[text_block style=“style_1.png“ align=“center“ font_size=“48″ font_font=“Georgia“ font_style=“bold“ font_color=“%23fef9f9″]JEDNADVACETIDENNÍ BALÍČEK PORADENSKÉ KONZULTACE[/text_block]
[text_block style=“style_1.png“ align=“center“ font_size=“16″ font_font=“Georgia“ font_color=“%23020606″]Konzultace probíhají online formou prostřednictvím komunikačního softwaru Skype. Na živo v domluveném čase s oboustranným obrazovým přenosem. Celý záznam je nahráván a po zpracování na vyžádání odesílán klientovi.[/text_block]

[op_liveeditor_element data-style=““][text_block style=“undefined“ align=“left“ font_font=“Georgia“]

Kompletně zahrnuje vše, co definuje balíček číslo 2 pro 7 denní konzultaci. Je však doplněn 21 denním emailovým kontaktem, ve kterém se můžete dotazovat na vše, co vás bude během těchto 21 dní zajímat.

Na místo 7 denního jídelníčku však získáte 21 denní rostlinný jídelníček, který bude obsahovat 3 hlavní nutričně plnohodnotné rostlinné chody doplněné o 2 tipy na osvěžující a výživné svačiny/dezerty na každý jednotlivý den během celých 21 dní.

Na konci 21 dní si kompletně vyhodnotíme vaše dosáhnuté výsledky v úbytku na váze, ve zlepšení zdravotního stavu i ve zvýšené fyzické i psychické kondici.

[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

Cena pro 21 denní konzultaci  je 5990Kč vč. DPH. (235 EUR)

[text_block style=“style_1.png“ align=“center“ font_size=“17″ font_font=“Georgia“ font_color=“%23707070″ width=“700″]

Zaujala vás tato nabídka? Klikněte na tlačítko níže. Budete přesměrováni na kontaktní údaje.

[/text_block]