Konzultace

IMG_20210803_181145764_HDR

Osobní přístup

Předám vám veškeré know-how o účincích CHLOROFYLU. Najdeme příčiny konkrétních problémů v oblastech přirozeného hubnutí, detoxikace, čistých a zdravých žil, pohybového aparátu, akné, celulitidy, střevního mikrobiomu a hlavně zvyšující se stresové zátěže.

Chete-li změnu, přestaňte o tom jen mluvit a začněte konat

Předám vám veškeré know-how o účincích CHLOROFYLU.

Najdeme příčiny konkrétních problémů v oblastech přirozeného hubnutí, detoxikace, čistých a zdravých žil, pohybového aparátu, akné, celulitidy, střevního mikrobiomu a hlavně zvyšující se stresové zátěže.

KOMPLETNÍ ZMĚNA STRAVOVACÍCH NÁVYKŮ

Je třeba přestat konzumovat jídlo a nápoje, které doslova ucpávají všechny vaše tělesné orgány. Jedině tak lze tvořit podmínky k plnému zdraví.

EMOČNÍ ROVNICE

Emoční rovnice neboli traumata z dětství vedou v mnoha případech ke zdravotním obtížím, jako je dušnost, astma, alergie, ekzémy, problémy s trávením . . . Je potřeba dojít k uvědomění, pustit vše, pak zmizí bolest i trápení.

Ceník konzultací

Konzultace je možná online jako telefonní hovor, případně video hovor přes aplikaci Zoom nebo Facebook messenger.

Objednat se můžete na tel. +420 774 088 854 nebo na emailu eva@evabenek.com

Moc Ti děkuji Evi. Stejně jako Tebe mě trápilo dlouholeté astma a pravidelná dušnost. Díky tomu, že jsem se otevřela Tvým radám ohledně celkové změny stravovacích návyků a pravidelného jedení chlorofylu, se mohu po mnoha nepříjemných letech znova nadechnout a žít život v nadhledu, klidu, svobodě, bez nyní již nepotřebných léků.
Martina Medová
klient
Evi děkuji Ti z celého srdce za Tvou trpělivost, cenné rady a Tvé nadšení pomáhat lidem, kdy čerpáš z obrovské studnice znalostí jak o nutričním potenciálu chlorofylu a celé rostlinné stravy, tak o emočních rovnicích, které si celá řada lidí neuvědomuje. Díky Tobě jsem pochopila, proč jsem stále v hormonální nerovnováze a trápí mne celoživotní akné.
Lenka Pekárková
klient
Evi, Tvé zelené poradenství mne absolutně nakoplo začít věnovat pozornost tomu, co mi roste pod nohama. Zelené koktejly jsou velmi chutné a líbí se mi, že mám zdroj jídla pořád u sebe na zahrádce. Netušila jsem, co všechno je možné z volné přírody kozumovat. Upravilo se mi zažívání, zhubla jsem a celkově se cítím nabitá energií. Ještě jednou Ti děkuji.
Monika Lebedová
klient
Wow!!! Děkuji Ti Evi za naprosto vyčerpávající informace o zelených, jedlých, volně rostoucích rostlinách. Vůbec jsem netušila, že něco tak léčivého, regeneračního, detoxikačního a výživného roste všude kolem nás, navíc v tak vysoko kvalitě přímo z přírody. Trpěla jsem řadou nemocí, ale už se o ně nemusím starat, stačí pít zelené a tělo se postará samo.
Kateřina Vaňková
klient
Jsem tak vděčná za Tvou zelenou konzultaci, kterou lidem pravidelně poskytuješ. Začala jsem pít zelené divoké byliny a po pár týdnech se mi zmenšilo břicho, zmizela celulitida i akné se stáhlo na minimum. Nebolí mě už ani křečové žíly. Děkuji Ti z celého srdce Evi.
Iveta Kroupilová
klient