[text_block style=“style_1.png“ align=“center“ font_size=“48″ font_font=“Georgia“ font_style=“bold“ font_color=“%23fffdfd“]

SEDMIDENNÍ BALÍČEK PORADENSKÉ KONZULTACE

[/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“16″ font_font=“Georgia“ font_color=“%23070606″]

Konzultace probíhají online formou prostřednictvím komunikačního softwaru Skype. Na živo v domluveném čase s oboustranným obrazovým přenosem. Celý záznam je nahráván a po zpracování na vyžádání odesílán klientovi.

[/text_block]

[op_liveeditor_element data-style=““][text_block style=“undefined“ align=“center“ font_font=“Georgia“]Balíček sedmidenní konzultace zahrnuje naše online setkání v rozmezí 3-4h, kdy detailně rozebereme důvody, které potřebujete aktuálně řešit, jako je trvalé snížení váhy, změna stravovacích zvyklostí, přechod na vegetariánskou, veganskou i raw stravu či jen například zařazení do vaší jakékoli současné stravy více přirozených celistvých rostlinných potravin.

Probereme konkrétní doporučení, jak se zbavit závislosti na sladkém a i přesto si užívat zdravých a přirozeně sladkých dezertů bez přibírání na váze.

Konzultací získáte přesné kroky a návody, jak vyřadit ze svých jídelníčků mléčné produkty, maso, bílý cukr i mouku a dozvíte se čm je nahradit a také jak si užívat všech benefitů, nutrientů a fascinujících chutí čistě rostlinných a zdraví přínosných potravin.

Oproti prvnímu balíčku tento navíc obsahuje:

Konkrétní doporučení jakou pít vodu a jak ji upravovat, abyste se zbavili nevhodných látek (zbytky léčiv, hormonů, nežádoucích anorganických minerálů) v ní obsažených.  Dále se dozvíte, kde naopak získáte ty nejpřirozenější organické (tzn. tělem maximálně využitelné) vitamíny a minerály, aniž byste museli kupovat potravní doplňky stravy.

Dozvíte se, jak se zbavovat pesticidů a jiných nevhodných látek, jak řešit změnu vašeho životního stylu s rodinou, jak řešit emoční stavy, které vedou ke zpětnému sáhnutí po nezdravých potravinách, jak pochopit a ze svého života vyřadit důvody přejídání a uspokojování se jídlem, jak se pravidelně a přirozeně čistit od těžkých kovů, aniž byste museli utrácet tisíce za předražené produkty na současném trhu a vše ostatní, co vás na téma rostlinné stravy zajímá a nevíte si s tím rady.

Dále se dozvíte, jak kombinovat rostlinnou stravu ( raw stravu), tak abyste netrpěli plynatostí a s tím spojenými nepříjemnostmi. Získáte informace, jak se z hlediska trávení, zužitkování, zpracování i vylučování chová v lidském těle živočišná strava, a co vše způsobuje oproti přirozené celistvé a nutričně plnohodnotné rostlinné stravě.

Získáte ucelený přehled o parazitech a bakteriích žijících v lidském těle. Konkrétně, které jsou přínosné a kterých je naopak důležité se zbavit. Dozvíte se, jak to udělat tou nejpřirozenější a nejjednodušší formou, aniž byste museli nakupovat předražené preparáty z lékáren a podstupovat nepříjemné procedury.

Objasním vám provázanost jednotlivých složek vařených potravin (maso, mléko, sýry, sůl, cukr, čokoláda … díky kterým, jsme si na tyto “potraviny“ od dětství vypěstovali doslova závislost, jež by se dala přirovnat k závislosti na drogách a které se nyní v dospělosti neumíme jen tak zbavit.

Dozvíte se proč, a co jsou přirozeně se v potravinách vyskytující enzymy, antioxidanty, vitamíny, minerály a další látky, které žádné uměle vytvořené náhražky formou potravních doplňků stravy nemůžete nikdy nahradit.

Získáte informace o tom, že za všechno skutečně genetika nemůže a že správnou především průmyslově nezpracovanou rostlinnou výživou dokáže lidské tělo vypínat či dokonce likvidovat nemoci jako je rakovina, cukrovka, trávící potíže, migrény, astma, celoživotní akné, deprese a mnohé a mnohé další civilizační nemoci.

Dozvíte se proč extrakty a výtažky, ačkoli pocházející z rostlinných zdrojů ve formě potravních doplňků stravy, můžete rovnou vyhodit do koše a další raději nekupovat včetně toho, jak některé vysoce a “kladně“ v současné společnosti vyzdvihované potravní doplňky stravy mohou naopak vést k velmi výrazným zdravotním komplikacím. Získáte informace o tom, že synteticky vyrobené vitamíny a minerály jsou absolutně nevhodné a vy za ně doslova vyhazujete své peníze oknem!

Konzultace se také zaměřuje na psychosomatické příčiny nemocí, které vždy předcházejí všem nemocem projevených v dalších fázích na fyzické úrovni člověka.

Dozvíte se jak řešit dostupnost i nedostupnost bio potravin a jak moc je tato tématika důležitá.

Získáte přehled o působení toxických látek v lidském organismu získaných z vnějšího prostředí a jak celou tuto problematiku řešit.

Dozvíte se jak jednoduše, rychle a pestře vaši rostlinnou stravu připravovat a s jakými technickými pomůckami, tak abyste nemuseli vaši kuchyň vybavovat deseti různými přístroji a zbytečně utrácet peníze.

Výstupem této konzultace je pochopení všech příčin vaší případné „neřešitelné“ nadváhy pramenící nejen z nevhodné stravy, ale i z vnitřní hormonální nerovnováhy, kterou lze vhodnými kroky krásně opět srovnat. Také abyste pochopili vliv celodenního stresu na vaše celkové zdraví, vitalitu a kondici. A také abyste z této konzultace odcházeli s pocitem, že nyní už vše zvládnete levou zadní!

V rámci této konzultace získáte konkrétní celistvý týdenní detailní  jídelníček se 3 hlavními nutričně plnohodnotnými rostlinnými chody doplněný o 2 tipy na osvěžující a výživné svačiny/dezerty na každý jednotlivý den v týdnu. To proto, abyste si sami ověřili, jak může být rostlinná strava pestrá, chutná, výživná, osvěžující, lehce stravitelná a rychlá na přípravu. Budete-li mít zájem o jídelníček čistě na bázi syrové rostlinné stravy, i tato varianta je vám plně k dispozici.

Dále máte možnost nás během celého týdne kontaktovat prostřednictvím emailu s jakýmkoli dotazem týkajícím se vašeho týdenního zařazování rostlinné stravy do vašich jídelníčků. Celý týden tedy budeme v přímém kontaktu.

V této konzultaci si přesně ukážeme a vysvětlíme, jaké pohybové aktivity jsou pro vás aktuálně vhodné a jak i díky nim docílit plného zdraví, vitality včetně fyzické i psychické kondice v každém věku!

Cílem je vám předat všechna vědeckými studiemi podložená fakta a informace včetně našich zkušeností o benefitech, nutriční kompletnosti, zdravotních, fyzických i psychických pozitivních přínosech o průmyslově nezpracované CELISTVÉ PŘIROZENÉ ROSTLINNÉ STRAVĚ! Tomuto tématu se věnuji od roku 2012 a za ta léta svou pozornost věnuji čistě odbornému studiu a literatuře, která vychází především ze zkušeností samotných lékařů, již celá desetiletí rostlinnou stravu vědecky zkoumali a hlavně praktikovali u svých pacientů s neuvěřitelnými zdravotními výsledky!

Samostatně se dále vzdělávám prostřednictvím kurzů přípravy rostlinné stravy i výživového poradenství.

Všechny  informace z této konzultace dostanete v ucelené elektronické i tištěné publikaci. To z toho důvodu, abyste se k nim mohli kdykoli vracet a znovu z nich čerpat.

V tomto balíčku získáte navíc jako bonus ZDARMA tištěnou knihu „Raw food jako zážitek“, celou osmidílnou sadu digitálních knih „To nejlepší z raw food“ se 168 recepty, digitální knihu s 25 recepty na báječné ovocné koktejly a digitální knihu „Čas na Tvou proměnu“ s 21 rostlinnými recepty (hlavními chody).

Všechny knihy si můžete prohlédnou ZDE >>>

Na konci 7 dní si kompletně vyhodnotíme vaše dosáhnuté výsledky v úbytku na váze, ve zlepšení zdravotního stavu i ve zvýšené fyzické i psychické kondici.[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

Cena pro 7 denní konzultaci je 3990Kč vč. DPH. (156 EUR)

[text_block style=“style_1.png“ align=“center“ font_size=“17″ font_font=“Georgia“ font_color=“%23707070″ width=“700″]

Zaujala vás tato nabídka? Klikněte na tlačítko níže. Budete přesměrováni na kontaktní údaje.

[/text_block]