Petra Sklenářová

PROBIO

"ZDRAVÍ LEŽÍ VE STŘEVECH" - HIPPOKRATÉS

Navrh bez nazvu 2

Mgr. Petra Sklenářová

Poradce v preventivní péči o střevní mikrobiom

Tekutá PROBIOTIKA a PREBIOTIKA

Před nákupem Vám doporučujeme, zdarma se zaregistrovat. Po rychlé a nezávazné registraci získáváte okamžitě 25 % slevu! Při nákupu bez registrace, budete mít naopak produkty o 25 % dražší.

QR kód
chart

co o nás říkají
naši klienti

ATB V PROBIO
Po nutné operaci 7 měsíčního dítěte, které bylo od narození rok a půl na různých druzích antibiotik, jež se postupně stala vůči patogenním bakteriím v močových cestách všechna rezistentní, jsme nasadili tekutá probiotika a prebiotika. Exém, který se vyskytoval u dítěte vždy s nasazením nových ATB se do jednoho měsíce od nasazení probiotik zcela vytratil! Dítě, je pod pravidelnou urologickou kontrolou, ovšem i po 3 letech už nikdy nebyla ATB nutná a exém se už nikdy neobjevil. Takže obrovská vděčnost za tyto produkty! Díky nim jsme se zbavili nutnosti pravidelného a preventivního úžívání antibiotik, které jsou v akutních případech velmi důležitá, ale v preventivních případech více škodlivá.
Eva Benek
máma
deti
Naše 3 děti v průběhu 3 dní prodělaly infekci, která se projevovala zvracením, zvýšenou teplotou, průjmem a velkou únavou. Něchtěly vůbec nic konzumovat, jen polehávaly a byly velmi vyčerpané. Snažili jsme se na základě doporučení lékaře děti hydratovat a vyživovat vitamíny, minerály, enzymy, antioxidanty ... pro rychlou podporu imunitního systému. Jediné co děti byly schopné polknout byla čistá voda, čaj a tekutá probiotika a prebiotika, která obsahují mikrobiálně aktivované vitamíny, minerály, antioxidanty, pro rychlou aktivaci imunitního systému a očistu lymfatického systému a celkového trávícího systému. Naštestí po 3 dnech všechny problémy postupně přestaly a děti se zcela zotavily.
Eva Benek
máma
ruka
Mé akné a exém mého přítele nás oba trápili velmi dlouho. Tekutá probiotika a prebiotika nás zaujala, a proto jsme je nasadili. Výsledky, které jsme sklidili posuďte sami z fotografie. Děkujeme.
Markéta Turoňová
klient
V těhotenství jsem měla diagnostikovanou sníženou aktivitu štítné žlázy. Dnes už vím, že opravdu platí Hippokratova slova, že ZDRAVÍ LEŽÍ VE STŘEVECH. Střevo je propojeno nervovými drahami se všemi orgány. Po porodu císařským řezem mne navíc začal trápit doslova šílený exém, na který už nezabíraly ani kortikoidy. Na doporučení kamarádky jsem si objednala velké 3 měsíční balení tekutých probiotik a prebiotik. K objednávce jsem dostala od Evičky Benek detailní konzultaci a i během užívání jsme stále v kontaktu v rámci jejího mimořádného a pečlivého poradenství. Exém se po 3 měsících stáhl z téměř celého těla na cca 80% a na další kontrole mi paní doktorka řekla, že štítná žláza je naprosto v pořádku. Je to rok a půl, exém ani jiný zdravotní problém mne netrápí, protože ZDRAVÍ LEŽÍ VE STŘEVECH! Určitě to stojí za to, mít tyto malé pomocníčky stále doma po ruce. Velmi tomuto projektu fandím a děkuji za něj.
Karolína Holešová
máma a spokojená klientka
Jsem maminka 2 malých kluků, 5 a 7 let. Náš mladší syn se od malička bál chodit na toaletu. Stolici zadržoval a když už to nemohl vydržet, hrozně u toho plakal. Už jako malý, kdy se narodil předčasně, měl velké problémy s bolestmi bříška. Na internetu mne zaujalo vzdělávání veřejnosti v projektu paní Evy Benek a jejího týmu. Nejdříve jsem byla skeptická, ale pak jsem tomu dala šanci. Paní Benek se mi velmi pečlivě věnovala a to dokonce před tím, než jsem si cokoli objednala. Pomohla mi vše pochopit a to nejen po stráce fyzické, ale i psychosomatické. Získala títmo mou důvěru a já pro syna objedala první sadu tekutých probitok a prebiotik. Nevěřila jsem svým očím, když mi po 3 dnech od nasazení můj 5 letý syn hlásil, že utíká na záchod a tam se sám vykakal. Od té doby máme u něj po všech problémech s vylučováním a probiotika užíváme celá rodina , protože nám ladí střevní mikrobiom, což je 80% naší imunity.
Petra S.
klientka
b
Je mi 85 let a v posledních letech jsem trpěla na velmi těžké problémy se zažíváním. Mé trávení už nebylo úplně v pořádku. Trápila mne zácpa, která trvala i několik desítek dnů. Má střeva vůbec nefungovala a když se konečně podařilo jít na velkou stranu, tak jedině za pomoci klystýru. Po nasazení tekutých probiotik jsem během týdne zažila to, co za několik let bylo mým nejtajnějším snem. Mé trávení se pohlo kupředu a já už díky tekutým probiotikům chodím pravidleně 1x denně na velkou stranu bez pomoci klystýru. Stolice už vůbec nezapáchá, což ukazuje na zdravá střeva. Moc tato probiotika doporučuji všem, kteří už mají dost nekonečných projímadel a problémů s trávením!
Marie Mašková
klient

zůstaňme v kontaktu

Chcete-li využít naší bezplatné poradenské péče a konzultace, potřebujete pomoci při silnějším detoxu nebo máte dotazy ohledně našich produktů či vás láká spolupráce, zanechte nám zde na sebe kontakt a zprávu. Budeme vás obratem kontaktovat. Děkujeme vám. Jsme zde pro vás.

Navrh bez nazvu 2

Petra Sklenářová

Kontakt

TÝM NAŠICH PORADCŮ V ZEMÍCH EU

Vyzkouset Zazracne upravy 15
cesko
Ilona Vágnerová
Czechia
katkasva
potugalsko
Kateřina Svatoňová
Portugal
anglie
England
swiss
Switzerland
Navrh bez nazvu 7
italy
Dott.ssa Petra Janoskova
Italy
evicka
polsko
Ing. Eva Benek
Poland
katkaswalens
france
Kateřina Swalens
France
holandsko
Netherlands
belgie
Belgium
Vyzkouset Zazracne upravy 6
italy
Hana Fusková
Italy
Vyzkouset Zazracne upravy
cesko
Soňa Šumšalová
Czechia
Vyzkouset Zazracne upravy 2
cesko
Hana Chevalier
Czechia
Navrh bez nazvu 2
cesko
Mgr. Petra Sklenářová
Czechia
Navrh bez nazvu 2 1
cesko
Petra Déduchová
Czechia
nemecko
Germany
austria
Austria

Zdraví začíná ve vaší hlavě!