"Nechť chlorofyl koluje v našich žilách!"

Vítejte a nechte se inspirovat ...


KNIHA

Každodenní přítomná tvorba této knihy mi velmi pomáhala zvládat okamžiky těžšího životního období. Ačkoli to nebylo jednoduché, jsem za ten čas vděčná. Vše už je však pochopená minulost a v přítomnosti se můžeme těšit ze vzniklé knihy.

Ta vaše knížka je super. Je napsaná srozumitelně, dobře se čte a hlavně vycházíte z osobních zkušeností. Což je určitě lepší, než nějaké teoretické blábolení. Tak nějak jste shrnula vše podstatné do několika stránek. Kniha určitě motivačně zapůsobí i na lidi, kteří s přirozenou stravou už mají zkušenost. Mohu jen doporučit.

Michal Mikulenka

Koupil jsem celé rodině. To, co jsem se snažil sdělit o syrové stravě a ode mně nebylo vždy vyslyšeno, tak je v první polovině knihy tematicky rozděleno a příjemnou nevtíravou formou napsáno, lépe bych to neřekl. Úžasná kniha a recepty jako bonus.

Petr Drtič

Dobrý den, jelikož mám ráda sladké, zkusila jsem jako první recept z knihy Raw food jako zážitek „Tvarohový dort“. Recept je velmi jednoduchý, ale výsledek stojí za to…. Je to velmi lahodný dort s příjemným pomerančovým nádechem. Udělala jsem si i RAW čokoládky, kterými jsem dort posypala. Postupně vyzkouším všechny recepty a tímto děkuji Evě Peršinové za skvělou knihu plnou inspirací.

Edit Nováková

Milá Evi, skoro dva roky jsme se „nečetly“, nicméně v té době jsi mi byla velkou rádkyní co se raw stravy týče… …bedlivě Tě sleduji a moc gratuluji k nové knize – už ji mám samozřejmě doma. Je moc hezká a těším se na všechny recepty. Jsem ráda, žes to udělala, protože jsem milovnicí knih a mám je rozhodně raději, než e-booky. Evi, měj se moc hezky, ať se Ti vše daří.

Zdeňka Košvancová

Gratuluji a ráda sdílím!

Lucie Zábranová

Právě ji čtu. V knihkupectví jsem vybírala asi z 10 knih. Tato mne zaujala nejvíc a jsem za ni ráda. Všemu rozumím a je to podané tak přátelsky. Tak když mají moji psi BARF, tak já teda RAW.

Pavlína Škaldová

Užasné, a já moc děkuji, že lidem takhle Vašimi krásnými videi pomáháte raw lépe zvládat. Mám už doma jednu Vaši knížku a musím říct, že je ze všech, které jsem si zatím koupila nejúžasnejší a můj syn po zhlédnutí Vašich videí prohlásil, že z Vás sálá velice pozitivní energie. Děkuji.

Mandy Dust

Dobrý den paní Peršinová, koupila jsem si tu Vaši knihu RAW FOOD JAKO ZÁŽITEK – četla jsem ji jedním dechem. Výborná kniha, děkuji. Obohatila mne. V podstatě vše navazuje na původní záměr jídlo z přírody. Pomalu zkouším vaše recepty.

Dana Hudziecová

Evi dnes mám narozeniny a slavnostně jsem si prolistovala tvou knihu, je nádherná a měla bys přikládat bryndáček na utírání slin! 😀 Jsi úžasná a moc děkuji i za milé věnování :).

Nel Foberová

Už ji mám a sdílím pro další! Je hodně povedená, mohu jen doporučit.

Zuzana Řehulková

Dobrý den, Evi. Kniha došla!!! Super, děkuji :). Moc se vám povedla, už jsem v půlce ;).

Lída Mikešková

KONTAKT


Upozornění

Správce, vydavatel a autor stránek www.evabenek.com není lékařem ani zdravotnickým zařízením. Veškerá fakta a tvrzení uváděná na těchto stránkách vychází z odborné literatury a z vlastních zkušeností. Každý člověk, jenž se rozhodne doporučení či opatření publikovaná na stránkách www.evabenek.com aplikovat ve svém vlastním životě, tak činí vždy na základě svého vlastního rozhodnutí a na základě své vlastní zodpovědnosti. Stránky www.evabenek.com a informace na nich uváděné jsou pouze informačního a inspirativního charakteru. Nenahrazují lékařskou péči, lékařskou pozornost, lékařská doporučení ani jakoukoli klasickou či alternativní léčbu jakéhokoli zdravotního problému jakéhokoli člověka. Čtením, prohlížením, aplikováním informací a sledování webových stránek www.evabenek.com a k nim přidruženým sociálním sítím každý jejich uživatel svá veškerá rozhodnutí činí na základě své vlastní zodpovědnosti.