„Nechť chlorofyl koluje v našich žilách!“

Vítejte a nechte se inspirovat …

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_color=“%23877d7d“]

KNIHA

[/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“16″ font_color=“%23050505″]

Každodenní přítomná tvorba této knihy mi velmi pomáhala zvládat okamžiky těžšího životního období. Ačkoli to nebylo jednoduché, jsem za ten čas vděčná. Vše už je však pochopená minulost a v přítomnosti se můžeme těšit ze vzniklé knihy.

[/text_block]

Ta vaše knížka je super. Je napsaná srozumitelně, dobře se čte a hlavně vycházíte z osobních zkušeností. Což je určitě lepší, než nějaké teoretické blábolení. Tak nějak jste shrnula vše podstatné do několika stránek. Kniha určitě motivačně zapůsobí i na lidi, kteří s přirozenou stravou už mají zkušenost. Mohu jen doporučit.

Michal Mikulenka

Koupil jsem celé rodině. To, co jsem se snažil sdělit o syrové stravě a ode mně nebylo vždy vyslyšeno, tak je v první polovině knihy tematicky rozděleno a příjemnou nevtíravou formou napsáno, lépe bych to neřekl. Úžasná kniha a recepty jako bonus.

Petr Drtič

Dobrý den, jelikož mám ráda sladké, zkusila jsem jako první recept z knihy Raw food jako zážitek „Tvarohový dort“. Recept je velmi jednoduchý, ale výsledek stojí za to…. Je to velmi lahodný dort s příjemným pomerančovým nádechem. Udělala jsem si i RAW čokoládky, kterými jsem dort posypala. Postupně vyzkouším všechny recepty a tímto děkuji Evě Peršinové za skvělou knihu plnou inspirací.

Edit Nováková

Milá Evi, skoro dva roky jsme se „nečetly“, nicméně v té době jsi mi byla velkou rádkyní co se raw stravy týče… …bedlivě Tě sleduji a moc gratuluji k nové knize – už ji mám samozřejmě doma. Je moc hezká a těším se na všechny recepty. Jsem ráda, žes to udělala, protože jsem milovnicí knih a mám je rozhodně raději, než e-booky. Evi, měj se moc hezky, ať se Ti vše daří.

Zdeňka Košvancová

Gratuluji a ráda sdílím!

Lucie Zábranová

Právě ji čtu. V knihkupectví jsem vybírala asi z 10 knih. Tato mne zaujala nejvíc a jsem za ni ráda. Všemu rozumím a je to podané tak přátelsky. Tak když mají moji psi BARF, tak já teda RAW.

Pavlína Škaldová

Užasné, a já moc děkuji, že lidem takhle Vašimi krásnými videi pomáháte raw lépe zvládat. Mám už doma jednu Vaši knížku a musím říct, že je ze všech, které jsem si zatím koupila nejúžasnejší a můj syn po zhlédnutí Vašich videí prohlásil, že z Vás sálá velice pozitivní energie. Děkuji.

Mandy Dust

Dobrý den paní Peršinová, koupila jsem si tu Vaši knihu RAW FOOD JAKO ZÁŽITEK – četla jsem ji jedním dechem. Výborná kniha, děkuji. Obohatila mne. V podstatě vše navazuje na původní záměr jídlo z přírody. Pomalu zkouším vaše recepty.

Dana Hudziecová

Evi dnes mám narozeniny a slavnostně jsem si prolistovala tvou knihu, je nádherná a měla bys přikládat bryndáček na utírání slin! 😀 Jsi úžasná a moc děkuji i za milé věnování :).

Nel Foberová

Už ji mám a sdílím pro další! Je hodně povedená, mohu jen doporučit.

Zuzana Řehulková

Dobrý den, Evi. Kniha došla!!! Super, děkuji :). Moc se vám povedla, už jsem v půlce ;).

Lída Mikešková

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“28″ font_style=“bold“ font_color=“%239a9191″]

KONTAKT

[/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“center“ font_size=“12″]Upozornění

Správce, vydavatel a autor stránek www.evabenek.com není lékařem ani zdravotnickým zařízením. Veškerá fakta a tvrzení uváděná na těchto stránkách vychází z odborné literatury a z vlastních zkušeností. Každý člověk, jenž se rozhodne doporučení či opatření publikovaná na stránkách www.evabenek.com aplikovat ve svém vlastním životě, tak činí vždy na základě svého vlastního rozhodnutí a na základě své vlastní zodpovědnosti. Stránky www.evabenek.com a informace na nich uváděné jsou pouze informačního a inspirativního charakteru. Nenahrazují lékařskou péči, lékařskou pozornost, lékařská doporučení ani jakoukoli klasickou či alternativní léčbu jakéhokoli zdravotního problému jakéhokoli člověka. Čtením, prohlížením, aplikováním informací a sledování webových stránek www.evabenek.com a k nim přidruženým sociálním sítím každý jejich uživatel svá veškerá rozhodnutí činí na základě své vlastní zodpovědnosti.[/text_block]