Eva Benek

ZDRAVÍ
ZAČÍNÁ
VE
VAŠÍ HLAVĚ

Zdraví psychické i fyzické ovlivňují myšlenky a strava, které přijímáte. S obojím vám může pomoci CHLOROFYL

„Nechť chlorofyl koluje v našich žilách“ – Eva Benek

PROČ

JE TO O ČISTÉ KRVI

„Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem.“ — Hippokratés

Vítejte v projektu ZELENÉ POSELSTVÍ!

Jsem přesvědčená o tom, že pravidelným užíváním CHLOROFYLU – zeleného barviva rostlin, se lidé mohou postavit do svého PLNÉHO ZDRAVÍ a SÍLY a udržet si je i ve velmi vysokém věku. Malé děti vše pozorují. Na základě lásky i bezpečí tvoří a rozhodují se intuitivně. Ale životní styl dospělých jim vlévá do žil STRACH! I já jako malá strachy plakala nad záněty křečových žil mé maminky a bércovými vředy na nohou mé babičky. Za dvacet let jsem sama řešila totéž. Záněty v křečových žilách. A vyřešila je do 24 hodin. Vyhnula jsem se tak problémům mé maminky i babičky.

A to je má obrovská motivace. Můj hnací motor. Má vize je předat tyto informace všem lidem, kteří chtějí naslouchat SRDCEM. Je to tak jednoduché. Pokud chcete být součástí naší vize i VY, pusťte si následující video.

evca web
EVA BENEK
Přehrát video
JAK

METODA 3 Z

CHLOROFYL je obrovsky PROTIZÁNĚTLIVÝ! Všechny civilizační choroby jsou o zánětu v těle!

CHLOROFYLANTISEPTICKÉ účinky! Jako nejlepší „desinfekcí“ pro lidské tělo se v minulosti hojně používal právě CHLOROFYL. Dle vědeckých výzkumů z dávné minulosti i současnosti má kvalitní CHLOROFYL chemopreventivní – protinádorový potenciál. Zároveň bylo prokázáno, že na kvalitní chlorofyl bohaté zelené potraviny – mladý ječmen a chlorella účinně stimulují proliferaci NK buněk a makrofágů a zvyšují jejich schopnost rozpoznávat a eliminovat rakovinové buňky včetně opravy poškozené DNA buněk!

Ovšem nejsou zelené potraviny jako zelené potraviny. V kvalitě na evropském trhu jsou diametrální rozdíly. Pokud chcete ty, které figurovaly v uvedených výzkumech, kontaktujte nás. Jiné zelené potraviny neměly zdaleka takové výsledky, jako ty se kterými pracujeme my.

A jak postupujeme …

Z1

ZASTAVTE
PŘÍSUN CHEMIE DO TĚLA

VYŽADUJE PEVNÉ ROZHODNUTÍ

Bohužel nám všem za ta léta masírky TV a dalších médií v tomto rychlém světě potravinářský průmysl podprahově podsunul mylné názory na zdravou stravu. Je potřeba to ZMĚNIT!

Z2

ZAČNĚTE
ČISTIT ORGANISMUS

VYŽADUJE PEVNOU VŮLI

Pesticidy, herbicidy, dioxiny, těžké kovy, rezidua hormonální antikoncepce, antidepresiv a další chemie je v našem prostředí více než dost! Je potřeba to pravidelně ČISTIT!

Z3

ZAJISTĚTE
TRVALE ČISTOU KREV

VYŽADUJE DISCIPLÍNU

Je potřeba vědět co chceme a za čím jdeme. Tak jako jsme se naučili pravidelně a každý den čistit zuby, stejně tak si musíme vytvořit nový zelený zvyk. Je potřeba tvořit nové NÁVYKY!

CO

ZAČNĚME SPOLU

Každý den jsme v naší praxi doslova unešeni fantastickými výsledky našich zelených potravin. Chlorofyl a vše co si s sebou nese pomohl mě i celé mé rodině, blízkým, přátelům i klientům vyřešit 3 klíčové strachy. Strach z ne-moci, strach ze stáří, strach z nesvobody!

Nic mi však nevěřte! Přesvědčte se sami o účincích zelené krvi rostlin na vlastní kůži – tělo. CHLOROFYL je svých složením téměř totožný jako HEMOGLOBIN – červené barvivo lidské krve. Liší se jen jedním atomem. V případě CHLOROFYLU jde o atom hořčíku, u HEMOGLOBINU jde o atom železa. Už to je obrovský důvod k zamyšlení, proč pozvat CHLOROFYL do svého každodenního života. Ovšem ne jako doplněk či jednoměsíční kůru, ale jako KAŽDODENNÍ PLNOHODNOTNÉ, ČISTÉ A MAXIMÁLNĚ VÝŽIVNÉ, HOJIVÉ, REGENERUJÍCÍ, OZDRAVNÉ A ČISTÍCÍ JÍDLO!!!

1

KONZULTACE

PROBEREME CO JE TŘEBA

Každý kdo je PEVNĚ ROZHODNUTÝ vzít zdraví do svých rukou má u nás dveře otevřené. Napište nám. Sejdeme se a probereme co je potřeba. Sami se rozhodnete, jestli vám vše bude dávat SMYSL. Váš názor plně respektujeme!

2

KURZY A ŽIVÉ AKCE

KNOW-HOW NAVŽDY

Zde se vidíme a slyšíme online. Zde dostanete na stříbrném podnose veškeré KNOW – HOW, týkající se získání kvalitního chlorofylu z volné přírody či vlastním pěstováním. Zde se vidíme na živých přednáškách a dalších akcích.

3

SPOLUPRÁCE

TVOŘÍME SPOLEČNĚ

Fascinují vás účinky kvalitního chlorofylu na lidský organismus? Dává vám jeho každodenní konzumace velký smysl? Rádi pomáháte lidem a rádi se vzděláváte a posouváte v oblasti prevence a přirozeného zdraví? Napište nám!

POUTO
S PŘÍRODOU

DŮVĚŘUJ, ALE OVĚŘUJ

PROČ NÁM TO NIKDO NEŘEKL?

Do svých 28 let jsem žila jako ve snu. Jako v mlživém oparu názorů a pravd cizích autorit. Na vše, co mi bylo od školky předkládáno jako něčí pravda, jsem kývala jako poslušná ovečka. Až do okamžiku, kdy jsem v roce 2012 zjistila, že VŠECHNO JE JINAK, NEŽ SE ZDÁ! Netvrdím, že mám patent na pravdu, ale pokud vám ta má dává smysl, pokud se vám hodí a zapadá do vaší životní skládačky, napište nám. Budeme se těšit na další kontakt s vámi.

JSME
TVOROVÉ MÍSTA

KLUB

KLUB
PŘÁTEL CHLOROFYLU

Vytvořili jsme místo a nazvali ho GREEN ASISTENT. Místo, kde můžeme diskutovat, radit se a pravidelně si chodit pro vědou, historií i letitými zkušenostmi prověřené informace, fakta a hlavně zkušenosti stovek lidí i vysoce uznávaných odborníků z řad lékařů, vědců, výzkumníků o nezpochybnitelných příznivých účincích CHLOROFYLU na lidské zdraví! Proč a jak to i s vaším zapojením děláme se můžete podívat v tomto videu.

Přehrát video

ZELENÉ
POSELSTVÍ

PODĚKOVÁNÍ

PODPOŘTE PROJEKT

Dává vám pravidelná konzumace CHLOROFYLU SMYSL?

Chcete se podílet na šíření tohoto projektu?

Díky vaší podpoře můžeme natáčet nová videa, rozhovory a tvořit nová místa, kde si jako lidé mezi sebou předáme ty nejhodnotnější informace, jak být plně zdravý a vitální i ve velmi vysokém věku a žít plnohodnotný život bez strachu, stresu, úzkosti a ne-moci.

Tvoříme rozhovory s odborníky, lékaři, doktory farmacie a dalšími lidmi, kterým doslova CHLOROFYL změnil pohled na zdraví o 180 stupňů.

Klasický školní a zdravotní systém v čele s médii nám nikdy tyto vědou dávno ověřené informace nikdy na stříbrném podnose nepředá. Musíme si je jako lidé, jako od podstaty moudré a laskavé bytosti, začít předávat sami mezi sebou. Lidově tomu rádá říkám šuškanda. Nikdo jiný to totiž za nás neudělá.

co o nás říkají
naši klienti

Moc Ti děkuji Evi. Stejně jako Tebe mě trápilo dlouholeté astma a pravidelná dušnost. Díky tomu, že jsem se otevřela Tvým radám ohledně celkové změny stravovacích návyků a pravidelného jedení chlorofylu, se mohu po mnoha nepříjemných letech znova nadechnout a žít život v nadhledu, klidu, svobodě, bez nyní již nepotřebných léků.
Martina Medová
klient
Evi děkuji Ti z celého srdce za Tvou trpělivost, cenné rady a Tvé nadšení pomáhat lidem, kdy čerpáš z obrovské studnice znalostí jak o nutričním potenciálu chlorofylu a celé rostlinné stravy, tak o emočních rovnicích, které si celá řada lidí neuvědomuje. Díky Tobě jsem pochopila, proč jsem stále v hormonální nerovnováze a trápí mne celoživotní akné.
Lenka Pekárková
klient
Evi, Tvé zelené poradenství mne absolutně nakoplo začít věnovat pozornost tomu, co mi roste pod nohama. Zelené koktejly jsou velmi chutné a líbí se mi, že mám zdroj jídla pořád u sebe na zahrádce. Netušila jsem, co všechno je možné z volné přírody kozumovat. Upravilo se mi zažívání, zhubla jsem a celkově se cítím nabitá energií. Ještě jednou Ti děkuji.
Monika Lebedová
klient
Wow!!! Děkuji Ti Evi za naprosto vyčerpávající informace o zelených, jedlých, volně rostoucích rostlinách. Vůbec jsem netušila, že něco tak léčivého, regeneračního, detoxikačního a výživného roste všude kolem nás, navíc v tak vysoko kvalitě přímo z přírody. Trpěla jsem řadou nemocí, ale už se o ně nemusím starat, stačí pít zelené a tělo se postará samo.
Kateřina Vaňková
klient
Jsem tak vděčná za Tvou zelenou konzultaci, kterou lidem pravidelně poskytuješ. Začala jsem pít zelené divoké byliny a po pár týdnech se mi zmenšilo břicho, zmizela celulitida i akné se stáhlo na minimum. Nebolí mě už ani křečové žíly. Děkuji Ti z celého srdce Evi.
Iveta Kroupilová
klient
Eva je moc milá a má spoustu znalostí ohledně rostlinné stravy a fungování těla. Ochotně Vás se vším seznámí a poradí jaké bylinky používat, jak je zařazovat do stravy a kde je sbírat. Není problém si říct o radu v případě nejasností. Navíc Vám poskytne spoustu receptů a rad pro inspiraci. Díky ní jsem si uvědomila, že mi spousta divokých bylinek roste přímo před nosem... Moc děkuji
Adéla Grulichová
klient

Naše výsledky

0 +
Zelených konzultací

Osobní přístup zaměřený na konkrétní problémy klientů.

0 +
Spokojených klientů

Klientů, kteří dostali odpovědi a řešení formou poradenství, živých a online kurzů, a kteří dokázali změnit svůj životní styl.

0 +
Komunita na FB

Stále se rozrůstající komunita lidí, kteří sdílejí svou vášeň pro zelené potraviny.

zůstaňme v kontaktu

Kniha

Raw food
jako zážitek

Psaní této knihy probíhalo v mých nejtěžších a zároveň nejsilnějších okamžicích. Doslova mne držela nad vodou. Pokud jste viděli můj příběh, víte proč. Kniha je označována mými fanoušky jako nejlepší kniha o raw food a já budu ráda, když my i vy, kteří jste ji ještě nečetli, pošlete svůj upřímný názor.

20140417_160705
IMG_6630
01
09
pouzito
newsletter

TV a MÉDIA

kde jste nás mohli vidět

Mým záměrem je vzdělávat veřejnost jednoduchými principy v rámci preventivní péče o zdraví.

Eva Benek

KONTAKT

evicka

Nejčastěji kladené otázky

Kolem jedení volně rostoucí jedlé divoké zeleniny a celkově CHLOROFYLU existuje celá řada fámů a strach vyvolávajících mýlek i klamů. Pojďme se podívat alespoň na nejčastější z nich.

Naprosto. Klíčové je však bezpečně a spolehlivě rozpoznat jedlé druhy zelených rostlin a to pomocí mnoha kniha, našeho 5-ti týdenního online kurzu či osobního průvodcování.

To je otázka, kterou je potřeba řešit velmi individuálně s ohledem na aktuální zdravotní stav každého člověka. K tomu můžete využít naše osobní poradenství. V každém případě začněte vždy jen s jedním druhem a v malém množství.

Vše je nesmírně individuální. Pokud je člověk zcela zdráv a rozumí biologii lidského těla, může začít pomalu konzumovat jedlou divokou zeleninu dle bezpečných zásad a pravidel. Pokud má však zdravotní potíže jako například střevní záněty, migrény, zácpy a další zánětlivé procesy v těle, je potřeba vše individuálně konzultovat a v mnoha případech nasadit lehce vstřebatelné a zároveň nejkvalitnější zelené potraviny na trhu například odšťavněnou a vysušenou šťávu z ječmene a sladkovodní řasu chlorellu. Samostatnou kapitolou jsou malé děti, které divoké byliny nemají ve velké oblibě, a proto právě pro ně může hrát sušená šťáva z ječmene velmi významnou roli na poli zdraví, výživy a zdárného růstu. Máte-li konkrétní dotazy, určitě nás kontaktujte. Velmi rádi vám osobně a zcela nezávazně poradíme.

Toto je také velmi individuální, kdy záleží na konkrétním zdravotním stavu člověka. Pokud s našimi klienty řešíme autoimunitní onemocnění, musíme v jednotlivých dávkách nastupovat velmi pomalu. V případě onkologických potížích, chemoterapie, problémů s hormonální nerovnováhou, záněty v těle, refluxů jícnů, křečových žil … musíme vždy zvážit celkový fyzický i psychický stav člověka a podle toho chlorofyl nadávkovat. Kolikrát je to rozhovor i na více než hodinu, protože pro celkové zdraví člověka je klíčová i psychosomatická příčina nemoci, kterou když rozklíčujeme, tak máme na půl už vyhráno. Pro více detailních informací, nás určitě kontaktujte.

Rozhodně ne, pokud používáte jeho přírodní, organickou a čerstvou formu plnou vitamínů, minerálů, aminokyselin, živých enzymů té nejvyšší kvality. Tento chlorofyl je netoxický. Vaše tělo si vezme takové množství, které potřebuje a zbytek vyloučí. Dejte si však pozor na užívání chlorofylinu. Chlorofylin je chemická látka, která se vyrábí z chlorofylu a je rozpustná ve vodě. Chlorofylin je polosyntetická směs sodných solí mědi odvozených od chlorofylu, což je pigment dávající zelenou barvu rostlinám a řasám, které chlorofyl používají pro zachycení světla potřebného k fotosyntéze. Při syntéze chlorofylinu je atom hořčíku nahrazen atomem mědi a fytol je ztracen. Místo doporučování brokolice a jiných zelených rostlin si farma byznys vytvořil látku chlorofylin, kterou lze lépe v obrovském měřítku zpeněžit …. Chlorofylinem je možné se předávkovat a zažívat tak pocity nevolnosti a určitého zdravotního nekomfortu. Proto vždy dávejte přednost čerstvému a 100% přírodnímu chlorofylu.

Ano. Když si uvědomíme, že řada jedlých divokých zelených rostlin obsahuje omega 3 mastné kyseliny, když si uvědomíme, že všechny vitamíny, všechny aminokyseliny, všechny minerály, enzymy … tyto zelené potraviny obsahují. Když si uvědomíme, že kvalitní zelený ječmen obsahuje dokonce i vitamín K2, o kterém se tvrdilo, že lze přijmout jen z živočišných zdrojů. Když si uvědomíme, že chlorella je prvotřídním zdrojem omega 3, vitamínu D a dalších látek. Když si uvědomíme, že dokonalou krvetvorbu včetně všech vitamínů skupiny B najdeme ve kvalitním zeleném ječmeni, kdy toto vše uvedené potvrzují naše přísné laboratorní výzkumy a zkušenosti tisícovek uživatelů, tak nezbývá než sklonit hlavu před moudrostí přírody a projevit nesmírnou vděčnost. Co je však klíčové, je sokolím zrakem zaměřit svou pozornost na kvalitu zelených potravin, která vychází i z místa a způsobu jejich pěstování, sklizně, zpracování, kontrolování, skladování a doručení zákazníkovi. Není totiž zelená potravina jako zelená potravina. A pokud i vy toužíte po prvotřídní kvalitě zelených potravin, u kterých věda prokazuje chemopreventivní účinky a u poškozené DNA opravující účinky, tak nás určitě kontaktujte. Velmi rádi vám s výběrem poradíme. Protože i my pro sebe, pro naši rodinu a pro všechny naše spokojené klienty vyžadujeme prvotřídní kvalitu, která přináší prvotřídní výsledky. Zároveň vždy dbejte na PŘIROZENOST a to ve všem. Plné zdraví nedohoníme jen konzumací zelených rostlin, ale i pobytem a pohybem na sluníčku, celkově zdravou stravou, změnou myšlení k radosti a tak dále. I ten největší bručoun, když bude nadávat na celý svět, zavřený ve svém příbytku a jíst jen zelené potraviny nikdy nebude plně zdraví. Vše je o celistvosti. O propojenosti. Jednoduše řečeno: ZDRAVÍ JE CELEK. 

Není. Je to přesně naopak. Díky unikátnímu složení je pro zdraví našich jater absolutně klíčová a nesmírně důležitá pro celkovou vitalitu člověka.

Kontakt

KOMUNITA

FB SKUPINA
ZELENÉ POSELSTVÍ

Vstupte s námi do online prostředí a sdílejte s více jak 1300 nadšenci informace o zelených potravinách.

KONTAKT

Ing. Eva BENEK

eva@evabenek.com

+420 774 088 854

www.evabenek.com

© 2023 Eva Benek