Eva Benek

5-ti týdenní on-line kurzu

Objev zlatou žílu svého zdraví

"Papej zeleně a zapomeň na jméno svého obvodního lékaře."

produkt pouzito

Objednávkou kurzu získáváte:

60% SLEVU

Plná cena 5-týdenního on-line kurzu "Objev zlatou žílu svého zdraví" je 6.900,- Kč / 273 EUR. Kurz startuje 10. 01. 2022. Cena v předprodeji je pouze 2.760,- Kč / 110 EUR

CENNÉ VĚDOMOSTI

5-týdenní on-line kurz "Objev zlatou žílu svého zdraví" v hodnotě 2,760,- Kč / 110 EUR. To vše za nejnižší možnou cenu se slevou 60%!

ROZSAH KURZU

15 výukových hodin, které Vás krok za krokem provedou principy metody Papej zdravě, zeleně a zdarma, jež Vás naučí vytvářet podmínky k plnému zdraví.

100% GARANCE vrácení peněz

Od otevření kurzu máte 14 denní lhůtu možnosti vrácení peněz. Pokud si v průběhu kurzu uvědomíte, že tohle není zrovna pro Vás, vrátíme Vám peníze

PRODEJ KURZU s 60% SLEVOU je časově omezený

Tato cenově zvýhodněná nabídka platí do půlnoci 01. 05. 2024. Poté už nebude možné za tuto zvýhodněnou cenu do kurzu vstoupit.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

1. BONUS - DÁREK navíc ZDARMA - GREEN ASISTENT

v hodnotě 290,- Kč / 12 EUR

Vím, že začátky můžou být náročné. Proto koupí kurzu získáte na 1 měsíc vstup do členské sekce "klubu ZELENÁČŮ" 🙂 ZDARMA, kde vás budu podporovat.

2. BONUS ZDARMA v hodnotě 350,- Kč / 14 EUR

E-book "ČAS NA TVOU PROMĚNU - 21 VYLADĚNÝCH ROSTLINNÝCH RECEPTŮ"

Shop - Eva Benek (8)

3. BONUS ZDARMA v hodnotě 250,- Kč / 10 EUR

E-book "VELIKONOČNÍ ROSTLINNÉ RECEPTY"

Shop - Eva Benek (7)

4. BONUS ZDARMA v hodnotě 100,- Kč / 4 EUR

E-book "ŽIVÉ POCHOUTKY PRO MLSNÉ KOCOURKY"

Shop - Eva Benek (9)

5. BONUS ZDARMA v hodnotě 990,- Kč / 40 EUR

ZÁZNAM WEBINÁŘE JAK PŘEDCHÁZET CIVILIZAČNÍM CHOROBÁM, ANIŽ MUSÍTE OBCHÁZET LÉKAŘE

Shop - Eva Benek (6)

DOPORUČENÍ na závěr

Chcete znát odpověď na Vaši otázku "Jak zlepšit své zdraví?"

KUPTE SI MŮJ KURZ

budete přesměrováni na náš e-shop www.papejzdrave.cz

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Máte 21 dní ověřit si účinnost metody v praxi. Pokud se během této doby rozhodnete, že tato změna životního stylu není pro vás, dejte nám vědět a vrátíme vám bez otázek celou částku zpět.Ve zkratce, vaše investice se vám skvěle vyplatí a nebo vám vrátíme peníze. Neriskujete nic, můžete jen získat.

VAŠE ÚDAJE JSOU V BEZPEČÍ

Vaše osobní údaje a kontaktní informace nepředáme ani neprodáme třetí straně.

ZABEZPEČENÁ PLATBA

Vaše platba je 100% zabezpečena a probíhá bankovním převodem.

MÁTE OTÁZKY?

V případě, že máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat na emailu eva@evabenek.com nebo na tel. +420 774 088 854

evicka

Ing. Eva BENEK

autorka projektu ZELENÉ POSELSTVÍ

CO NÁM NAPSALI...

Milá Evičko, moc Ti děkuji za úžasnou inspiraci ke konzumaci "zeleniska" v každé podobě. Za posledního půl roku jsem si díky tomu znatelně zlepšila zdraví. Jemi 62 let a díky každodenní konzumaci zeleného smoothie ustoupila makulární degenerace natolik, že mám oči téměř zdravé a taky nepotřebuji žádné brýle. Oči se nadále zlepšují. Nohy jako mladice! Jsem plná elánu a radosti ze života! Díky také za objevování nových kombinací do smoothie.
vera buresova
Věra Burešová
Evi, jsem nadšená, že jsem Vás potkala. Moc jste mi pomohla, po telefonu jsme si krásně popovídaly, bylo to takové přirozené a pro mě důležité k tomu, udělat ten první krok. Co piju zelené pití, jsem víc fit, imunitu mám perfektní, migrény se zlepšily. A moc ráda se stále učím, co vše mohu z divoké přírody využít a k čemu to je. Jste úžasná, milá, ochotná a komunikujete s námi všemi a musí to být náročné všem stíhat odpovídat. Děkuji za Vás.
lenka vakesova
Lenka Rauch Vakešová
Evi děkuji Ti z celého srdce za Tvou trpělivost, cenné rady a Tvé nadšení pomáhat lidem, kdy čerpáš z obrovské studnice znalostí, jak o nutričním potenciálu chlorofylu a celé rostlinné stravy, tak o emočních rovnicích, které se celá řada lidí neuvědomuje. Díky Tobě jsem pochopila, proč jsem stále v hormonální nerovnováze a trápí mne celoživotní akné.
Lenka Pekárková
Evi, Tvé zelené poradenství mne absolutně nakoplo začít věnovat pozornost tomu, co mi roste pod nohama. Zelené koktejly jsou velmi chutné a líbí se mi, že mám zdroj jídla pořád u sebe na zahrádce. Netušila jsem, co všechno je možné z volné přírody kozumovat. Upravilo se mi zažívání, zhubla jsem a celkově se cítím nabitá energií. Ještě jednou Ti děkuji.
Monika Lebedová
Moc Ti děkuji Evi. Stejně jako Tebe mě trápilo dlouholeté astma a pravidelná dušnost. Díky tomu, že jsem se otevřela Tvým radám ohledně celkové změny stravovacích návyků a pravidelného jedení chlorofylu, se mohu po mnoha nepříjemných letech znova nadechnout a žít život v nadhledu, klidu, svobodě, a bez nyní již nepotřebných léků.
Martina Medová
Jsem tak vděčná za Tvou zelenou konzultaci, kterou lidem pravidelně poskytuješ. Začala jsem pít zelené divoké byliny a po pár týdnech se mi zmenšilo břicho, zmizela celulitida i akné se stáhlo na minimum. Nebolí mě už ani křečové žíly. Děkuji Ti z celého srdce Evi.
Iveta Kroupilová
Wow!!! Děkuji Ti Evi za naprosto vyčerpávající informace o zelených, jedlých, volně rostoucích rostlinách. Vůbec jsem netušila, že něco tak léčivého, regeneračního, detoxikačního a výživného roste všude kolem nás, navíc v tak vysoké kvalitě přímo z přírody. Trpěla jsem řadou nemocí, ale už se o ně nemusím starat, stačí pít zelené a tělo se postará samo.
Kateřina Vaňková

budete přesměrováni na náš e-shop www.papejzdrave.cz