Eva Benek

E-BOOK

JAK NA KŘEČOVÉ ŽÍLY BEZ OPERACE A BEZ SKLEROTIZACE

webinář zdarma

jak na křečové žíly bez operace a bez sklerotizace

KNOW-HOW NA CELÝ ŽIVOT

21 DENNI VYZVA WEBINAR ZDARMA 12

kdo jsem a proč si dovoluji vám radit!?

webinar 20 1

Eva Benek

Díky zelené krvi rostlin - chlorofylu, pomáháme lidem zapomenout na jméno jejich obvodního lékaře!
Odevzdáme vám veškeré know-how za 10 let v přímé praxi.
Máme komunitu přes 2000 lidí, kteří už vědí jak na to.
Zjistěte to i vy!

Osobní zkušenost je nade všechny rady a doporučení!

webinar 16

Tuto větu jsem slýchala celé dětství! Moje maminka trpěla na silné a zánětlivé křečové žíly, moji babičku už dokonce trápily otevřené a mokvající bércové vředy, které se ani za pomoci lékařů nehojily!!!

V dospělosti jsem řešila brutální zánět v křečových žilách a díky moudrosti PŘÍRODY a zelené krvi rostlin jej rozehnala do 24h! JAK?

webinar 17

CHLOROFYL – ZELENÁ „KREV“ ROSTLIN je svých složením téměř totožný jako HEMOGLOBIN – červené krevní barvivo. Liší se jen jedním atomem. V případě CHLOROFYLU jde o atom hořčíku, u HEMOGLOBINU jde o atom železa. Už to je důvod, proč nechat CHLOROFYL kolovat ve vašich žilách!

93 STRAN KNOW-HOW, KTERÉ UŽ VÁM NIKDO NEVEZME A PŘÍBĚH, KTERÝ ODSTARTOVAL CESTU ZA SVOBODOU VE ZDRAVÍ!

1

40 KAPITOL NABUŠENÉHO OBSAHU, VČETNĚ 40 RECEPTŮ

4
5

cHCETE ZNÁT ODPOVĚď NA OTÁZKU "JAK MÍT ZDRAVÉ A KRÁSNÉ ŽÍLY?"
objednejte si MŮJ E-BOOK!

21 DENNI VYZVA WEBINAR ZDARMA

rada nad zlato

webinar 21 1

Tuto větu řekl jeden velmi moudrý muž a já si uvědomila, že se týká úplně všeho. Ať už otázek vztahů, výchovy dětí, bohatství, tak také SVOBODY VE ZDRAVÍ! Tento e-book ti odpoví na to:

ZDRAVÍ PŘICHÁZÍ Z PŘÍRODY

webinar 22

Tisíce a tisíce lidí po celém světě už pochopili, že v přírodě najdete lék na všechno. Na podlomené fyzické zdraví i na bolavou duši. Nejúžasnější je, že osobně známe a spolupracujeme s mnoha lékaři, kteří už tuto moudrost praktikují ve svých ordinacích.

co o nás říkají
naši klienti

Shop Eva Benek 1
Navrh bez nazvu 5
Křečové žíly, šíleně bolestivé záněty v žilách, kvůli kterým nebyla možná ani chůze ze schodů, natož si sednout do auta ... to vše se podařilo díky chlorofylu vyřešit.
Eva Benek
poradce
21 DENNI VYZVA WEBINAR ZDARMA 3
Navrh bez nazvu 5
Díky zelenému ječmeni v prvotřídní kvalitě, který jsem začala na základě konzultace paní Evy Benek pravidelně užívat už vůbec nepociťuji bolest v křečových žilách, nemám žádný pocit těžkých nohou, nemusím si po práci dávat nohy do zvýšené pozice, mám tolik nové, řekla bych nekončící energie a viditelné křečové žíly se mi stahují a zmenšují. Děkuji mnohokrát, že mé trápení skončilo a já mám energie na rozdávání!
Petra Měchová
klientka 55let
21 DENNI VYZVA WEBINAR ZDARMA 2
Navrh bez nazvu 5
Nevím jak začít, snad velkou vděčností. Trpěla jsem totální vyčerpaností, záněty v žilách, hormonální nerovnováhou, stále jsem užívala antibiotika, moje trávení bylo jako na horské dráze. Netuším, co bych si počala bez pomoci zelenáčů - nejkvalitnějšího ječmene a chlorelly. Sice to chtělo čas a obrovskou podporu paní Evičky, ale po půl roce se cítím jako znovuzrozená a zase jako přitažlivá a sexy žena. Nejen, že jsem se zbavila všech problémů, ale stala jsem se zase milenkou svému muže a náš vztah je opět naplněný láskou a vášní. Děkuji!
Marcela P.
klientka 45let
Navrh bez nazvu 1
Navrh bez nazvu 5
Milá Evičko, moc Ti děkuji za úžasnou inspiraci ke konzumaci "zeleniska" v každé podobě. Za posledního půl roku jsem si díky tomu znatelně zlepšila zdraví. Jemi 62 let a díky každodenní konzumaci zeleného smoothie ustoupila makulární degenerace natolik, že mám oči téměř zdravé a taky nepotřebuji žádné brýle. Oči se nadále zlepšují. Nohy jako mladice! Jsem plná elánu a radosti ze života! Díky také za objevování nových kombinací do smoothie.​
Věra Burešová
klientka
Navrh bez nazvu 2
Navrh bez nazvu 5
Evi, jsem nadšená, že jsem Vás potkala. Moc jste mi pomohla, po telefonu jsme si krásně popovídaly, bylo to takové přirozené a pro mě důležité k tomu, udělat ten první krok. Co piju zelené pití, jsem víc fit, imunitu mám perfektní, migrény se zlepšily. A moc ráda se stále učím, co vše mohu z divoké přírody využít a k čemu to je. Jste úžasná, milá, ochotná a komunikujete s námi všemi a musí to být náročné všem stíhat odpovídat. Děkuji za Vás.​
Lenka Rauch Vakešová
klientka
Navrh bez nazvu 3
Navrh bez nazvu 5
Eva je moc milá a má spoustu znalostí ohledně rostlinné stravy a fungování těla. Ochotně Vás se vším seznámí a poradí jaké bylinky používat, jak je zařazovat do stravy a kde je sbírat. Není problém si říct o radu v případě nejasností. Navíc Vám poskytne spoustu receptů a rad pro inspiraci. Díky ní jsem si uvědomila, že mi spousta divokých bylinek roste přímo před nosem... Moc děkuji
Adéla Grulichová
klientka
Navrh bez nazvu 5
Moc Ti děkuji Evi. Stejně jako Tebe mě trápilo dlouholeté astma a pravidelná dušnost. Díky tomu, že jsem se otevřela Tvým radám ohledně celkové změny stravovacích návyků a pravidelného jedení chlorofylu, se mohu po mnoha nepříjemných letech znova nadechnout a žít život v nadhledu, klidu, svobodě, bez nyní již nepotřebných léků.​
Martina Medová
klient
Navrh bez nazvu 5
Evi děkuji Ti z celého srdce za Tvou trpělivost, cenné rady a Tvé nadšení pomáhat lidem, kdy čerpáš z obrovské studnice znalostí jak o nutričním potenciálu chlorofylu a celé rostlinné stravy, tak o emočních rovnicích, které si celá řada lidí neuvědomuje. Díky Tobě jsem pochopila, proč jsem stále v hormonální nerovnováze a trápí mne celoživotní akné.
Lenka Pekárková
klient
Navrh bez nazvu 5
Evi, Tvé zelené poradenství mne absolutně nakoplo začít věnovat pozornost tomu, co mi roste pod nohama. Zelené koktejly jsou velmi chutné a líbí se mi, že mám zdroj jídla pořád u sebe na zahrádce. Netušila jsem, co všechno je možné z volné přírody kozumovat. Upravilo se mi zažívání, zhubla jsem a celkově se cítím nabitá energií. Ještě jednou Ti děkuji.
Monika Lebedová
klient
Navrh bez nazvu 5
Wow!!! Děkuji Ti Evi za naprosto vyčerpávající informace o zelených, jedlých, volně rostoucích rostlinách. Vůbec jsem netušila, že něco tak léčivého, regeneračního, detoxikačního a výživného roste všude kolem nás, navíc v tak vysoko kvalitě přímo z přírody. Trpěla jsem řadou nemocí, ale už se o ně nemusím starat, stačí pít zelené a tělo se postará samo.
Kateřina Vaňková
klient
Navrh bez nazvu 5
Jsem tak vděčná za Tvou zelenou konzultaci, kterou lidem pravidelně poskytuješ. Začala jsem pít zelené divoké byliny a po pár týdnech se mi zmenšilo břicho, zmizela celulitida i akné se stáhlo na minimum. Nebolí mě už ani křečové žíly. Děkuji Ti z celého srdce Evi.
Iveta Kroupilová
klient
Navrh bez nazvu 5
Poslechněte si video velmi moudré a zkušené ženy, maminky, podnikatelky Mišky Lánové, která vyladila své žíly k dokonalosti a kráse.
Michaela Lánová
podnikatelka
webinar (13)
woocommerce-placeholder
Shop Eva Benek 13

ZDRAVÍ PŘICHÁZÍ Z ČISTÉ MYSLI

webinar 23

Celé dětství i dospělý život jsem toužila ulevit od bolesti mým blízkým. Byly to roky studia, zklamání i opětovného se zvednutí ode dna. Díky tomuto e-booku si uvědomíte, že každý člověk se může uzdravit sám. Úplně SÁM!

evicka

Eva Benek

Kontakt

Zdraví začíná ve vaší hlavě!