Jsem tady pro Vás

eva
benek

Ráda s vámi budu sdílet své životní zkušenosti, které nakonec vedly k vytvoření projektu ZELENÉ POSELSTVÍ a těchto stránek.

book 1

Knihy

book 2

Přednášky

alexandra golovac 781067 unsplash 2

Vzdělávání

Můj příběh

Začala jsem stejně jako ty. . . Čerstvě vystudovaná škola, úspěšně nastartovaná kariéra, každý víkend bujaré večírky s litry vína, cigaret a těžkého špatně stravitelného jídla. K tomu se přidala blížící se vize o založení rodiny . . . ale neměla jsem ani tucha o tom, jak se přirozeně starat o své zdraví, mysl a tělo, aby bylo zdravé, vitální, fit a v kondici i ve vysokém věku. Protože jak se svým tělem nakládáme teď, se jako bumerang odrazí v pozdním věku. V té době jsem trpěla alergiemi, dle lékařů nevyléčitelným astmatem, několik desítek let trvajícím akné, užívala jsem inhalační kortikoidy, v noci se dusila ze spánku. Pravidelně jsem trpěla jojo efektem, špatnými zažívacími problémy, oslabeným trávením, stále dokola se opakujícími záněty močového měchýře s hromadou antibiotik, které mi úplně zničili střevní mikroflóru . . . a to jsem chtěla počít dítě . . .

Pak jsem však dostala trvdou lekci! V roce 2012 jsem v 5. měsíci těhotenství přišla o dítě. Předčasně se mi otevřely porodní cesty a ačkoli bylo dítě zdravé, muselo zemřít. Přiznávám, že v té době jsem nevěděla vůbec nic o lidské psychice a vyladění se tak, aby i tyto extrémní situace nekonec dopadly dobře! By to však skutečná rána pěstí! A PŘÍMO MEZI OČI!

Po tomto zážitku jsem obrátila celý životní styl o 180 stupňů. Najela na čistné techniky, zařadila raw food, studovala vše o zdraví a benefitech rostlinné stravy, absolvovala výživové kurzy zaměřující se převážně na jídelníčky bez živočišných produktů, nastudovala stohy odborných knih a studií týkajících se tohoto tématu a vše aplikovala na sobě se zjištěním, že nejzásadnější v jakémkoliv stravovacím směru je dostatečná konzumace ZELENÝCH LISTŮ ROSTLIN!

Výsledky se dostavily velice brzy. Zmizelo astma, inhalační kortikoidy jsem odnesla zpět do lékárny, zmizelo akné, zmizela dušnost, alergie, nadváha, celulitida, úzkosti i občasné deprese, zmizely pravidelné záněty močového měchýře i stále se opakující respirační obtíže. Zmizelo velké a nafouklé břicho plné toxinů a nahromaděného odpadu, zmizely bolesti hlavy, zmizely lupy, kožní vyrážky, křečové žíly se vyčistily, stáhly a přestaly tak extrémně bolet!!! Už žádný pocit těžkých a oteklých nohou.

What My clients are saying

Et ligula sit quam, sapien lorem. Nec risus lorem vestibulum mi facilisis. Tincidunt urna accumsan nec risus lorem vestibulum mi facilisis.
223
Masha Doe
Designer

kontakt

Odebírejte novinky

Přihlaste se k odebírání novinek.