Eva Benek

MARKUS VIDEA

POMÁHÁME LIDEM POCHOPIT POTENCIÁL JEJICH ZDRAVÍ

Tajemství zdraví leží v čistotě těla a v mimořádné výživě. Pusťte se do generálního úklidu. Stačí jedna kapička vědomého ROZHODNUTÍ a výsledek je zaručen.

JAK ZAČÍT

1.

klub

Prvotřídní multivitamín z více než 40 divokých rostlin z panensky čisté přírody! Spolehlivě „vypíná“ chutě na sladké, na jakékoli průmyslově zpracované jídlo a zabraňuje přejídání! Upozorňujeme, že vám může dodat i několik hodin energie!

2.

Geniální směs, která zajišťuje detoxikaci jater, nejdůležitějšího orgánu vašeho těla. Sportovní, pracovní a dokonce i sexuální výkon se odvíjí od čistoty a zdraví jater! Chcete-li zářit včetně vaší kůže, vyčistěte si svá játra!

3.

Ledviny filtrují každou hodinu veškerou krev v těle. Udržovat je čisté je životně důležité, jinak je to jako blokovat dálnici! Zdraví vašeho srdce je provázáno se zdravím ledvin! Tato směs rozbíjí ledvinové i žlučové kameny!

4.

Ucpaná kanalizace ve vašem domě by nasekala pěknou neplechu. Splašky ve vaší koupelně by se vám vůbec nelíbily! Vaše střevo je něco jako „kanalizace“!Musíte ji udržovat čistou a průchozí! Přirozené hubnutí jako bonus navíc!

5.

Pesticidy, herbicidy, dioxiny, těžké kovy, rezidua hormonální antikoncepce, antidepresiv, parazité …  toho všeho je v těle víc než dost! Lidské buňky jsou v toxicitě! Je potřeba své tělo pravidelně ČISTIT! O zbytek se už postará samo!

6.

Doslova buňečná výživa i trocha toho mlsání je to, co dělá lidské tělo silným, pevným a zdravým i ve vysokém věku! V době chemizovaných „potravin“  je buněčná výživa na prvním místě. Protože vy jste na prvním místě!

7.

Hormonální rovnováha ženy je důležitá v každém věku. Bohužel už mladé dívky zažívají pravý opak. Žena je mimořádná bytost, která si zaslouží krásu a smyslnost v každém věku! Bez žen by byl svět šedý a bez „šťávy“ Pocit cítit se skvěle, je na cestě k vám!

8.

Celkové zdraví muže je důležité v každém věku. Muž je báječná bytost, která si zaslouží sílu a status laskavého ochránce v každém věku! Bez mužů by byl svět slabý a bez, tolik chtěného a každé ženě dobře známého, mravenčení v břiše. Pocit cítit se skvěle, je na cestě k vám!

9.

Nejsilnější antioxidanty a adaptogeny dají vašemu tělu vše, aby vás chránili před moderním stresujícím světem! Předčasnému šedivění vlasů, stárnutí pleti, špatnému vidění, degeneraci tepen, vysokému tlaku i cholesterolu můžete udělat jednoduše pápá!

 

zůstaňme v kontaktu

Chcete-li využít naší bezplatné poradenské péče pro nákup produktů, pro konzultaci, dávkování či pomoci při silnějším detoxu nebo máte dotazy ohledně našich produktů, potřebujete si objednat v ČESKÝCH KORUNÁCH nebo byste s námi rádi SPOLUPRACOVALI … zanechte nám zde na sebe kontakt a zprávu. Budeme vás obratem kontaktovat. Děkujeme vám. Jsme zde pro vás!

evicka

Eva Benek

Kontakt