí tlačítka koupit budete přesměrováni do eshopu centrálního skladu, kde můžete zcela pohodlně nakupovat. Na těchto stránkách se dozvíte vše, co je potřeba k jednotlivým produktům vědět. My si vaší důvěry obrovsky vážíme, a proto jsme vám k dispozici pro vaše dotazy, poradenství, konzultace i užívání prostřednictvím formuláře níže. Pokud to vnímáte stejně, zanechte nám níže ve formuláři kontakt na vás společně s vaším dotazem. Naše zákaznická služba je vynikající, odpovídá na všechny dotazy a je k dispozici téměř 24/7. Děkujeme vám a těšíme se na další kontakt s vámi.

DŮVODY NÁKUPU MARKUSOVÝCH PRODUKTŮ SKRZE EVROPSKÝ CENTRÁLNÍ SKLAD:

 • Naše zkušenosti ukázaly, že dovoz těchto produktů z USA není přímo možný v mnoha evropských zemích.
 • Při dovozu přímo z Ameriky, bývalo zboží často zabavováno celními úřady. Zboží nebylo vráceno, ale zničeno. A zákazníci tak přicházeli o své peníze bez doručeného zboží.
 • Evropská dovozní DPH a clo jsou již zaplaceny námi.
Obraťte se na nás s vašimi dotazy. Jsme tady pro vás!
Váš Markus Europe Sales Team

„Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem.“ — Hippokratés

co o nás říkají
naši klienti

Moc Ti děkuji Evi. Stejně jako Tebe mě trápilo dlouholeté astma a pravidelná dušnost. Díky tomu, že jsem se otevřela Tvým radám ohledně celkové změny stravovacích návyků a pravidelného jedení chlorofylu, se mohu po mnoha nepříjemných letech znova nadechnout a žít život v nadhledu, klidu, svobodě, bez nyní již nepotřebných léků.
Martina Medová
klient
Evi děkuji Ti z celého srdce za Tvou trpělivost, cenné rady a Tvé nadšení pomáhat lidem, kdy čerpáš z obrovské studnice znalostí jak o nutričním potenciálu chlorofylu a celé rostlinné stravy, tak o emočních rovnicích, které si celá řada lidí neuvědomuje. Díky Tobě jsem pochopila, proč jsem stále v hormonální nerovnováze a trápí mne celoživotní akné.
Lenka Pekárková
klient
Evi, Tvé zelené poradenství mne absolutně nakoplo začít věnovat pozornost tomu, co mi roste pod nohama. Zelené koktejly jsou velmi chutné a líbí se mi, že mám zdroj jídla pořád u sebe na zahrádce. Netušila jsem, co všechno je možné z volné přírody kozumovat. Upravilo se mi zažívání, zhubla jsem a celkově se cítím nabitá energií. Ještě jednou Ti děkuji.
Monika Lebedová
klient
Wow!!! Děkuji Ti Evi za naprosto vyčerpávající informace o zelených, jedlých, volně rostoucích rostlinách. Vůbec jsem netušila, že něco tak léčivého, regeneračního, detoxikačního a výživného roste všude kolem nás, navíc v tak vysoko kvalitě přímo z přírody. Trpěla jsem řadou nemocí, ale už se o ně nemusím starat, stačí pít zelené a tělo se postará samo.
Kateřina Vaňková
klient
Jsem tak vděčná za Tvou zelenou konzultaci, kterou lidem pravidelně poskytuješ. Začala jsem pít zelené divoké byliny a po pár týdnech se mi zmenšilo břicho, zmizela celulitida i akné se stáhlo na minimum. Nebolí mě už ani křečové žíly. Děkuji Ti z celého srdce Evi.
Iveta Kroupilová
klient
Eva je moc milá a má spoustu znalostí ohledně rostlinné stravy a fungování těla. Ochotně Vás se vším seznámí a poradí jaké bylinky používat, jak je zařazovat do stravy a kde je sbírat. Není problém si říct o radu v případě nejasností. Navíc Vám poskytne spoustu receptů a rad pro inspiraci. Díky ní jsem si uvědomila, že mi spousta divokých bylinek roste přímo před nosem... Moc děkuji
Adéla Grulichová
klient

zůstaňme v kontaktu

Chcete-li využít naší bezplatné poradenské péče po nákupu produktů a to pro konzultace, dávkování, pomoci při silnějším detoxu nebo máte dotazy ohledně našich produktů, zanechte nám zde na sebe kontakt a zprávu. Pokud budete potřebovat poradit rychle, připište prosím i vaše telefonní číslo. Budeme vás obratem kontaktovat. Děkujeme vám.

Naše výsledky

Zelených konzultací
0 +

Osobní přístup zaměřený na konkrétní problémy klientů.

Spokojených klientů
0 +

Klientů, kteří dostali odpovědi a řešení formou poradenství, živých a online kurzů, a kteří dokázali změnit svůj životní styl.

Komunita na FB
0 +

Stále se rozrůstající komunita lidí, kteří sdílejí svou vášeň pro zelené potraviny.

×
×

Košík