JEDNODENNÍ BALÍČEK PORADENSKÉ KONZULTACE

[text_block style=“style_1.png“ align=“center“ font_size=“16″ font_font=“Georgia“ font_color=“%23333″ font_spacing=“2″ font_shadow=“none“ bottom_padding=“15″] [/text_block]
[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“16″ font_font=“Georgia“ font_color=“%23000000″]

Konzultace probíhají online formou prostřednictvím komunikačního softwaru Skype. Na živo v domluveném čase s oboustranným obrazovým přenosem. Celý záznam je nahráván a po zpracování na vyžádání odesílán klientovi.

[/text_block]

  [op_liveeditor_element data-style=““][text_block style=“undefined“ align=“left“ font_font=“Georgia“]

  Osobní 2h konzultace zahrnuje rozebrání důvodu, který potřebujete aktuálně řešit, jako je trvalé snížení váhy, změna stravovacích zvyklostí, přechod na vegetariánskou, veganskou i raw stravu či jen například zařazení do vaší jakékoli současné stravy více přirozených celistvých rostlinných potravin. Probereme konkrétní doporučení, jak se zbavit závislosti na sladkém a i přesto si užívat zdravých a přirozeně sladkých dezertů bez přibírání na váze.

  Konzultací získáte přesné kroky a návody, jak vyřadit ze svých jídelníčků mléčné produkty, maso, bílý cukr i mouku a dozvíte se čím je nahradit a také jak si užívat všech benefitů, nutrientů a fascinujících chutí rostlinných a vitalitu přínosných potravin.

  Výstupem 2h konzultace je pochopení všech příčin vaší případné nadváhy pramenící nejen z nevhodné stravy, ale i z vnitřní hormonální nerovnováhy, kterou lze vhodnými kroky opět srovnat.

  V rámci této konzultace získáte konkrétní celistvý jednodenní detailní  jídelníček se 3 hlavními nutričně plnohodnotnými rostlinnými chody doplněný o 2 tipy na osvěžující a výživné svačiny. To proto, abyste si sami ověřili, jak může být rostlinná strava pestrá, chutná, výživná, osvěžující, lehce stravitelná a rychlá na přípravu.

  [/text_block][/op_liveeditor_element]

  [op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

  Cena této konzultace je 1329Kč vč. DPH. (52 EUR)

  [text_block style=“style_1.png“ align=“center“ font_size=“17″ font_font=“Georgia“ font_style=“normal“ font_color=“%23707070″ width=“700″]Zaujala vás tato nabídka? Klikněte na tlačítko níže. Budete přesměrováni na kontaktní údaje.[/text_block]