MARKUS BODY FORCE

FREE LIVER

free liver
ÚKLID JATER PRO ZÁŘIVOU, ČISTOU A ZDRAVOU KŮŽI!

Free Liver od Markuse Rothkranze je RAW veganský doplněk na detoxikaci jater, který čistí nejdůležitější orgán našeho těla. Téměř veškeré nemoci lze přičíst ucpaným jatrům. Každý kousek tuku, cukru, potraviny, které jíte, plastové výpary, které dýcháte, a každý jed, který jste absorbovali během let, se nyní nachází ve vašich játrech.

Vaše játra se vyprazdňují do vašeho žlučníku. Odstranění žlučníku je dnes nejčastější chirurgický zákrok v Americe i v Evropě. Naše játra jsou také místem, kde se produkuje glukóza, zdroj ENERGIE pro naše tělo. Máte často pocit únavy, hádejte proč? Tato směs obsahuje byliny, které pomáhají rozbíjet žlučové kameny, ledvinové kameny a kameny v játrech. Na trhu není lepší surový veganský doplněk na detoxikaci jater!

 

SLOŽENÍ

Chanca Piedra, Lopuchový kořen, Pampeliškový kořen, Kopřivový list, Artyčokový list, Černý kmín, Schizandra bobule, Bupleurum-Prorostlík srpovitý, Andrografis-Právenka latnatá , Pomerančová kůra

170g

DÁVKOVÁNÍ

1-3 DEN: Začněte s 1/2 kávové lžičky denně rozmíchané do vody.

3-6 DEN: Pokračujte s 1 kávovou lžičkou denně.

6 … DEN: Pokračujte s 3 kávovými lžičkami denně.

Doporučujeme výrazně zvýšit pitný režim po celou dobu užívání.

Na formuláři níže vyplňte své údaje a spojte se s námi pro konzultaci.

V ČEM JSME SPECIÁLNÍ

Všechny bylinné receptury od společnosti Markus Products jsou NON-GMO, ekologické nebo udržitelné a divoce sbírané. Termín „udržitelně divoce sbírané“ znamená, že jsou sklízeny ručně z neporušené divočiny daleko od civilizace. Například: jehličí z Shasta v Kalifornii, mateřídouška a jetelem drobným z Duranga v Coloradu a plody Gubinge Kakadu Plum sklízené domorodými kmeny v australské pustině. Jdeme do extrémů, abychom vám zajistili ty nejčistší, nejvzácnější a nejčistší byliny, bez ohledu na náklady! Žádné byliny nejsou z Číny, všechny produkty jsou sestavovány/baleny v Americe v zařízení schváleném FDA.

CENA €73,60

K ceně bude připočítáno dopravné dle země EU.

PO KLIKNUTÍ NA TLAČÍTKO KOUPIT BUDETE PŘESMĚROVÁNÍ NA STRÁNKU NAŠEHO EVROPSKÉHO CENTRÁLNÍHO SKLADU BOOMBEE – Markus Rothkranz Products – European Distributor

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ÚKLID VAŠEHO ŽIVOTA - ÚKLID JATER
TAJEMSTVÍ ZDRAVÍ JE V ÚKLIDU - ČISTÁ JÁTRA
GENERÁLNÍ ÚKLID JATER, LEDVIN, PLIC ...

KDE NAKOUPIT

Markusovy produkty máme naskladněny v centrálním evropském skladu v Nizozemí. A to z mnoha důvodů, které jsou popsány níže. Po stisknutí tlačítka koupit budete přesměrováni do eshopu centrálního skladu, kde můžete zcela pohodlně nakupovat. Na těchto stránkách se dozvíte vše, co je potřeba k jednotlivým produktům vědět. My si vaší důvěry obrovsky vážíme, a proto jsme vám k dispozici pro vaše dotazy, poradenství, konzultace i užívání prostřednictvím formuláře níže. Pokud to vnímáte stejně, zanechte nám níže ve formuláři kontakt na vás společně s vaším dotazem. Naše zákaznická služba je vynikající, odpovídá na všechny dotazy a je k dispozici téměř 24/7. Děkujeme vám a těšíme se na další kontakt s vámi.

DŮVODY NÁKUPU MARKUSOVÝCH PRODUKTŮ SKRZE EVROPSKÝ CENTRÁLNÍ SKLAD:

  • Naše zkušenosti ukázaly, že dovoz těchto produktů z USA není přímo možný v mnoha evropských zemích.
  • Při dovozu přímo z Ameriky, bývalo zboží často zabavováno celními úřady. Zboží nebylo vráceno, ale zničeno. A zákazníci tak přicházeli o své peníze bez doručeného zboží.
  • Evropská dovozní DPH a clo jsou již zaplaceny námi.
Obraťte se na nás s vašimi dotazy. Jsme tady pro vás!
Váš Markus Europe Sales Team

„Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem.“ — Hippokratés

co o nás říkají
naši klienti

Moc Ti děkuji Evi. Stejně jako Tebe mě trápilo dlouholeté astma a pravidelná dušnost. Díky tomu, že jsem se otevřela Tvým radám ohledně celkové změny stravovacích návyků a pravidelného jedení chlorofylu, se mohu po mnoha nepříjemných letech znova nadechnout a žít život v nadhledu, klidu, svobodě, bez nyní již nepotřebných léků.
Martina Medová
klient
Evi děkuji Ti z celého srdce za Tvou trpělivost, cenné rady a Tvé nadšení pomáhat lidem, kdy čerpáš z obrovské studnice znalostí jak o nutričním potenciálu chlorofylu a celé rostlinné stravy, tak o emočních rovnicích, které si celá řada lidí neuvědomuje. Díky Tobě jsem pochopila, proč jsem stále v hormonální nerovnováze a trápí mne celoživotní akné.
Lenka Pekárková
klient
Evi, Tvé zelené poradenství mne absolutně nakoplo začít věnovat pozornost tomu, co mi roste pod nohama. Zelené koktejly jsou velmi chutné a líbí se mi, že mám zdroj jídla pořád u sebe na zahrádce. Netušila jsem, co všechno je možné z volné přírody kozumovat. Upravilo se mi zažívání, zhubla jsem a celkově se cítím nabitá energií. Ještě jednou Ti děkuji.
Monika Lebedová
klient
Wow!!! Děkuji Ti Evi za naprosto vyčerpávající informace o zelených, jedlých, volně rostoucích rostlinách. Vůbec jsem netušila, že něco tak léčivého, regeneračního, detoxikačního a výživného roste všude kolem nás, navíc v tak vysoko kvalitě přímo z přírody. Trpěla jsem řadou nemocí, ale už se o ně nemusím starat, stačí pít zelené a tělo se postará samo.
Kateřina Vaňková
klient
Jsem tak vděčná za Tvou zelenou konzultaci, kterou lidem pravidelně poskytuješ. Začala jsem pít zelené divoké byliny a po pár týdnech se mi zmenšilo břicho, zmizela celulitida i akné se stáhlo na minimum. Nebolí mě už ani křečové žíly. Děkuji Ti z celého srdce Evi.
Iveta Kroupilová
klient
Eva je moc milá a má spoustu znalostí ohledně rostlinné stravy a fungování těla. Ochotně Vás se vším seznámí a poradí jaké bylinky používat, jak je zařazovat do stravy a kde je sbírat. Není problém si říct o radu v případě nejasností. Navíc Vám poskytne spoustu receptů a rad pro inspiraci. Díky ní jsem si uvědomila, že mi spousta divokých bylinek roste přímo před nosem... Moc děkuji
Adéla Grulichová
klient

zůstaňme v kontaktu

Chcete-li využít naší bezplatné poradenské péče po nákupu produktů a to pro konzultace, dávkování, pomoci při silnějším detoxu nebo máte dotazy ohledně našich produktů, zanechte nám zde na sebe kontakt a zprávu. Pokud budete potřebovat poradit rychle, připište prosím i vaše telefonní číslo. Budeme vás obratem kontaktovat. Děkujeme vám.

Naše výsledky

Zelených konzultací
0 +

Osobní přístup zaměřený na konkrétní problémy klientů.

Spokojených klientů
0 +

Klientů, kteří dostali odpovědi a řešení formou poradenství, živých a online kurzů, a kteří dokázali změnit svůj životní styl.

Komunita na FB
0 +

Stále se rozrůstající komunita lidí, kteří sdílejí svou vášeň pro zelené potraviny.

×
×

Košík