Vše zachrání tabletka?

Zdraví v jediné tabletce? Dr, Colin Campbell v knize Celek uvádí následující:

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]“Představte si velkou farmaceutickou společnost, která pořádá tiskovou konferenci, na které odhalí novou tabletu s názvem EUNUTRIA. Následně je předložen celý seznam vědecky prokázaných účinků:“

“ 1) Tablety EUNUTRIA předchází 95% všech nádorových onemocnění i těch způsobenými toxickými látkami z životního prostředí.“

“ 2) Předchází téměř všem srdečním infarktům a mozkovým příhodám!“

“ 3) Je schopna zvrátit i chronickou chorobu srdeční.“

“ 4) Předchází diabetu č. 2 a je schopna jej tak rychle vyléčit, že po třech dnech užívání
těchto tablet je nebezpečné pokračovat v aplikaci inzulínu!“

“Tato tableta má také vedlejší, avšak jen pozitivní vedlejší účinky:
– Dosažení optimální váhy
– Odstranění migrén a akné
– Zlepšení energetického stavu organismu
– Zlepšený partnerský život“

Žádná taková tableta však neexistuje! Není to v ničím zájmu. Kdyby taková tableta existovala, její tvůrce by byl snad nejbohatším člověkem planety.

Tuto “tabletu“ nám od pradávna na svých rukou předkládá jen samotná Příroda a světe div se, nic za to nechce. Jen trochu úcty k životu, vážení si jejich darů v podobě celistvé rostlinné stravy a také trochu péče o každý kousek půdy, který sami můžeme obdělávat bez chemických postřiků, umělých hnojiv a s parádní úrodou, kterou za tu trochu práce dostaneme jako odměnu. O zbytek se postará už sama Příroda.

Strava založená na kompletních rostlinných celistvých a průmyslově nezpracovaných potravinách je nejzdravějším a zároveň je také daleko účinnějším prostředkem k udržení zdraví a prevenci chorob.

Tato strava je daleko účinnějším prostředkem ke zdraví a prevenci chorob v porovnání s léky na předpis, chirurgickými zákroky, syntetickými vitamíny včetně genetických manipulací a intervencí.

Tato strava však neexistuje a nikdy nebude ve formě tablet! Proto ani neexistují tržní mechanismy, které by ji doporučovaly. Žádná média ji nepropagují, žádné pojišťovny ji neproplácejí.

Z důvodů, že neexistuje ve formě tablet, byla důležitost rostlinné stravy skryta za různé polopravdy, lži a neověřená tvrzení. Jednoduše nikdo nepřišel na to, jak na ní formou tablety vybudovat velkolepý byznys. Je to tedy jako vždy, jen na nás samotných. Pozornost nevěnovat zázračným tabletám, ale kompletní, celistvé, průmyslově nezpracované stravě.

Autor článku: Eva Benek
Zdroj a inspirace článku: Celek, autor T. Colin Campbell Ph.D.
[/text_block]

16th March 2018
[fb_comments style=“light“ title=“Koment%C3%A1%C5%99e“ lang=“cs_CZ“ posts_number=“5″ width=“940″ order=“social“]

Napsat komentář