Moderní zdravotní péče

„Lékař, který vyléčí chorobu, je možná nejzručnější, ale ten, který nemoci předejde, je lékařem nejspolehlivějším“ Thomas Fuller

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]Určitě jste si alespoň jedenkrát za posledních několik let pomysleli, v jak úžasné době žijeme. Každý den jsme ze všech médií informováni, že je to právě moderní medicína, která nás zachrání před všemi nemocemi a chorobami.

Obden slýcháme zprávy o zázračných pokrocích na poli technologií, v genetice, ve farmakologii i ve vědě o výživě. Média nám tvrdí, že již existuje lék téměř na vše a díky genetickým úpravám si dokážeme přepsat i vlastní geny. Zázračná léčiva ve formě tabletek, genetická modifikace potravin, jež nasytí hladovějící svět, vize lidí, jež v budoucnu nebudou potřebovat již žádné celistvé jídlo, ale jen spolknou tabletku a budou dostatečně vyživeni … tím vším nás současná společnost doslova “krmí“, máme tomu uvěřit, máme k tomuto scénáři získat důvěru, máme to vnímat jako přirozenou součást života…!?

Jsem si jistá, že jste moudří lidé a těmto nesmyslům nevěříte! Vím, že zdravý selský rozum a pradávná přirozenost, jež svým zněním vychází právě ze slova “PŘÍRODA“ vám zcela jasně napovídá, že vždy bylo, je a bude přirozené, jíst celistvé jídlo, které vyrostlo z výživné půdy, kropené čistou vodou pod jasnými slunečními paprsky jako je ovoce, zelenina, ořechy, semínka, obiloviny, luštěniny i divoké bylinky apod.

Pokud chápete svou podstatu, pokud chápete smysl a důvod vašeho bytí, pokud jste již někdy zažili ten obrovský příval energie, zdraví, radosti a s tím spojené úspěšnosti, vysoké fyzické i psychické kondice při změně vašeho jídelníčku na čistě rostlinnou stravu, pak jste pochopili, v čem tkví skutečná podstata lidského zdraví a perfektní kondice i ve vysokém věku!

Autor článku: Eva Benek
Zdroj a inspirace článku: Celek, autor T. Colin Campbell Ph.D.
[/text_block]

16th March 2018
[fb_comments style=“light“ title=“Koment%C3%A1%C5%99e“ lang=“cs_CZ“ posts_number=“5″ width=“1120″ order=“social“]

Napsat komentář