Srdečně vás zveme na

SPORTOVNÍ LETNÍ KEMP

VĚTŘKOVICE U VÍTKOVA 2023

pro děti 6 - 14 let

30.7. - 5.8. 2023

KDYŽ KOLEM SEBE MÁTE KOMUNITU SKUTEČNÝCH PROFESIONÁLNÍCH SPORTOVNÍCH TRENÉRŮ A ZÁCHRANÁŘŮ, PAK JE TENTO SPORTOVNÍ LETNÍ KEMP VZRUŠUJÍCÍ CESTOU, JAK PŘEDAT NAŠIM DĚTEM TO NEJLEPŠÍ DO ŽIVOTA.

PROČ...

KLÍČOVÝM TÉMATEM LETNÍHO KEMPU JE PŘEDAT DĚTEM SPORTOVNÍ DOVEDNOSTI, SPRÁVNÉ NÁVYKY V OBLASTI SEBEŘÍZENÍ,  PEVNÝ POSTOJ A VNITŘNÍ SÍLU, ABY DOKÁZALY ZACHOVAT KLID VČETNĚ ROZHODNOSTI V MOMENTECH, KDY JE POTŘEBA UMĚT POMOCI A BÝT PŘIPRAVEN NA VHODNÉ VYHODNOCENÍ NÁROČNÝCH SITUACÍ.

CÍLEM VÝCHOVY KAŽDÉHO RODIČE JE VÉST DĚTI K SAMOSTATNOSTI.

A K TOMU MŮŽE POMOCI PRÁVĚ TENTO SPORTOVNÍ KEMP.

PŘIDEJTE SE K NÁM, PŘESVĚDČÍTE SE SAMI.

Každý z nás v životě zažil situace, ve kterých se musel velmi rychle rozhodnout. Ať už to bylo cokoli, vždy je důležité se v takovém případě cítit silný a vyrovnaný, pro zdárné vyřešení konfliktu a to při maximálním zachování chladné hlavy a vnitřního klidu. Toto vše dokáže v dětech a později i v dospělých jedincích vybudovat právě vedení dětí k pravidelným SPORTOVNÍM AKTIVITÁM!

Profesionálům, kteří pořádají tento kemp, už prošlo pod rukama mnoho dětí a dospívajících, ze kterých jsou dnes velmi silné osobnosti se schopnostmi se nehroutit z každé náročnější životní situace.

Vedoucí letního sportovního kempu jsou profesionální sportovní trenéři a zástupci složek IZS (integrovaný záchranný systém), a zárověň stejně jako vy jsou RODIČE dnes už dospělých sebevědomých mladých lidí, kteří ví, co je to spolehnutí se na kamaráda, schopnost vyhodnotit náročnou situaci a umět říci jasné NE, pokud jsou tlačeni do situace, která vede k jejich ohrožení.

PROGRAM SPORTOVNÍHO LETNÍHO KEMPU

SPORTOVNÍ TRÉNINK

Děti budou mít každý den dvoufázový sportovní trénink zaměřený na koordinaci pohybu, budování síly a správného držení těla.

PRVNÍ POMOC

Děti budeme každý den školit v POSKYTOVÁNÍ PRVNÍ POMOCI zkušenými lektory a záchranáři.

SEBEOBRANA

Děti se na letním sportovním kempu také naučí základním prvkům SEBEOBRANY - KRAVMAGA.

IZS - INTEGROVANÝ ZÁCHRANNÝ SYSTÉM

Děti se na našem kempu seznámí s každodenní činností IZS, kdy zkušení lektoři příjemnou cestou zprostředkují dětem ukázku své profese z řad policie, záchranářů, hasičů, potápěčů, vojáků, psovodů ...
Samozřejmostí je pro děti připravená prohlídka hasičských, policejních i záchranářských vozidel a vybavení.

AGILITY UKÁZKA VÝCVIKŮ PSŮ

Děti se také mohou těšit na agility ukázku výcviků psů, při které se dozví, jak vést domácího mazlíčka k poslušnosti hravou a zábavnou formou.

ZHLÉDNĚTE VIDEO A ZJISTĚTE, CO VŠE MOHOU DĚTI NA NAŠEM KEMPU ZAŽÍT

MÍSTO KONÁNÍ

Agility kemp Větřkovice u Vítkova

CENA SPORTOVNÍHO KEMPU

6.800,- Kč

V ceně jsou zahrnuty ubytovací náklady na týdenní pobyt, veškeré spotřeby energií, plná penze – celodenní stravování včetně zajištění pitné vody.

V této ceně jsou rovněž zahrnuty veškeré režijní náklady členů složek IZS. Sami určitě víte, že výjezdy a provoz záchranných složek nejsou rozhodně levnou záležitostí. Ale protože jsme jako pořadatelé profesionálové ve svých oborech a zároveň i dobří přátelé, máme tyto režijní náklady domluvené v těch nejnutnějších minimálních sazbách, vzhledem k tomu, že se jedná o letní kemp pro děti a dospívající mládež.

Tento letní sportovní kemp je skutečně mimořádný, protože tímto vším výše uvedeným se výrazně lišíme od ostatních klasických kempů.

CO SI DĚTI Z NAŠEHO SPORTOVNÍHO KEMPU ODNESOU

Medaile, trička i diplomy, a hlavně nová přátelství, rozhodnost, sílu, pevný postoj, sebevědomí, schopnost zachovat klid a vyrovnanost!

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK

do 16. 7. 2023

PRO ZASLÁNÍ PŘIHLÁŠKY A BLIŽŠÍ INFORMACE NÁS KONTAKTUJTE ZDE:

POŘADATEL

Jiří CEJPEK

Certifikovaný trenér kondičního cvičení dětí a lektor kurzů první pomoci ČR

+420 605 554 939

info@zdravotniciopava.cz

www.zdravotniciopava.cz

SKUPINA PRO RODIČE

Po vyplnění přihlášky a zaplacení plné ceny letního kempu budou rodiče přidáni do společné Whatsapp skupiny, kde budeme průběžně sdílet a komunikovat všechny organizační věci chystaného letního sportovního kempu.

DO ZAČÁTKU LETNÍHO KEMPU ZBÝVÁ

DNÍ
HODIN
MINUT

TĚŠÍME SE NA VÁS